Споделена история от Тинейджърски

Родителите ми не дават да съм с него
Започнах връзка с едно момче. На 14 години съм, а той е на 16 години. Преди време (когато с него не се познавахме) негови приятели бяха целили по колата на родители ми. В началото всичко беше наред, докато не реших да кажа на майка си за него. Тя направо побесня и ми каза да прекратя тази връзка. Знам малка съм, но все пак..... След това аз и той се държах ме като двойка, но не бяхме такава. Веднъж родителите ми се засекли с него в магазина и така се запознали. С течение на времето започнаха да поздравяват постоянно, съгласна съм няма нищо лошо в това. Една вечер майка ми беше влязла във моя facebook и беше прочела една част от хронологията ми с него ( в той ми пишеше, че ме обича, а аз бях написала същото) и тя ми каза, че трябва да съм само приятелка с него, защото после съм щяла да страдам. Добре съгласих се, но ми е много трудно така, а особенно като видя да разговаря с някое момиче (по принцип не съм ревнива). Моля, кажете ми нещо, дайте ми някакъв съвет какво да права, защото ако попитам майка си тя ще се развика ;(

Коментари

1.   Аз съм на 15 бъди си с този когото мислиш че е за теб и си живей живота не се съобразявай с никой ако сега не си живеем както искаме какво остава за след 10 години живей и го обичай а кажи на ваще че това е твой избор и те не могат да те спрат от това нещо

2.   Да, но ми е много трудно, защото не знам и аз дали го обичам, но ти много ти благодаря за съвета :*

3.   Моля

4.   Я да видим какво става тука 15 годишен пиклъо ще дава съвети на 14 годишно неорентирано момиче как така да прави каквото си иска бе таласъм такъв като я хвърлят на улицата тогава какво... много си малък да и даваш такива съвети щяла да прави каквото си иска я го виж тоя пък... тцтцтц момиче не му обръщай внимание на този слушай родителите си.

5.   Живей си живота. Ако искаш да си с него - бъди, независимо дали ще се скарате някога и всеки ще поеме по пътя си. Може би, ако не си с него сега, някога ще се сетиш, че тогава би могла да го направиш, но вече ще е късно. Моята история беше почти същата и аз съм на толкова, и той е на 16. Нашите не бяха съгласни, опитваха се сякак да ни спрат да се виждаме, но ние си се виждахме, а отделен въпрос е, че след 5 месеца се разделихме... :) Не се отказвай и ако наистина го обичаш, намери, ако трябва, най - подлия начин да се виждате, защото любовта е любов и ако не я изживееш значи не си живял! Успех!! :))

6.   Благодаря на всички!! Много ми помагате, наистина съм ви много благодарна..!!