Споделена история от Тинейджърски

Да се сдобряваме или да се забравяме?
Здравейте! Аз съм момче на 17 години. Имах едно момиче, което ми беше много добра приятелка дълги години.. (7-8). Преди 4-5 години сме били и гаджета за 5 месеца. След това си останахме приятели, но доста близки. Излизахме, говорехме си, ходехме си на гости и бяхме заедно дълго време. Преди 4 дни обаче се скарахме много лошо. Няма значение за какво е било, но тя ме обиди с всякакви думи, аз нея също и не знам дали в момента не се занимава с някой друг. Тя не е най-примерната, защото преди 2 години на една екскурзия с приятели се натискаше с един мой приятел всяка нощ за по 4-5 часа. Какво да правя сега? Тя не ми е любов, но всеки знае, че да изгубиш приятел също е тежко. Да се опитаме ли да се сдобрим или по-добре да се забравяме вече и всеки да поема по собствения си път? Дайте съвети, моля ви!!!

Коментари

1.   Все някога се очакваше да се случи.. все пак виж от колко време се познавате.. Според мен се извини ти не само, защото ти си момче, но и ако държиш наистина много на вашето приятелство, ще се опиташ да си я върнеш като приятел---

2.   В подобна ситуация съм. Само дето аз съм скарана с много добра моя приятелка. Или поне беше такава за мен. Макар и да я знаех само от нета, ми беше супер близка.. като сестра. Преди около един месец се скарахме и от тогава не сме си писали. Обиждали сме се много гадно, но нищо от това, което ? казах, не мислех. Та както и да е. На мен тя адски много ми липсва, но пък не искам да се сдобрим. Да, звучи странно, но просто не искам. След 1-2-3 месеца може и да искам, но точно сега не. Дори и аз не мога да си обясня защо. Тя също не иска да се сдобрим. Идеята ми е, че ако държите един на друг и и двамата имате желание да се сдобрите, по-добре се сдобрете. Рядкост е да имаш приятел, на когото можеш да споделиш всичко и да разчиташ за всяко едно нещо. Аз загубих един такъв, не правете тази грешка и вие!

3.   Едно, защо пък момчетата все да се извиняват? Ама това женското съсловие сте много нагли и нахални. Авторе жените са за едни други неща, не за само приятелчета...

4.   Номер 3 - точно, защото жените са нагли и нахални и няма да искат да се извинят, ако момчето държи на нея може би ще го направи, но от жена трудно може да се очаква извинение

5.   justt забрви за нея.... окк???

6.   щом си стигнал до форум и питаш, чесно да ти кажа трябва да си признаеш пред себе си, че я харесваш като повече от приятел, та ти ревнуваш яко поговорете двамата аз съм за това да се сдобрите и съм сигурна, че между вас има много химия поне от твоя страна