Споделена история от Тинейджърски

Мъжът най-нахално и в същото време спокойно, ме догони и ми бутна пари в ръцете?!
Аз съм една тийнейджърка на 14 години. Не изглеждам малка за годините си, но не и прекалено голяма, развита съм. Така.. от доста време ми прави впечатление как всякакви мъже се обръщат след мен. Разбирам да са ми набори, ама не, то си личи, че кой е на 30, кой на повече. Днеска примерно се връщах от басейн. Бях със лека, къса лятна рокличка. Влязох в магазина за да си взема нещо за ядене. След мен на опашката имаше мъж 40+. След излизането ми от магазина, мъжът най-нахално и в същото време спокойно, ме догони и ми бутна пари в ръцете. Аз се опулих, след което последваха думите "Имам още, какво ще кажеш да се позабавляваме".. Какво по..? ! Попринцип не псувам, но така го напсувах... след което просто тръгнах нанякъде.. Не осъзнах колко бързо се бях прибрала, цялата трепераща и чудеща се как е възможно? !
Та, искам да попитам всички ли са такива или съм карък и ме преследват изроди? !
Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Мило момиче този човек сигурно и с други хора прави така пази се от него ако ти бутне пак парите кажи му " ай еби си майката" или нещо подобно но никога не се оставяй на него и не позволявай това да се случва 2ри път

Момче на 19

2.   Еми зависи и как се обличаш. Ако е било по предизвикателно - нищо чудно. Мъжът си е мъж. Не го оправдавам, но със сигурност си го провокирала най-малко с оголеното си тяло.

4.   О, и на мен точно на 14 ми се случи това, само че не бяп облечена в рокличка а в зимно палто.
Чичката ми каза нещо от сорта, че щял да ми даде пари да си направи една чекийка...
И аз го напсувах и побягнах.
През цялото време докато пътувах към нас се чувствах изнасилена и имах нужда да си взема душ, за да отмия тази гадост, която усещах даже по кожата си!

5.   Не си единствена, има ги много, спокойно. Мен 40 чак не са ме закачали, ама ако се случи най-вероятно ще го наредя по-бързо от теб. За мен това си е обидно, хайде хубаво, момче на 15-16, нека е на 17, все тая, тинейджър, като нас, какво толкова. Обаче от възрастни мъже е... Може би е било заради роклята, аз ги избягвам късите и разголените, че ми е неудобно в подобни изцепки :D . Но не се залъгвай, понякога си мисля, че дори да се облечем като ескимоси ще е все същата. И в бившия ми клас едно момиче се оплакваше от същото, само двете с тоя "забавен" късмет.

Просто се пази и внимавай, това е единствения съвет, който мога да ти дам! В смисъл, хубаво е да кажеш на родителите си, аз не съм го направила, предполагам от срам, макар че с нищо не съм виновна, но иначе е добре да са уведомени.

6.   Като доста по -голяма от ти казвам, че нищо ти няма просто в днешно време много от мъжете са истински изроди и нямам думи.... внимавай и се пази.

7.   Във държавата Чалгария, мъжете вече знаят, че всяка втора кифличка за парички си продава малкото дупенце. Така че, споко, ти може и да не си взела, но тази след тебе ще ги вземе ;)

8.   Не си карък, на много момичета се случва, предимно на тези около 13-20 години. Има тенденция (поне така съм забелязала) сегашното младо поколение да е по-развито... и не, според мен НЕ е нормално така да ти правят на улицата. Да, възможно е да е от това как си се била облякла, но знаеш - хора някакви с характери всякакви. И на мен ми се е случвало, дори и до ден днешен ми се случват подобни грозни изцепки... дори и от цигани... Но какво да правиш ... утре да отидеш на басейн с расото ли? Няма заради едни такива изроди да се превръщаме в монахини. :)))

Малката

10.   Що пък авторката да си е виновна. Извратеняци навсякъде, тия хора са полудели. Направо не ми побира главата и се чудя реалност ли е наистина това един мъж да нареже, обгори и изхвърли някого в контейнера. Разни ненормални си правят чикии в парка където играят деца-с какво ги предизвикват децата? Вървя си облечена с дънки и блуза с деколте около врата и някакъв дядка слънчасъл ми вика, че искал да ме лиже? Какво става с тия хора не знам

11.   Няма да те лъжа и ще съм честен.
проблема е бил в облеклото. Избягвай приликата с другите момичета в това отношение, защото ето резултатите. Това ни е държавата, така че си ходи с по дълги роклички. И никой не е казал, че трябва да си в облекло на монахиня, но си ходи с по дълги и закрити дрехи.:)

12.   Напълно съм съгласна с Малката, че не е нормално да ти правят така на улицата, но... правят така на улицата. И на мен са ми правили, а грам не бях разголена. Непознат дърт чичко щял да ми даде 200 лв. за свирка, непознат дърт чичко щял да ми даде 1000 лв. да ме снимка... Игнорираш ги и стоиш далеч от тях. Ако не ти нахалстват няма за какво да се притесняваш, ако някой е по-нахален заплашваш, че ще звъннеш на вашите или ако имаш по-голям брат, или направо го правиш. Може и с псуване, но пък може да се ядосат и да станат по-досадни, знаеш ли ги лудите.

13.   Измилена история.. никой не се държи така.. освен по филмите

14.   коментар 4 как се филмира стига сте се правили на жертви да не е нормално да го прави но ти ако си била облечена като проститутка защото примери колко искаш как 12-13 годишни в опитите си да изглеждат като на 20 се правят като уличници и не им личи че са деца

17.   Ни най-малко бях като проститутка. Както казах връщах се от плаж, не от дискотека. Подобни на моята плажна рокля обличат и бебета и първокласници и големи жени. Всеки в гардероба си почти има такава. Както и да е. Дано не се повтаря!

18.   Аз напълно ти вярвам! А тези, които не вярват или ти се подиграват да си направят собствен сайт като са много отворени и там да се правят на голямата работа... Някакви идиотчета на по 8-9 години, които се правят на многознаещи хакерчета да си държат езика зад зъбите, защото не на всеки може да му се налее малко "храна за размисъл" в главата!! И така... моят съвет е да се обличаш по нормално за възрастта си, защото тези, които те "искат" те мислят за проститутка (извинявам се за израза). Може би трябва да се облечеш с къси панталонки, тениска или потник и сандали... според мен така няма да се случи отново :)! И само да добавя, че ако си сред цигани или "хора" от този сорт ще имаш много опит... Те също са такива!! :Р

19.   Успокой се. Просто стой далеч от такива хора. Мен също по същия начин са ме преследвали. Е наистина имаше и момчета на по 20 най-много да са били 25-26, ама дори не съм се запознавала с тях, въпреки че бяха яки.

Номер 18 - Ти не си добре.. какво и пълниш главата с глупости.. Ако ти ходиш при циганите и хората от "този сорт" както ти се изрази, от къде знаеш, че тя ходи. И честно да ти кажа някой цигани са много свестни. Просто трябва да внимаваш. Това е..

20.   До номер 13.
Има ги вече всякакви извратеняци. Не си мисли, че това става само по филмите. Пробват се с много момичета и ако някоя им върже. Супер за тях.