Споделена история от Тинейджърски

Какво се случва като му пуснеш на 14...
Здравейте, аз съм момиче на 16 и половина години и имам сестра на 14. Цял живот сме много близки с нея, подкрепяме се във всякакви ситуации и до скоро тя беше по-разумната от двете ни. (както и да звучи е така)

Преди 6 месеца тя се запозна с някакво момче, или е по-точно мъж, на 21 години. Беше излязла с моята компания, а въпросния мъж е брат на близък мой приятел(приятеля ще е К. ). Забелязах, че се гледаха и се усмихваха един на друг, но не предполагах, че наистина е имало нещо м/у тях. Това се повтори близо 10 пъти, докато накрая (преди месец някъде) не се прибрах и не я видях да плаче на леглото, беше сама в къщата, но не се изненадах, случва се често. Първоначално не и обърнах внимание, колкото и жестоко да звучи съм и свикнала на емоциите, винаги е била много чувствителна. Взех си телефона и я оставих да се оправя, на няколко пъти искаше да ми каже, но не и достигаше смелост, затова се ядосах и повиках К. да отидем да пием кафе. Човека закъсня с около 20 минути и като дойде му се развиках, той стоеше и мълчеше бял като платно. Попитах го какво става, той ми каза, че вероятно брат му щял да влезе в затвора, логичното го питах защо, той каза, че го е направил със сестра ми, а някаква жена от блока, комшийка, ги заварила... и това се е случило у нас, очевидно малко преди да се прибера. Не знам как да опиша чувството, меко казано си изкарах всичките ангели! Този тип беше наранил малката ми сестра, не знаех как трябва да реагирам. К. ме изпрати до нас, като през целия път мълчахме и мислехме за случващото се.

Та отидох при сестра ми, заключих стаята за всеки случай и я изчаках да спре с драмите, за да ми обясни тя, какво е направила. Каза ми, че много я е обичал, че я е чакал доста дълго време, че е сигурна в чувствата си, че той е бил нежен, че не е искал да я нарани и някакви подобни глупости, обичайния репертоар. Викам си- добре, нали тя е добре, няма страшно. Успокоих я и щях да отивам да говоря със съседката да си мълчи, все още не знаех какво точно трябва да и кажа, отидохме до апартамента и, но тя не беше вътре. Чукахме, звъняхме, никой не отваря. Почакахме на стълбите и тя се качи, каза че си е забравила парите в магазина. Поговорих с нея, тя се усмихна и потвърди, че няма да каже на нашите. Няма да спестявам истина, излъгах я, че са практикували петинг. Жената беше много отзивчива, помислих си, че няма проблеми, затова се качихме у нас. Родителите ни се прибраха след около 30 минути, бяха меко казано бесни. Всеки ден щом се приберат от работа (работят заедно, така са се запознали) отиват до магазина преди да се приберат, явно са се заварили пред магазина с комшийката.

У нас настана истински скандал, сестра ми защо го е направила, аз защо съм щяла да го прикрия. Взеха и телефона, наказаха я и запазиха час при гинеколога за другата седмица. Стигна се до съд, за баща ми е правилно да се чака до брака, той го е направил, мама също, искаха го и от нас... или поне да имаме навършени 18 години. Сестра ми беше леко протрита, което породи съмнения у мен, но отново се направих на глуха и не обърнах внимание, нещо, за което ще съжалявам вечно. Насочи се ден за делото, беше ужасяващо, сестра ми не спря да трепери, баща ми да вика, а аз просто стоях като пън и се чудих какво да кажа или направя. 21 Годишния мъж твърдеше, че сестра ми го е искала, че тя го е помолила и т. н. подобни работи. Искаха да разпитат и мен, та нали и аз се намесих жестоко, малко преди да вляза я попитах, дали този човек не я е насилил, тя замълча и ме погледна. За мен това беше достатъчно, копелето я е насилило, лъже в съда и се прави на дръж ми шапката. Казах, че я е насилил, съчиних си някои неща и излязох ( със сестра ми стояхме извън залата). Когато се върнах, я хванах за ръката и се отдалечихме от залата, разпитах я и тя ми каза, че не е била съгласна, но той е продължавал да я целува, а тя не му е казала нищо от страх, бил е леко груб, той би твърдял, че е страстен, но тя е просто дете. Иначе отново каза, че е бил нежен и е внимавал, вече просто не знаех струва ли си да и вярвам. Понеже тя има 14 години и според закона не е педофилия, той се размина на косъм, но се размина. Показанията ми не били от значение, не знам си какво, аз можело да лъжа. Адвоката му беше доста добър, семейството им е заможно.

