Споделена история от Тинейджърски

Харесвам едно момче, но проблема ми е, че е турчин
Имам странна история от края на септември началото на октомври 2008 харесвам едно момче но проблема ми е че е турчин на мен не ми пука но ако родителите ми разберат не знам кво ще направят от 6 месеца го харесвам и най-сетне се усмелих да му предложа тои ми прие и сега много се радвам но не знам кво да правя с родителите ми ако разберат сигорно ще ме изгонят от вкъщи а аз наистина много го обичам и съм готова на всичко за него!

Коментари

2.   Не се тревожи за родителите си за тях е по важно ти да си добре и да си щастлива не мисля че ще има проблеми когато разберат.

3.   Е ако е от свесните турци не виждам проблем. Аз имам приятели турци, и заедно забиваме мадами не мисля че има проблем.

4.   Нека позная, все още не си навършила 18 години, нали?

5.   Aбе ти на колко си?

6.   От авторката: На 14 съм!!!:(

7.   А "твоето гадже" на колко години е?

8.   Oт авторката: на 16 е.

9.   Имам същия проблем ама той е циганин! Аэ съм българка! А ти?

10.   От авторката: българка съм!

11.   Според мен ако се обичате няма никакъв проблем дали е турчин или циганин ... (освен ако не е някой черен, който да отблъсква околните ) И аз съм българка и имах връзка с турчин . И моите родители са консервативни и не знаех как ще реагират ако разберат че момичето им се занимава с турчин. Затова просто не им казах. Ходихме известно време и след това се разделихме. Но сега като се сещам за него си спомням само хубави неща ;) . И изобщо не съжалявам че съм имала връзка с турчин, защото нали знаеш, че забранената любов е най - сладка :)
Желая ти успех .

12.   От авторката: той е сладък и не отблъсква хората!!!

13.   Напълно съм съгласна с номер 11

14.   Мило момиче, много добре те разбирам. Аз съм момиче на 17 и приятелят ми е турчин, но на мен лично, това никога не ми е пречело. Също като при теб обаче и аз много се притеснявах, че наште няма да го одобрят заради това. И от страх, не им казах цели 4 месеца! След като разбраха обаче, казаха, че нямат нищо против, че и на тях не им пречи и не знам си още кво, обаче аз усещам, че не е точно така. Усещам ги, че са против, но не смеят да си признаят.

Рано или късно ваште ще разберат, но пък кой знае, може и те да нямат нищо против... или поне така да кажат. Моят съвет е да поговориш спокойно с тях, да им обясниш, че момчето е свястно, че много се обичате и че не е проблем произходът му. Кой знае, може пък да те разберат и да не ти се карат толкова. Но по-добре е ти да им го кажеш, отколкото да го разберат от някой друг, повярвай ми!
Успех! :)

15.   Спокойно мила аз съм на 16 и от почти две години (без два месеца) имам приятел който е турчин! И аз се страхувах като теб обаче накрая казах на баща ми и той нищо не ми направи даже си излизаха на кафе няколко пъти с моя приятел! Не се страхувай от това какво ще кажат родителите свободна държава сме няма нищо лошо в това стига Любов да има както се вика ! Айде успех,че знам какво е и спокойн овсичко ще е наред :)

17.   Откъде знаеш че вашите няма да одобрят връзката ви?

18.   ОТ авторката: Ами те ме предопредиха, че ако разберат за нещо такова ще ме убият и др!

19.   Аз имам същия проблем! :(((

20.   Най-добре кажи на родителите си! Това ще те успокои и поне няма да ги лъжеш!

21.   от Авторката: Родителите ми разбраха и ми се накараха много яко неми дадоха вазможност да убесня и ме накараха да скъсам с него. Ние се разбрахме да не късаме но да пуснем слух че сме скъсали но от тогава тои се отдръпна от мен и мисля че мове да ме зареже. Какво да правя?

