Споделена история от Тинейджърски

Срамежливкото и аз
Хей хора :) Пише ви едно най-обикновено 17 годишно момиче. Не съм някаква кифла, не ходя и по дискотеки, но обичам да се забавлявам и събирам с приятели. Патила съм си от гаджета, за това спрях да допускам момчета до себе си. ТОЙ обаче е различен. Тих, спокоен, срамежлив. Когато си пишем ме обсипва с комплименти, казва ми колко ме обича и т.н. Когато излезем е напълно различен - само аз говоря, той мълчи. Страхувам се да го целуна, не искам да го изплаша.

Ето я и другата разлика между нас - аз съм адски страстна, обожавам да усещам устните на гаджето ми навсякъде по мен, а той дори не е целувал момиче. До сега не съм била с момчета като него. Между мен и бившия ми имаше огромна страст, побърквахме се взаимно с по една целувка. Е да, аз бях влюбена в него, а той ме заряза след 7 месеца, защото всичко за него е било с цел да покаже на приятелите си какъв играч е и как може да се прави на влюбен и да ме нарани. Това не е от значение, важното е, че новото момче е различно и ми харесва много.

Казах му, че няма от какво да се притеснява, защото аз съм спокоен и земен човек. Той пак продължава да се държи затворено и дръпнато. Кажете ми какво да правя, как да го отпусна? Не мога просто така да му се нахвърля, кажете ми някаква по-спокойна тактика. Искам просто да мога да се сгуша в него без да ме е страх, че той си умира от притеснение от случващото се, искам да го науча да не се притеснява от мен.

Коментари

1.   Търпение и пак търпение!

2.   Със сигурност момчето е гей...

3.   И аз съм малко срамежлив на 17г от София. Може да станем гаджета- и всичко ще си дойде на място-а и не съм някаквъ надувко-не съм се целувал и имал гажде. Ако искаш да тръгнеме??

4.   Никак.
Не се променят две неща:
- темперамент
- недостатъчно привличане..

5.   Дано да е от интелигентност и чистота, а да не е от тихите води. Дано не е от тях.

6.   Мило момиче, така моят съвет е следният:
1. Отивате на кафе
2. Поръчвате си
3. Обясняваш му, че много го харесваш
4. Подготвяш го с думите "искам да те целуна"
5. пристъпваш към същинския акт на целувката (без да му даваш думата)
6. докато той се усети, кво става, гушкаш го

simple as that !

7.   до 6...

7. Викаш бърза помощ, да свестят припадналия господин. През това време го мокриш с водичка, да не гръмне =)))

До авторката - удпех ти желая, пича по твойте думи изглежда свестен и готин =)

bile