И така днеска сестра ми прокървя, според майка ми това е спонтанен аборт, защото кръвта чак се стичаше по краката и и капеше по пода. Говоря за доста обилно количество, нея я боли корема и кръста, описва го като адска болка, а мъжа, който е причинил това се размина. Не знам, колко човека ще повярват на историята ми, но дори да са само 2-ма и да си променят намеренията, ще се чувствам по-добре. Това не е шега работа, сестра ми ще ходи на психолог от всичките тези изпълнения и наистина не се чувства добре- физически и психически. Знам, че и аз не постъпих добре, имате правото да ме псувате, но пуснах историята, за да може наборите и да се замислят. Съжалявам за грешки.

Коментари

1.   Олеле..аз ти вярвам. Това, което се е случило на сестра ти е ужасно. Надявам се да се оправи, а онова копеле рано или късно да си получи заслуженото :(

2.   Абе, ама вие да не сте от 17 век! Що за контрол върху живота ви имат родителите ви? ! Та чак и целия блок разбрал! Голяма работа като го е направила с 21 годишен! Ами ако и той беше 14 год-кой щяхте да съдите? ! Съдете себе си, че сте допуснали родителите ви да ви влияят върху живота по този начин!

3.   Извинявай, че ще ти го кажа авторке, но в случая за да му се размине имате вина и вие. Защо като си я видяла, че е протрита не си я завела на съдебен лекар за освидетелстване? Това се прави винаги след съмнения за изнасилване. С медицинско, че е изнасилена този задник заминава директно в затвора. Вместо това сте оставили нещата така.

4.   Вие се месите в любовния и емоционалния живот на сестра ти, правите го достояние на цял квартал-та това е станало у вас и не без нейно желание! А сега се опитвате да го съдите този човек! Идиотщини! Аман от такива добродетелни хора!

5.   Добре де, защо ще го съдите човека, след като и в заглавието ти пише-"Какво се случва като му пуснеш на 14... "? Пуснала-значи са правили секс доброволно, а не е изнасилена! Защо си трупате грехове с това да разнасяте по съдилища с невинен човек и да съсипвате и нейното и неговото бъдеще? Мисля, че са правили секс от любов, после сестра ти се е уплашила и е измислила това. Ако иска да натопи човека за да оневини себе си е грозна работа!

6.   Авторке как у вас и комшийката ги е видяла да го правят? Значи те са го правили на стълбището. Когато родителите ти са завели детето на гинеколог той е проверил за бременност и щяхте да знаете, това че е имала обилно кръвотечение месец след случката не означава спонтанен аборт. Мислиш ли че гинекологът не е проверил, мислиш ли че майка ти не е искала да знае, мислиш ли че ако знаеше за бременност нямаше да насрочат аборт. За какво се води момиче на гинеколог седмица след обезчестявате за проверка за бременност и болест разбира се.

Ако на сестра ти не й се е искало, е щяла да крещи, когато на човек му причиняват нещо което той не иска, той се бори с нокти и зъби и крещи. Когато заплашват жена с изнасилване тя дори от нож и пистолет не се плаши крещи и се дърпа неистово, а от това остават белези по цялото тяло. Протритото на сестра ти не е от изнасилване а просто от сухота на влагалището.

Жена съм, изнасилена /на 15 годишна възраст/ и за мен тази описана от теб ситуация не е изнасилване. Аз лежах в болница 10 дни с комоцио и рани по цялото тяло, бях заплашвана с нож бях наранена с него, но все пак крещях и дерях нападателя.

