Споделена история от Тинейджърски

Супер отчаяна съм...
Моля ви, помогнете ми!!
Имах сериозна връзка с едно момче (към една година) и всичко беше добре - обичахме се, подкрепяхме се, имахме си пълно доверие.

С течение на времето обаче разбрахме, че все пак имаме проблем за който сериозно да се тревожим. Двамата сме от различни градове. Макар и на 40 минути път, връзката ни стана трудна, прекалено сложна. Така, с течение на времето, започнахме да се виждаме по-рядко. На 2 седмици, на 1 месец.... дори и до 2 се е стигало. А отношенията.... оставаха същите... винаги...

И колкото повече не се виждахме, толкова повече започвахме да се караме и да се нараняваме взаимно. В последните месещи ми бе много трудно, по цяла вечер бодувах (до към 4.30), прекарвах времето си в банята под душа, в училище бях зарязала всички приятели и не отразявах никой около мен. Бях се отдала на рев и на мисли... как да оправим нещата и да можем да се виждаме по-често.... без тази досадна болка изгаряща ме отвсякъде. Но такъв вариант не намерих (нито той, нито аз имаме възможност да се виждаме всяка седмица или да спим у другия... и още куп причини). От друга страна майка ми вече сериозно се тревожеше за здравето ми от всякаква гледна точка - без храна, без приятели. Каза ми, че е решила да ходим на психятър.

Затова реших да МУ кажа да се разделим.. въпреки чувствата. Знаех, че когато не се виждаме наранявам и него и той страдаше не по-малко от мен.. Човешката памет е устроена така, че рано или късно щеше да ме забрави и да намери друго момиче... с което да е щастлив - не да пропилява дните си младост по този начин. А и се надявах и аз да се оправя и майка да размисли за психятъра. Когато му казах... Прие го доста тежко....

Как мислите, добре ли съм направила? Ако не, какво да направя?? Моля ви много.... супер отчаяна съм....

Коментари

1.   Защо се карате? Това, че се виждате рядко, не е лошо. Ако се виждахте често, щеше да е по-зле. А това че си го оставила... ти си знаеш, но за мен е правилно. Щом сега се карате, какво остава за после? като дойдат наистина проблемите, децата...

2.   Такива връзки винаги са обречени. Това, което много спешно трябва да направиш е да се научиш да пишеш правилно.. "бУдувах" и "психИАтър", а не "психЯтър"...това направо ми избоде очите!

3.   Само като го прочетох и си казах все едно аз съм го писала. И с мен е същото и напълно те разбирам и подкрепям. Моя приятел работи в друг град а аз уча в друг град. И не сме се виждали от 6 януари представи си колко време. И при нас е същото даже не знам дали сме още гаджета абе кво да ти кажа наистина тези връзки са обречени :( Извинявам се за правописа.

5.   Моето мнение е да споделиш причината с него заради която искаш да скъсате да му кажеш как се измъчваш заради караниците и дори това че майка ти иска да те води на психиатър в следствие на възможна депресия.

Сигурен съм че ако е загрижен за теб сам ще те подкрепи за взетото решение или би бил готов да се промени за да ти доставя отново щастие...

6.   Sorry за грешките. Когато го писах не бях в цветущо настроение относно правопис и поправки....