Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми иска да правим секс, а на мен ми е за пръв път...
Имам нужда от съвет - приятелят ми иска да правим секс, а на мен ми е за пръв път. Той не иска да ползва абсолютно никакви предпазни средства - презервативите не му били удобни, а пък аз не пия хапчета, защото гинеколог ме посъветва да не ги вземам, когато не водя редовен полов живот - натоварвали излишно организма с хормони.

Страхувам се, че приятелят ми няма никакъв опит с девственици и може да изпусне малко сперма в мен... Какво да правя-кажете ми!!! Иначе е сериозен и отговорен мъж и аз го обичам много!

Има и още нещо-сексуалния опит на мъжа влияе ли в/у това първият път с мен да бъде максимално безболезнен, защото умирам от страх...........

Предварително благодаря за съветите.

Коментари

1.   Твърдо - с презерватив. Не бива да поемаш никакъв риск. Ако е опитен, може и да не те боли много! Болка има винаги, но през това това трябва да се мине.

2.   Ако мъжа до теб е наистина сериозен и отговорен ще те пази и ще се грижи за теб. И щом няма много опит как решава, че презервативите не са му удобни.

3.   Абе момиче, като е толкова мн сериозен и отговорен твоя приятел нищо не му струва, извиняваи за израза, да се мине и да сложи презерватив..., така защитава и теб и себе си... Иначе спокойно, нещата за болката първия път са толкова преувеличени, че е по-вероятно нищо реално да не усетиш, отколкото да те боли силно, но не чакай оргазми, е възможно е, но е малко вероятно...

4.   Като е толкова сериозен и отговорен, тогава какво толкова ще му струва слагането на презерватив, ако нема кинти аз ще му дам:) Дори и съвсем малко сперма да изпусне в теб има вероятност да стане белята....аре успехи

5.   30 ст са обекновените! Аз също съм сериозен, но без презерватив съм отказвал френска любов на предното ми гадже! Просто не и знаех хигиеничните навици! Така, че помисли и от тази гледна точка!

6.   Ем аз също съм девственица, но от историйте които съм чувала първият път е по-добре да е с презерватив шото 1-во по-малко боляло и 2-ро няма опасност да стане неква инфекция и да се забременее. Затова си настояваи за презерватива и му кажи че ако наистина те обича и мисли за здравето ти ще си сложи един презерватив! В крайна сметка нищо няма да му стане!

7.   МОМИЧЕТА, ОТ МЕН ДА ЗНАЕТЕ!!! ЗА ДА НЕ БОЛИ МНОГО ПЪРВО ПРОНИКНЕТЕ С ПРЪСТ. СТАВА ХЕМ ПО-ПРИЯТНО ХЕМ НЕ БОЛИ. ВЯРВАЙТЕ ЗНАМ ОТ ОПИТ!!!

8.   Здравейте... Чувствам се малко глуповато, но реших да споделя и с хора които не познавам лично и да поискам съвет. Аз съм на 15 и правих секс с гаджето ми съвсем скоро, а ние ходим от 9 месеца. Знам че той ме обича и не съжалявам, че го направих с него, но имам чувството, че съм много малка.. :С Вие как мислите?

9.   И аз съм на 15 и преди няколко дена правих секс за първи път. Боля ме много и едвам издържах. Бихте ли ми казали коя е най-подходящата поза за първия път?

10.   Аз също съм на 15 и скоро го направих боже това е нещо човешко какво толкова ... а до презерватива ние също го нашравихме без същнос никога не съм правила сех с презерватив :D

11.   Мале, ти си ненормална, като не му е удобно кажи му, че на теб пък иначе не ти е удобно. Той трябва да се съобрази с теб, най-малкото, защото си момиче, да не говорим, чи си детствена... Ако ти каже ,че няма да ползва го оцвили,мн важно,не ми изглежда да е толкова сериозен. Знаеш ли от колко други неща предпазва презерватива,освен от забременяване,ако беше поне на поровина сериозен нямаше да дрънка токива глупости,кото от сорта,че "не му били удобни"
Сиво

13.   Той ако беше сериозен, нямаше да го иска от теб! ..

14.   Аз съм на 14 и вече съм го правила с няколко момчета. Първия път бях с 20 годишен без презерватив и той се справи супер, много добре ме предразположи и почти не ме боля. Накрая се изпразни на гърдите ми. Без презерватив си е по хубаво и за двамата, но пък ако не е опитен може да стане издънка.
Този с който съм сега ме пита за анален, но не съм много сигурна не е ли малко рано за това!?

17.   Един истински мъж преди всичко ще постави интереса на жената пред своя. Кажи му, че искаш да се пазите за да не забременееш евентуално. Ако наистина държи на теб ще прояви разбиране и ще те пази, ако пак си държи на неговото значи въобще не държи на теб и е егоист който гледа единствено своя интерес. Съветвам те да го зарежеш и да си намериш друго момче, което ще проявява повече търпение и разбиране и няма да те притиска за нещо и да те кара да правиш неща, които не искаш само за да угоди на себе си!