Споделена история от Тинейджърски

Да му пусна ли?
Здравейте Пише ви едно отчаяно момиче на 16 влюбено във 23 годишно момче...
Запознахме се отдавна може би има две години вече той си имаше приятелка до скоро която обичаше много според мен... Когато започнахме да излизаме аз го излъгах че съм на 19 и че си имам гадже а всъщност съм на 16.... Мина доста време и излизахме около 20 пъти онзи ден ми каза, че трябва да избера един смисъл той или уж въоображаемото ми гадже и иска да правим секс.... Но преди се бяхме разбрали още от началото всичко което си говорим и правим да си го знаем само ние а сегаа какво да правя след като е скъсал със 3 годишната си връзка мисля че иска да опита със мене също така и секс а аз го излъгах за много неща включително възрастта, но знае че съм девственна

Коментари

1.   Пусни му като станеш на 18

2.   Според мен не бива да му пускаш. Ако ме питаш аз мисля че иска само секс. А и е доста по голям не че това е от значение но все пак 7 години разлика?? Странно е въпреки че за любовта няма граници. Според мен това не е любов а кратко увлечение! Но както решиш решението си е напълно твое. А и да не забравяме че човек се учи от грешките си.

3.   Ако любовта е истинска му пусни.

4.   какво значи истинска любов номер 3 обясни

5.   Миличка Помисли си !!

6.   Значи той след като е имал 3 годишна връзка и в един прекрасен момент е останал сам търси да запълни тази празнина с някого и си мисли, че това може да си ти .. не е било нужно да го лъжеш, защото ако ти е приятел ( приятел като приятел не гадже) и ако му кажеш на колко години си това ще наруши супер много отношенията ви.. хайде излъгала си го че си имаш гадже голяма работа казваш му че сте се скарали и ако си артистка изиграваш супер трогателна история той се връзва и готово.. относно секса не му пускай, защото ще изглеждаш леко момиче и той само за това ще те използва ии "дим да го няма" демек ще те отблъсне, лъже и т.н.

Ако го харесваш и искаш да ходиш с него не е трябвало да го лъжеш, защото той ще разбере за твоите години и ... знаеш .. най-доброто което мога да ти кажа е намери си приятел, за когото той да знае отдалечи се от него спри да го търсиш ии така нито ще разбере за годините ти (дори и да разбере кво да не ти пука) ти ще си бъдеш щастлива ако намериш човек, който да те уважава и обича и да не е с теб само заради секса и така... надявам се да ти помогна

Ани ;**

7.   Опитвам но той живее до моят вход а го харесвам 3 години вече много съм объркана

8.   Намери си приятел и когато някое момче ти предложи не го отблъсквай веднага заради този 23 годишния. Ании ;**

9.   Зависи от човека според мен. Опознай го, за да знаеш дали не е от ония използвачи, които се правят на милички, за да правят секс с теб. Ем например аз имах такъв случай. Бившият ми е на 24 и стигнахме до секс по случайност. И 2мата го искахме и за това го направихме. Той до ден днешен ме обича и все още чака да скъсам със сегашното ми гадже. И ме чака въпреки, че може да е напразно.

10.   Аз нищо не мога да ти кажа

11.   Да поне ще ти е хубаво

12.   Според мен той няма сериозни намерения към теб. Или иска само секс или иска да забрави приятелката си с теб но не със сериозни намерения. Все пак ти избираш но не мисля, че ще е редно ако го направиш. Виж как ще потръгнат нещата и реши сама. Все пак ще ти е за първи път. Направи го когато си сигурна и има пълно доверие на човека до теб. Успех :) и пиши какво е станало и как вървят нещата ако желаеш.
mis_sweet_girl@abv. bg

13.   Луда работа е това

15.   Ще те зареже

16.   Не съм правила все още нищо със него и не мисля от автораа

17.   Престани да лъжеш , и намери сродна душа при връстниците си .

18.   Аз му пуснах и вече сме 5години заедно... но бях на 18... казваха ми че ще ме използва... но аз бях с мисълта и аз да го използвам....
Когатп бях на 16 пуснах уж на момче което ми казваше че ме обича и чрочие... но ме заряза малко след това... Няма как да знаеш какво ще се случи.