22.   От авторката: Край сичко между мен и него свърши заразвам го защото той е бил с мен за да ме разиграва ;(

23.   От №14: Мила, това не си е живот! Постоянно да се криеш, да се преструваш пред този и онзи... не си е работа. Рано или късно и двамата няма да издържите и ще се разделите. Опитай пак да поговориш с вашите, дай им малко време да свикнат с мисълта. Но не обвинявай приятеля си, постави се на негово място - ако родителите му не те одобряваха и му се караха заради теб, ти как щеше да се чувстваш? Най-малкото щеше да си много изнервена, а това си влияе на връзката.

Ако държиш истински на този човек, бори се за него. Стига и той да е готов на същото за теб. Но ако видиш, че нямате бъдеще... по-добре потърси щастието другаде. Но не се предавай! Родителите са си родители и е естествено да искат най-доброто за теб и да се притесняват, но любовта е по-важна! ;) Това си е лично мое мнение. Успех :) :)

24.   До авторката:
Как стана така? Преди твърдеше, че го обичаш, че той е сладък, че си готова на всичко за него, но се притесняваш от родителите си. Сега им каза, а те ти забраниха да се виждаш с него. А сега казваш, че той е бил с теб само да те разиграва. Как разбра, че иска само това? Той ли ти го каза? Или мислиш така, и убеждаваш самата себе си, за да го забравиш по - лесно и за да угодиш на родителите си?
Кое от всички?
SFA

25.   От авторката: ми наистина е така искам да съм с него но той само ме разиграва пред сички го е казал пак и го показва ако някои го беше видял как се даржи с мене щеше веднага да разбере че той няма никакви чувства към мене ;( а за разлика от него аз съм готова да дам живота си за него.

26.   Ами тогава се хвани за нещо друго например най-добратати приятелка ако имаш де! Бъди до нея постоянно но по-добре не се спускай в друга връзка ще боли повярвай знам го от личен опит! ще търсиш само него винаги ще мислиш за него!

27.   От №24
Ще го преживееш, спокойно. Нали знаеш "времето лекува" - времето се справя с всичко, няма да пропусне теб :). Занимавай се с нещо друго, някакъв спорт, или пък нещо друго, което ти е приятно... По този начин ще се адаптираш максимално от въпросното момче. Изхвърли всичко, което ти напомня за него и ще се почувстваш по - добре ;)
SFA

28.   От автората: Много ми е трудно да го забравя за6тото само мисалта за хубавите ми моменти с него ми напомнят страшно много за него и просто трудно ще забравя такава голяма част от живота ми.

29.   Нормално е, миличка, за да го преживееш и забравиш е нужно време. Време, в което все така ще си припомняш и все ще те боли. Но в един момент просто ще ти писне, ще срещнеш друг и пак ще бъдеш щастлива, сигурна съм. Да, едва ли някога изобщо ще го забравиш, щом си го обичала толкова много, но се постарай да си остане в миналото и продължи живота си! Успех ти желая! :):):)

30.   От авторката: Наистина много искам да сам пак със него но едвали ще стане! Заради него да му докажа че го обичм си бях написала с браснарско ножче на раката и кръста името му бях готова на всичко само и само да баде мой той беше казал и че иска да правим и секс. Толкова много го обичам че бях готова и да го направя с него но откакто разбрах че е казвал на приятелите си че е с мен само за да ме разиграва се отказах и го зарязах но страшно много искам да съм с него и да си го прегръщам и целувам ;(;(;(

31.   До авторката:
Това, което написа ми напомня на една случка в Благоевград. Две седмокласнички решили да спазят един ритуал, а той бил "Банята, ножът, вените и край на проблемите". Сещаш се какво е станало с тях, нали? Искаш ли да приличаш на тях?

Това е адски глупаво, повярвай ми. Нещата, които си направила ме карат да си мисля, че си прекалено слаба психически. Тъй като това са просто думи в сайт, няма да ти помогнат достатъчно, затова те съветвам да потърсиш помощ от някоя приятелка или роднини. Сигурна съм, че те биха ти оказали нужната подкрепа и ако не друго поне ще държат нещата под контрол ,и няма да направиш някоя глупост.

