Споделена история от Тинейджърски

Странна съм
Ами здравейте! Аз съм момиче на 15.. и има нещо в мен за което не знам дали да се радвам или да се комплексирам. Значи имам много странен характер. [сигорно има много други като мен]. Незнам защо но много се кефя когато някой ми се довери изцяло и не го е срам от мен.

Кефя се когато някой седне и говори с мен за каквото си поиска. Обичам разговорите! И не, не някакви философии.. може да е много незначителен разговор като ''как се правят сокчета'' Понякога имам чувството че в мен живеят около 4-5 момичета. Понякога се лигавя много, понякога се радвам, тъжна съм.. плаче ми се от някоя тъжна песничка. Голям съм мечтател.

Правя необичайни неща като ''вървя по коридора и ми щраква да легна на пода и да си гледам тавана'' и все още си играя на играта ''скачай от диван на диван за да достигнеш дистанционното без да паднеш в лавата'', спя с плюшена играчка. И понеже съм на 15, мечтата ми би трябвало да е да стана актриса или нещо такова. Но най най най-голямата ми мечта е да няма глад по Света.

Понякога много се ядосвам на себе си, защото например някое момиче се кефи че има нещо което аз съм искала винаги (и тя знае че аз съм го искала, и ми го показва за да се дразня) аз не би трябвало да завиждам, но го правя без да го показвам. Казвам ''много е красиво с здраве да си го ползваш'' и се усмихвам но ми е гадно че все пак завиждам, а не трябва. Защото завистта е нещо лошо. Не харесвам расистите, от части може би защото самата аз съм туркиня. Но не ми личи, нямам проблеми с хората около мен. Възприемат си ме такава.

Много пъти ми се е случвало вечер както си стоя да ми се иска да изляза на чист въздух и да срещна някой непознат на някоя пейка с който да си говоря. Да си говоря за табу-та. И не, не за секс... а за важни неща от живота, грешки, постижения и т. н.. Луда ли съм според вас?

Коментари

1.   Не, не си. Просто си различна и това е хубаво. Защо трябва да си като другите? Нима ги смяташ за по - нормални от теб? Ти си напълно нормална и е хубаво, че мислиш различно на живота. Завистта я има всяко момиче, а важното в случая е, че не я показваш :))
Ес

2.   Хахахах... ти си различна и това е най-хубавото!! Бих искала повече приятелки като теб! Предполагам че си и много добра... гордей се със себе си! Няма нищо странно в теб и не си луда! :))

3.   Остани такава каквато си.

4.   Опитай се да си останеш такава! Супер си. Много бих искал да те познавам. Светът има нужда от повече такива хора.

5.   Ха и аз се чувствам така всякаш оправлявам 4-5 човека на едно. Понякога съм много силна и успокоявам плачеща приятелка, в дпуг се отпускам и се лигавя, после съм като психолог изслушвам приятеля си по каквато и да е тема, а в следващия стоя будна до 5:30 сутринта и се е случвало да плача имам си причини но малки и беззначителни неща. Не си единствена.

6.   Пуберитет е това :)

7.   Охоо и аз съм така радвам се че има други като мен :D

9.   Ти си много интересен човек! Радвам се че има още като теб.. Не си луда в никакъв случай.. разбирам те

10.   момичее ти си НОРМАЛНА повярваи ми ако си мислеш че е странно най голяма ти мечта да е "да няма глад по света "значи си луда :д та това е много хубава мечта която показва че не си егоист а мислиш за другите ти не си странна а просто различна по най-добрия възможен начин :) а това за плзшената играчка и играта с диваните какво като оше го правиш та тази игра е забавна и аз все още го правя а съм на 16:Д и из цялата ми стая са играчкии не се притесняваии РАДВАИ СЕ ЧЕ СИ ТАКАВА!!! :)

11.   Хаха, ако ти си луда или странна, аз няма к'во да кажа лол
Ако те познавах, с теб може би щяхме да сме си първи дружки, мн ме кефиш ;)