Споделена история от Тинейджърски

Косми.. ужас
Здр! Аз съм момиче на 14 години и имам косми по цялото лице ..по челото по бузите.. направо ужас като си сложа фондютен личат още повече какво да правя? Моля ви помогнете миии ;(

Коментари

1.   Отиди на козметик, моят съвет е това, това е най-правилното решение, защото ако започнеш да се обезкосмяваш сама има опасност да си навредиш повече, там поне ще те посъветват как да процедираш от тук нататък и какво да правиш, за да ги отстраняваш най-безопасно от лицето си. В никакъв случай не използвай бръснач. Това е засега. Успех. Чао.

2.   Посъветвай се с козметик :)

3.   Отиди на козметик, защото там най-добре ще ти кажат какво трябва да правиш и тн., но ако все пак си се решила да си махаш космите вкъщи ти препоръчвам епилатор на Braun с приставка за лице, вярно че ще боли, но ти гарантирам, че ще има ефект ;) Късмет !! :))

4.   Козметик или кола маска.

5.   Ми така е отиди на козметик има опасност да никнат още повече и още по - бързо ако сама сеобескосмяваш! Успех, дано да помогна! Имай търпение и желание да ги премахнеш! Успехии ии Чао!

6.   Най - вероятно имаш проблеми с хормоните. Помоли майка си да те заведе на лекар и да разберете какъв е проблема. И побързай, защото колкото по - рано, толкова по - добре.
успех :) :) ;)

7.   И аз да се оплача аз същия имам проблем с космите имам мустак което много ме притеснява, имам много приятелки които имат същия проблем но като ги гледам мн мн не им пука но във учелеще мисе подиграват някои и аз се комплексирам имам и косми по гърба и корема преди нямах а колкото имах бяха бледи и не си личаха а сега са тъмни и за това също се комплексирам не мога да чакам само да дойде лятото да почернея, не искам да се бръсна и там защото ще започнат да растат повече а жевея в не много голям град и няма кой знае какъв козметичен сален с апаратури за такиво процедури и т.н. а и майка ми не е от много съвременните жени и нз дали ще ми позволи да се епилирам и там.

8.   И аз имах мустачки.. Беше ме страх да си ги махна. Майками казваше, че си въобразявам защото по цял ден стоя пред огледалото, но не е така. Купих си едни лентички (нещо подобно на таки, специални за мустачки) и самичка вкъщи си ги махнах.. Така околко 2 месеца карах с лентички, но сега си ги махам с пинцета и се чувставам много по красива от преди :)

9.   Аз също имах проблема на номер 8 то не еее точно проблем защото почти всяко момиче ги има аз също пробвах с лентички, но една моя приятелка получи обрив от тях... за това първо се посаветвай с козметик :) УСПЕХ ;)

10.   Здравейте!! Прочетож всичките коментари..
И аз имам същите проблеми като вас, , незнам как стана но просто един ден забелязах че имам косми по корема а преди нямах, после постепенно забелязаж че имам по лицето което ме шокира
Купих си лентички за мустачките мама взе да ги пробва първо на неея че да не ми стане нещо на мене.. и получи обрив което беше неописуемо ужасно след което реших да си изпробвам на ръката си и ми излезнаха малки пъпчици и непосмях да ги пробвам на лицето си
иначе един ден се нервирах и реших да си ги премахна и реших да пробвам с пинсета но колко си играх немога да го опиша и трябва всеки ден направо е ужасно!

11.   10, защо не пробваш с епилатор за тези на лицето? Ако космите на корема не са кой знае колко ги остави. Голяма мания е жените да се обезкосмяваме навсякъде, което просто е невъзможно.

За лицето пак ще те боли с епилатор, но може би по-малко, освен това площта е по-малка. Аз първо почвам по малко, докато ми свикне кожата. Хубавото на епилатора е, че, въпреки че, продължава повече време, можеш да контролираш нещата и да се опиваш да се щадиш повече. Кожата, обаче, ще се подуе на някои места и ще почервенее, затова можеш да го направиш вечерта. За няколко часа(даже по-малко) се успокоява и нямаш проблеми дълги време. :)
Най-важното е да не се стресираш толкова от всички косми. Преди да сме жени сме хора.

12.   Пробвал ли си да се обраснеш

13.   Благодаря ти много номер 11, но за сега не мисля да пробвам с епилатор по лицето пробвала съм на краката с епилатор и болеще и така и не повторих за сега само с кремове се пробвам.
Но мисля да си купя някои изрусител и да видя какво ще стане поне няма да е болезнено!
Мерси..

Но имам един Въпрос като всемеш и си премахнеш космите с епилатор по лицето после като растър много ми е интересно какви са.. (в смисъл да не пораснат някви остри като на краката - звъчи смешо но и трагичко)!!
Уеспех на ВСИЧКИ!!

14.   Отново номер 10..
Имам един въпрос въм всички, обикновенно нямам никакви пъпки и напоследък едни момичета в училище постоянно ми повтаряха че нямам пъпки и постоянно казваха : ехх какво лице никфи пъпки петна и така нататък.
и незнам какво ми стана и изведнъж получих много пъпки как стана незнам и проблема е че болят на всичкото отгоре, какво да правя помощ!!!

15.   Болят те защото узряват.цопкай ги с крем здраве,гноясали са ако решиш да ги гориш с паста за зъби и да пльокаш с ноктите ще стане ужасно.така става ако си дърпала космите на лицето с кола маска.аз като го правя и после ме тормозят тия твари

16.   Не все още не съм си пипала космите по лицето
просто ми се появиха пъпки незнаино защо просто еи така искам някакъф съвет с какво да ги премахна!!

17.   трябва да си намажеш лицето със сперма на мен помага