Ти искаш да го прегръщаш, да го целуваш... но той теб, НЕ - примире се с това. Сега вече се убеди, че само те е използвал, нали? Ето сега вече се убеди и в още нещо - искал е само секс от теб. Той знае, че го обичаш прекалено много, за да му откажеш и след като се задоволи физически, щеше да те захвърли като парцалена кукла. На 14 години си, нядявам се, че разибраш какво искам да ти кажа. Просто не съжелявай за случилото се, чувствата ще отминат или пък ще се превърнат в нещо друго. Погледни го от оптимистичната гледна точка (невъзможно за мен, но не и за теб). Ако бяхте спали заедно и така съвсем случайно ти бе надула корема, какво щеше да правиш? Радвай се, че нищо не е станало между вас. Радвай се, че имаш възможност да бъдеш с човек, който да те оцени така както всяко едно момиче заслужава.

Как изобщо може да си влюбена в човек, който знаеш, че се подиграва с теб? Забрави го. И не си повтаряй, че не можеш и такива глупости. Можеш! Има ли желание има и начин - намери го.
SFA

32.   Мила, помисли си пак добре, това момче НЕ те заслужава, защото не може да те оцени! Не търси вина в себе си, разбери, че не си струва да се съсипеш заради него! Както има една поговорка "Не плачи за нещо, което не плаче за теб!".

33.   До №31 написах си името му защото по някакъв начин исках да му докава любовта си към него и да видя как ще реагира. Сега когато минаха седмици от както го зарязах разбирам че тои е искал просто да го задоволя сексуално. Мойте приятелки ми казваха че той не ме заслужава и че той иска само секс от мен но аз отказвах да ги слушам сега когато разбрах че те са били прави съжелявам че съм била с него.

Но продалжавам да го обичам така както преди защото каквото и да става любовта ми към него е по силна от умразата.

Сега в моя живот се появи и друго момче.Той е братовчед на най-добрия му приятел.Но по лошото е че ги обичам и двамата и че искам и двамата по еднакво. Много ми е трудно и не знам какво да правя.

34.   От №31
А каква беше неговата реакция, след като написа името му върху ръката си?

На 14 години си. Сигурна ли си, че обичаш човек, който те изпозва само за секс? Не искаш да се чувстваш като кукла, нали? Пълнят те с въздух, за да се задоволят физически, и след като свършат ти изпускат въздуха и те пъхат под леглото - докато това не се повтори. Всъщност, точно това би направило момчето, което ти призна, че не те обича. Ако е с теб, то ще бъде само за секс... нищо повече. Помисли си, искаш ли това? Мислех си, с какво се различават тези хора, от животните? Нищо не измислих...

Аз пак заставам зад предното си мнение и те съветвам да го забравиш. Болката ще е много по - голяма ако се събереш с него, (вече споменах защо). Също така ще се чувстваш използвана, и в същото време ще го виждаш с други момичета, а през ноща - пак ще търси теб. Не заслужаваш това - затова го забрави. Бъди упорита...

Опитай се да разбереш дали новото момче има някакви чувства към теб. Ако е така, не виждам какво спира любовтта ви. Казваш, че обичаш и двете момчета еднакво силно. А те теб обичат ли те еднакво? Този, които иска само секс от теб - не те обича, повярвай ми. Докато другия, може да изпитва нещо към теб. Ти кой от двамата би избрала?
SFA

35.   До номер 31 разбирам те какво ми казваш и се опитвам да го забравя но не мога виждам го секи ден учим в едно училище на един етаж. А за другото момче ме спира това че 1-во: е братовчед на най-добрия му приятел и 2-ро: че няма да го виждам защото той не е от моя град.

Знам колко ма е наранил и колко ма унижи и смаза дустоинството ми но не мога да го намразя просто той толкова много се подигра със мен и то пред една курвичка която се заяжда с мен и не знам кога ще претрепа.

