Споделена история от Тинейджърски

Лошите момчета?
Аз съм момиче, почти на 16 години и си падам ужасно много по лошите момчета. >. < Като минават край мен, примерно с автомобил, натискат клаксона, правят се на големи гъзари като отсреща направят 2-3 кръга или ми махат с ръка от прозореца. Но само толкова. Нека дам пример: оня ден като си минавах край пътя една групичка автомобили също минаха и пак клаксони, хаха-хихи, подсвирквания... после спряха, слязоха от автомобилите и се събраха. Пътя към вкъщи беше на завоя, точно където те бяха спрели и аз трябваше да мина оттам. И минах, но нямаше абсолютно нищо, само смеха дето се чуваше помежду им. Защо по дяволите? Искам да разменя по 1-2 лафа с тях дори да е за минутка. Защо не се получава по-нататък? Разбирам, че лошите момчета не си падат по продължителните "срещи" и така нататък, както и аз, но поне за минутка-две... Дайте някакъв съвет как да впечатля някое "лошо момче" без да е много явен намека...

Коментари

1.   Хаха, моля ти се, това не са никакви лоши момчета, а комплексари с големи коли и малки неща в гащите. Добре, че има и такива като тебе, да им се връзва някой на цирковете и да ги гледа със зяпнала уста. На нас, останалите жени, тези само могат да ни бъдат смешни.

2.   Хаха, то излиза, че всички момченца, момчета и мъже, каращи автомобили и подсвиркващи на разни пикли са лоши момчета. Понятието ''лошо момче'' ама в истинския смисъл, не ти пожелавам да го разбираш.

3.   Сладурче, това не са лоши момчета, всъщност от къде знаеш че са лоши. Това, че ти подсвиркват и викат от прозорците като селяни не ги прави лоши. Точно тези които викат от прзорците искат секс от този на който свурят, те не свирят само на теб а на много момичета, зная че това ти доставя удоволствие, защото и при мен е така но не им обръщай внимание. А да размениш с тях думичка малко трудно ще стане ще те вкарат в колата и много думи ще разменяте. Да не се полъжеш по някой, освен това в тяхните очи ще си лесна плячка.
(Kati)

5.   По - добре не се забаркваи с "лоши момчета " после ти, ще страдаш.!

7.   Много филми, много нещо :)

8.   Иди при тях, особено късно вечерта, заговори ги ей така и се сети за каква ще те вземат. Ако искаш да се сприятелиш с тях, първо се сближи с един или най-много двама от някоя групичка и по-добре не ходи сама, ако не искаш бърз секс. Но ако искаш просто секс, можеш да направиш най просто нещо-просто да отидеш при тях, ей така, без много да му мислиш

9.   Не знам с какво толкова специално те впечатляват "лошите момчета", след като са отчайващо мнозинство, също както наивните, глуповати момичета. Създадени са един за друг просто.

Впрочем силно е да се каже за тях лоши, просто са агресивната форма на тъп :)

10.   Да, вярно, на някоя възраст, на повечето момичета започва да им харесват подсвиркванията и "лошите момчета"... Препоръчвам ти просто да си мислиш за тях, да им се радваш ако искаш, отколкото да се чудиш непрестанно как да ги заговориш. По накое време това временно увлечение ще изчезне, и не му пречи да го направи (т. е. да не пречиш на увлечението си по това да изчезне, нека отлети далеч). Тез момчета искат само момичета и секс, за да се хвалят...

11.   Леле... това не ги прави лоши момчета.. ако за теб това е coll значи при вида на бившия ми би откачила - висок мускулест мъж татуиран почти навсякъде (врат ръце гръб гърди крака..) черна кола със затъмнени стъкла.. и огромна компания от маймуни подобни на него.. ако имаше как да ви запозная сигурно щеше да си мислиш че си попаднала в рая..ужас

Wall