7.   Ти май завиждаш, че не си го правила, а? Не сте прави ти и родителите ти. А относно момичето, защо се заблуждаваш, че я е насилил? Тя сама си е искала. И се е стигнало до бебето защото комунистическите ви мозъци с болно мислене не са и обяснили за предпазването. Да, в днешно време всички правят секс от малки. Да, няма какво да направим, поне да ги образоваме.
Иначе хубаво съчинена история, даде ми поле за размисъл.

8.   Авторката- Тя ни каза, че не се е овлажнила добре, никога до сега не е лъгала, нали ви казах, дори тя беше по-разумната от двете ни. Никой не е очаквал такова нещо от нея. Блока разбра, защото аз не си бях у нас. Комшийката слязла да си вземе някаква книга ( дала я на майка ми) и ги чула, притеснила се жената и влязла да провери какво става. Тя си знае, че нашите са на работа през деня и си помислила, че става нещо друго. За медицинско не знам какво са правили, не се бъркахме на нашите и не знаем нищо. Иначе до сега е нямало никакви издънки оценките и на двете ни са над 5, 50 не пушим, аз пия, но в мярка, случвало се е тя да закъснее, но предимно когато е с мен, а моя час за прибиране е по-късен. Наистина не предполагах, че между тях е щяло да се случи нещо, или че вече се е случило.

10.   Много неприятна история, разбирам родителите ви, баща ми беше същия. Какво ще стане ли, може би с времето ще се оправи, но няма да забрави никога станалото.
Колкото до делото, потулили са нещата защото сестрати е замълчала.

11.   Ама това се е случило у вас, бе моме, сестра ти го е поканила! Странно как комшиите ви влизат по къщите! Нe заключвате ли вратите си? И какво е чула комшийката-стенания от страст... и кво си е казала-я да видя тука кво става? Ами ако баща ти и майка ти са правели секс-как някаква си комшийка ще влиза, бе? ! Според мен искате да натопите момчето, за да излезете някакви морални! Ама не сте-нищо, че имате шестици, не пушите и не пиете! Моралът се състои в друго! Ама няма как да го разберете-много сте ограничени, а се имате за хитри! Дано съда прояви разум, че има много изнудвачи като вас дето "крадеца вика-дръжте крадеца"!

12.   Как така е врязла да провери комшийката? Вратата отворена ли е била? Всеки отвън ли може да влезе?

13.   По закон може да не е педофилия, но тоя тип си е педофил!!! Момиче на 14 още не е достатъчно физически развито, има още много детски черти!

14.   Тц тц, ти си на 16, а се вживяваш в някаква голяма роля, зрялата жена. Пиела в умерени количества, висок успех, какво значение има, след като си покварена от живота още на 16, и как обясни на лелката какво е петинг? А сестра ти не се била овлажнила добре, леле майко, а ми че вие сте готови за жрици на любовта, навътре сте в нещата. За мен щом тя се е дърпала и не е го е искала напълно, това е изнасилване. Но не в юридически смисъл.

15.   Добре че поне че съседката е казала на родителите ви, иначе никой не чул, никой не видял, и какво? Сестра ти щяла да надуе корема и после какво правим? ! Четиринайсет годишно лапе да става майка, еми нещо тук май не се връзва? ! Защо сте съдили човечеца като очевидно тя сама е поискала интимен контакт (или просто е чакала да се случи)? Заради този ранен аборт може вече да не може да забременее, те пък защо не са ползвали поне презерватив!? В случая ти НЕ си виновна, постъпила си като една зряла млада жена. И си загрижена за сестричката си, което малко хора го правят. Само един съвет - друг път като плаче на леглото попитай я какво има защото в случая си научила че е правила секс от твоя приятел К, което не е нормално.

17.   Аз съм също на 14 и нямам намирение да го правя поне до 17 годишна възраст, независимо от ситуациите. В моя клас има момиче, което миналото лято го направило с 27 годишен мъж, но по собствено желание. Би трябвало и това да се води като педофилство, но съда го оневини. Не сте единствените в такава ситуация, но в момента е важно да си до сестра си и да я подкрепяш във всяко отношение.

