Споделена история от Тинейджърски

Аз го обичам, а той мен не!
Здравейте, аз съм не 14 години, момчето което харесвам е на 16. Учим в едно училище. Историята ни е много интересна. Той е от съседното село, но учи в нашето училище. Много добър приятел е на моята най-добра приятелка. Та така в началото на учебната година аз започнах да имам чувства към него. Но той тръгна с едно момиче, което е една година по-малка от мен. В селото се слави като селската "жрица на любовта". Беше ми много гадно когато станаха гаджета. Но с времето чувствата ми към него отхладняха. След 5 месеца те скъсаха от началото все още нямах никакви чувства към него. Но в продължение на няколко седмици започнах отново да влюбвам в него. Той също имаше чувства към мен. Бившата му се върна при нейно старо гадже. И след време той ми предложи, а аз се съгласих. Още на 4-тия ден той ме целуна. Всичко беше прекрасно, казваше ми че ме обича и аз бях много щастлива. Но сред време той започна да се държи като "пълна п*тка". И един ден точно когато бившата му скъса с гаджето си. Той ми написа SMS, дори нямаше смелост да ми го каже в очите.
В SMS-а пишеше, че: виждам, че между нас нещата не се получават и, че трябва да скъсаме. Но той щял да се радва да останем приятели. И така според очакванията ми той отново тръгна с бившата си. Но проблемът е, че той държи много студено с мен. Какво да правя??

Коментари

1.   Никоя от вас не обича - бъди сигурна в това! Обича само и единствено себе си, а вас ви използва да му четкате егото и ако може от някоя да "намаже" нещо.
Не ми се щеше да го казвам, ама е тъпо селско парче.

2.   Мила, моята история е подобна.. само, че с малко различия:
Аз съм на 12, не на 14, но тояа няма значение.. е след като свърших начален курс се преместих в ново училище, където бяхме нов клас, всички от различни училища. Класната ме сложи до сядам до едно момче с които се бяхме сприятелили. С времето почнах да г харесвам, след това да го обичам дори и реших да му кажа, но той не ме харесваше.. и започна да ме псува и обижда. И така мина цяла зима и макар и да сядахме един до друг - не си говорехме.. с време аз започнах да се контя за да го впечатля, но пак нищо не стана. После разбрах, че харесва друго момиче и ги направих гаджета ии тогава станахме приятели. После я накарах да се целунат и така вече ми имаше много доверие. След това тя го заряза с Смс ( беше намерила, , ПО-ДОБЪР, , ) Скоро мои най-добри приятели ми казаха, че момчето на живота ми харесва и в момента чакам да разбера дали е истина и се надява, да ме харесва, защото ще е най-хубавото нещо в живота ми :)
Е. М. А.

3.   Безразличието убива. Това, обаче, е в сила само при хората, които наистина изпитват чувства. Истината е, че той не е от този тип хора, поне за момента на тези години. Нищо не можеш да направиш, просто стой и гледай отстрани и не му ходи по гайдата. :)

4.   Нищо не моеш да напраиш просто той е женкарче преодолеи го

5.   Селски простотии - няма ли за какво друго да мислите, освен за този ерген?

6.   Тия тъпи селяни са пълни използвачи, има и някой свестни, но повечето са пълни боклуци... :)
М313

7.   Оставяй го, не се занимавай с него, той не те заслужава!

8.   И аз имам подобен проблем.... на 14 г. сум.. как разбирате дали той има чувства към вас?? как се разбира???? Много ще се радвам да ми помогнете.. колкото до селското момче гадно, но го забрави.. не искам да го казвам но определено няма чувства към теб ;)

9.   Здравейте, на всички влюбени.. аз бях с едно момче 6 месеца все едно беше 6 години.. бяхме като женени.. семействата ни ни бяха приели като свой собствени деца.. аз обичам Мартин.. умират за него.. но ревноста ме съсипа.. един ден всичко свърши бях горда ходех всякаш не ми пука.. след точно 2 дена осетих как сърцето ми започна да се къса не с всеки изминал ден, а с всеки изминал час.. молих се.. заклевах се.. ревноста ми го беше убила.. беше убила любовта му съм мен.. от мен съвет.. Нормално е да ревнувате половинката си.. , Но не показвайе ревност защото на човек понякога му писва..

10.   Мило момиче, аз съм на много повече от теб... на 38 съм... И не ме е срам да кажа, че съвсем наскоро и на мен ми се случи подобна история... Плачех вечер, когато останех сама, изживявах си го непрекъснато... Ала гледах да не го показвам. Той усещаше топлината ми, но никога не показах сълзии това че страдам... Правех се че приемам нещата философски... И знаеш ли, на него му беше приятно да ме чува... една такава весела, закачлива.... изкушавах го понякога по телефона, въртях му мозъка, нищо че съм бифша... Интересно му беше с мен. Хората обичат позитивни лица... Никой не обича слъзливи истории.... А и след време ще се питаш БЕ КАКВО СъМ НАМИРАЛА В ТОЯ АЗ? .... Но всички минават по тоя път. За лудата и безмислена любов възрастови граници няма:))))

12.   Аз. Също харесвам едно момче от моя клас и не зная кво да правя за да ме хареса! Моля съвети как да го впечатля???
:-)