А другото момче просто с него си допадаме по характери а сус този който си го обичам повече от собствения си живот просто имам чувството че когато бях със него той ме допълваше изцяло единственото нещо което небях правила със него е секс но междо другото много исках и тва да пробвам.Ако щете ме смятаите за курва за кват щете ме смятаите но се опитаите да се поставите на мое място да видите колко ми е трудно. А на тва отгоре и най-добрата ми приятелка има сащо много проблеми и аз трябва да се държа заради нея защото ние двете сме неразделни тя е купондийката а аз съм здравомислещета и на двете ни е много трудно.

36.   От №34:
Още сега ще ти кажа... Отхвърли варианта с другото момче. Това, че е братовчед на най- добрия ти приятел - не е проблем. Разстоянието е проблема - просто не се захващай с него, защото много ще страдаш при факта, че не може да е до теб.

Аз се поставям на твое място и ако в действителност бях щях да направя следното: Стискам здраво зъби заради приятелката ми, която се нуждае от мен. Забравям онзи идиот, който иска от мен само секс и изтривам от ума си приятеля на братовчед ми. Това е...

Знам че можеш да го направиш, просто не можеш да си повярваш, а това трябва да се промени. Бъди по - оптимистично настроена, (малко е странно, че го казвам точно аз), повярвай в себе си, и всичко ще е шест.
SFA

37.   От авторката: каквото и да става аз знам че не мога да го забравя при положение че сам секи ден около него или той около мен просто ходим на едни и същи места винаги странно е но постоянно го следа със поглед къде е с кой е и ако се заговори с момиче се побърквам от ревност.От време на време и той ме следи но много съжалявам че стана така защото разбрах че той е искал да е с мен не само заради секс и повечето неща са били измислица на сестра му защото та не ме харесва и е против мен.

38.   От №36:
Добре тогава, не го забравяй - игнорирай го.
Какво правиш, когато някоя фръцла те дразни? Ядосваш се няколко дни и след това започваш да не й обръщаш внимание, нали? Подминаваш я... държиш се така сякаш тя не съществува...

Направи същото и с него. Щом не можеш да го забравиш, то тогава поне се адаптирай от него. Сега не ми казвай, че и това не можеш да напривш.
Опитай, бъди упорита.
SFA

39.   От авторката: Започнах да не му обръщам внимание но все още го обичам скоро ще заминавам за друг град и ще успея да го забравя ще си намеря друг който наистина ще ме обича и страшно много се надявам да обикна някои така както си обичаь моето момче.Благодаря ви за съветите!!!

40.   От авторката: всичките ми планове се объркаха в училището ми тръгнаха слухове че сам се ебала с някав мн по голям от мен а това не е вярно аз все още сън девствена и с този слух изчезна и най-малкия ми шанс да се върна при любовта на живота ми сега си пиша по скаип с едно момче с което се харесваме ама аз все още обичам мойто си момче не знам какво да правя дайте ми съвет моля ви!!!

41.   А той как се казва? Понеже и аз съм влюбена в турчин ..

42.   От авторката: Сужелявам много но неискам да казвам имена.

43.   Мила, разбирам те, защото аз съм в същото положение, цяло лято не го бях виждала, а когато го видях на 15 дори едно здравей не ми каза, днес едева ми проговори и то нещо на турски... при всяка тъжна песен започвам да плача и т.н , обаче знам , че това няма да те успокои много... и аз те съветвам като почти всички други... времето лекува... надявам се да излекува и нас.... :|

44.   От авторката: Незнам дали врвмето ще ми помогне на мен... Вече година и 2месеца го обичам страшно много и със всеки изминал ден любовта ми към него се усилва. Много ми е трудно.... :(

45.   Нямаш ли най добра приятелка тя ще ти помогне ;) само тя която ти е като сестра остава с теб помни :) Бях в същата ситуация и се скарах жестоко с най добрата си приятелка (мн я обичах) след 6 мес я видях да плаче и отидох при нея сега вече всичко се нареди тя ми помогна да съм с него ;) помисли

46.   Моят приятел също има турска жилка, обаче за мен това не е никакъв проблем. Вярвам, че не е проблем и за мойте родители, които не ми казват нищо и нямат против. Лошо се е получило при теб, но такъв е живота по някога.. Дръж главата горе и да не ти пука, явно това момче не те е заслужавало!
М