18.   ИЗМИСЛЕНА ИСТОРИЯ

19.   Както казва класната ми: Всичко се връща

20.   Какво педофилство, при условие че по закон непълнолетно лице над 14 може да има сексуални контакти дори и с пълнолетен ако има съгласие на въпросното лице. Като е на 14 няма да тръгне с пикльовците на нейната възраст?

21.   Номер 5-''мисля, че са правели секс от любов''-за бога, кое 21 годишно момче ще прави секс от любов с 14 годишна..!? Пълни глупости! В днешно време в речниците на повечето момчета на неговата възраст думата ''любов'' никаква я няма.. секса за тях е на първо място, което е много жалко.. разбира се има и такива, които не се интересуват само от физическия контакт, но те се броят на пръсти..

23.   Ти си за съд сестра ти го е пожелала предизвикала го е а тои бил нежен и внимателен но после като се разбрало и тя от срам (и как не като всички са разбрали) го е искарала виновен или едва ли не изнасилена съсипвате живота на момчето та тои е само на 21 къв мъж такива като сестрати правят разводите и оставят деца без бащи а после се оправдават но кво ли неправи за да си го завре

27.   Запомни ти си по-голямата сестра и трябва да защитаваш, своята по-малка сестра, защото тя няма друга подкрепа, освен твоята.

28.   Мъжът е виновен-той, голямо магаре вече, тръгнал да се занимава с 14 годишни-тоя е педофил казвам ви!

29.   А откъде сте сигурни , че момчето е виновно???? Ако той е бил във вашия апартамент едва ли вратата се е отворила сама. Не вярвам момичето да е било изнасилено , а само да лъжe теб и хората в съда . Жалко , че момичето е било толкова глупаво , но направеното не може да се върне. Момчето също има вина , но неговата може би е минимална , защото без действие от страна на сестра ти няма как да се прави секс . ~~~kalimera~~~

30.   Стита с тези турски сериали ... не виждаде ли че ви пълнят фантазията .. и при това историята е несвързана , как може комшииката да влиза така у вас ? Що и нея не съдите ,друг път може да влезе да кръде и да каже , че видяла двама с чорпогащници на главите ... и кво , що не й дадете направо ключ за апартъмента ви , ако си няма де ..

Другата год. напиши пак такава история , и само мога да се надявам да я измислиш по-добре . :)

*Diana* na 15

П.П. Съжалявам за правописните грешки :)

31.   Пусни историята в, , Съдби на кръстопът, , .

32.   Значи едно не видях да пишете. Хубаво момчето може да не я е изнасилило ма той е по голям от нея как може да спи с 10г. по малко момиче от него. Цц той е виновен. А сетра ти още е малка в главата и се върти само секс и любов тя не знае кво прави. Ако беше с нормален 20 годишен мъж той щее да и каже, че не може на тая възраст да се прави секс.

33.   Историята е много, много стара и още коментари има.
1-во 21-годишно момче, не е мъж!
2-ро на 14 години, какъв спонтанен аборт, като на някои на 14 години им идва цикъла за първи път, това е станало.
3-то Сестрата на авторката си го е търсела, като е малка, да се занимава с учене и забавления, за нейните години, а не да се занимава със секс и флиртаджийски истории.
4-то Тази случка с блока, много ми намирисва на филм, който авторката си е доукрасила.
5-то Няма той е виновен, а тя невинна! Няма значение, дали е непълнолетна, щом се сеща за... значи може да носи всякаква отговорност и да не лъже, че е насилвал.

Няма значение, какви оценки имате в училище, няма значение дали пушите или пиете алкохол, няма значение в какво семейство сте израстнали, защото когато сте деградирали, без контрол и с плиткоумно мислене и да сте най-най "добричките" в някои отношения си оставате... уличници и покварени момичета, които вместо да си изживяват детството се занимават с глупости.