Споделена история от Тинейджърски

Мъжкото сърце?
Искам да попитам момчетата, които са на около 22-23 години и може би имат опит. Възможно ли е да притежавате много момичета, които са на вашата възраст, но всъщност да мислите само за едно, което е с 7-8 години по-малко от вас? Естествено като мъже смятам, че ви минават разни фантазии в главата, но да искате това момиче по различен начин, без да мислите как да я излъжете, а да я пазите?
Много ми е интересно, ако имате опит или случка, споделете?

Коментари

1.   Не, просто по малките са по глупави и по лесни... :)))

2.   Но все пак да е готов да дочака пълнолетието ти, защото иначе не е правилно : )?

3.   Така като гледам спадам към целевата ти група (на 23 съм), моята приятелка е на 23, не е нормално да се самозалъгваш, че твоят принц си мисли за теб по специално...най-вероятно те вижда като поредното парче месо (без да се обиждаш). Не се занимавай с глупости, намери си момченце на твоята си възраст и отивайте да гледате Avengers

4.   Да, аз съм жив 22-годишен пример, малката е на 15.

5.   Не съм съгласен с 1, но с 2 да. И аз имам свое мнение.
Напълно възможное ако не е зает вече. Ние търсим контакти и това за нас е напълно нормално. Но зависи вече от отношението към това момиче, то се усеща ;)

6.   Не знам дали си като мен че пишеш това, но аз също си падам по по-голям от мен с 6-7 години и съм много объркана, защото той хем ми намеква, че ме харесва, хем не действа и само ме държи в неведение. Просто не знам какво му е в главата...

7.   Авторката: Ясно е, че му харесвам, но той сам каза, че иска да дочака да стана на 18, защото сега просто не е правилно. : )

8.   СТ1: Възрастен мъж може да се захване с дете само защото с две приказки гащите им падат а след това пишат тук той ме излъга всички мъже са свине и такива глупости. Моите набори 80% от тях са със някакви ученички дето не ги пускат във баровете и само им слушам простотиите дето им говорят зад гърба колко са лесни колко са глупави и какво им правели. Тъй че един съвет към момичетата вместо да скачате и да се влюбвате от две приказки и една целувка вземете да опознаете човека преди да си давате крехките си сърца и след това да пишете мъжемразни постове във феиса

9.   Авторката : Прекалено съм чела такива истории и определено не бих могла да вярвам на две прекрасни думи. Знам какво целят повечето, затова аз опознавам сега човека и в никакъв случай не съм от тези, които биха го направили с някой, който не познават добре и то на такава възраст. Но благодаря за коментарите : )

10.   До авторката: Естествено, че може. Ще ти кажа моя случай. В момента съм 10ти клас. Миналата година, когато бях 9ти клас се запознах с едно момче по случайност в интернет. Той в момента е на 24г, работи и е заможен. Бяхме гаджета за около 2-3 месеца, в последствие му пуснах. Когато го направихме, съжалявах супер много за това. Но той ме успокои, че няма нищо лошо. Понеже не исках да се повтори и реших да го скъсам. Много му беше тежко. Погребал е двама родители, изгуби и мен, но не исках да се повтаря това, което стана между нас. Мина цяла една година и той все още ме търси и се кълне, че ще ме чака колкото трябва. Казва ми, че ме обича. Мисля, че ако му беше само за бройката или за секса до сега много пъти щеше да ме е оставил. Това е, което ще ти кажа. Ти си извади заключението :)