Споделена история от Тинейджърски

Как да напълнея малко? :D
Здравейте! Значи искам да ви попитам нещо... дори може да прозвучи малко смешно, но искам да попитам как мога да напълнея малко поне с 3-4 кг., защото съм много слаба и имам чувство, че е много грозно не знам някакси не се чувстам добре. А аз по принсип си ям нормално дори понякога прекалявам, но пак съм си същата и незнам как да напълнея. Аз съм висока 169см. и съм 42-43 кг. Ако някой знае нека да пише. Не е кой знае какъв проблем, но исках да ви попитам може да има някаква тайна рецепта за пълнеене :Д Ще съм ви много благодарна ако ми обърните внимание и пишите коментари :):):)

Коментари

1.   Kупи си бирена мая на таблетки, продава се на всяка аптека, със сигурност ще ти помогне.:)

2.   Пълнее се с ядене :). Ако организма ти е предразположен за даденото ти телосложение това трудно може да се промени, пък когато това се случи - :) повярвай няма да ти хареса. Личен Опит :)

3.   Съвет: започни с фитнес и нека инструктор ти изготви програма за качване на маса. От силовия спорт и правилна диета (повече зърнени храни, бобови, ориз и месо) не само ще понапълнееш, но ще изваеш хармонично тяло. Не е въпросът просто да напълнееш, а да напълнееш здравословно и да изглеждаш пропорционална, а не после да се чудиш как да топиш паласките.

4.   Ами яш всеки ден баници и пии бози да видиш кав е резултата.

5.   Витамини Бе12

6.   Ами не искам да те отчайвам но едва ли ще стане. Просто в някои случаи структурата на човек е такава че колкото и да ядеш няма да напълнееш .. познавам момиче - слаба е но не чак да и се виждат костите има си всичко но е мн слабичка, която абсолютно всеки ден се тъпче с всевъзможни неща - просто каквото намери и пак си е слаба .. :х

7.   Имам абсолютно същия проблем - същите килограми , ама съм висока 1.61 и въпреки това съм 8 килограма под нормата. Колкото и да ям, каквото и да ям ефекта е нулев. Имам си всичко но съм прекаалено слаба и не се харесвам..

А колкото до авторката: Съвет не мога да ти дам, но благодаря за получената информация.

8.   явно много секс правиш :) ... тичай всяка сутрин това ще ти е полезно малко апетит да ти дойди за да можеш да ядеш повече ок ? ;)

9.   първо спри пушенето ако пушиш после вече задай същия въпрос

10.   кога ли и аз ще напьлнея,сигорно имам някакво заболяване......

11.   Аз иам същия прблем... храня се доста добре бих казала но никакъв ефект... наскоро разбрах за един вид изслевания в "Исул"- взимат ти кръв и от резултатите ти изготвят специална диета- от какво се нуждае организма ти, какво ти е в повече и тнт. 80лв струва процедурата лекарката е много добра. Опитай може да помогне :)

12.   Еми аз сам 55 седа повече от нормалното на компютара и си хапвам постоянно : )
Надявам се да сам ти помогнал : )

13.   Ох хора намерили от какво да се оплачите. Завиждам ви-това си е до организъм аз пък 3 години само някви диети защото съм склонна към напълняване и преди 5 год заради здравословни проблеми адски много надебелях а съм едва на 17 ужас е но свалих много.
Та вие може да ядете и най-мазните и вредни храни и пак няма да надебелеете а само здравето ще си увредите. Както каза номер 3 фитнес му е майката. Така ще оформите хубаво тяло не като скелет на батерии както казваха на едно моми4е дето беше като вас слаба и ще сте си супер а не някъв ужас като мен :)
И се радвайте на тялото си! Нямате представа просто какви сте късметлийки!!!

14.   И аз съм същата, 2 седмици се тъпках само със бисквити, баници, желирани бомбони, кола и свиакаква храна, пак съм съшите килограми, просто тръбва да отидеш на фитнес и да ядеш здравословна храна, това може да ти се отрази :)

15.   Аз съм на 11 ии съм 30, 31 килограма ии съм висока 147 нормално ли е теглото ми за височината ми аа между другото съвет-
Яж по 5 плода и 6 зеленчука на ден, по 3 чаши вода и 2 чаши мляко аз така правя просто аз така от малка си ям така съм си свикнала, помогна ми, когато бях на 9 тогава бях 27 килограма ии започнах полека полека да натрупвам килограми ноо знам, че всичко си идва от само себе си просто ии аз си търся съвети

16.   ^15 От височената си вадиш 110 и разбираш. 147-110=37, това ти е нормата.

17.   Здравей аз също съм като теб със същия проблем само дето съм с 5 сантиметра по ниска и аз също искам да напълнея защото дори имам много малки гърди аз съм си възложила като цел да ям много често и каквото ми се яде и при мен помага за сега напълнях малко надявам се да съм ти била полезна.. :))

18.   Аз съм чувала че се пълнее от бозата. Разбира се ако се пие жсеки ден по много.

19.   Аз мисля че трябва да ядеш полезни неща! Ето погледни този сайт и ще разбереш как. http://fitnesinstruktor. com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%BD%D0%B0/

20.   Амхам трябва да спортуваш много за да имаш апетит и да ядеш много но не насила а с "охота". Аз съм момче и имам същия проблем. Просто съм свикнал на малко и щом хапна повече ми става тежко. Мисля че със спортуване е най-добре :)

AuTo EvOlUtIoN

21.   Ле леееее, хора научете се да пишете правилно какво е това (свиакаква)-коментар №14
УЖАС

23.   мила и аз съм така, 160 съм и съм 45 кг опитвам да ям но пак не пълнея. Номер 13 не знам как си ти, но моето както и на авторката си е за притеснение, мен започнаха да ме болят костите вече, чувствам се слаба физически нямам сили за нищо, а съм и раждала и пак съм толкова слаба. Чак се страхувам вече
попаднах тук докато търсех някакви съвети за напълняване. Отчаяна съм

24.   Да и аз съм така висока съм 166 а съм 42/43 кг какво да правя чувствам се зле! моля за съвет какво да правя? !

25.   Аз съм на 12 в 4. 12 ще стана на 13.... 45 килограма съм. 1, 55 висока съм.. От моя клас децата са 1, 60, и нещо.. Искам малко още да напълнея.. Единия е висок 1, 63 и е 40 килограма. :Д.. Но аз искам да съм малко височка.. ии За въпроса ти :Мила аз ям много шоколад, солено и др храни които съдържат мазнини.. Според мене яж по-вечко храни който съдържат мазнини.. С шоколада нищо не става пробвай и моя съвет.. ;) Лек Ден

26.   25, не бързай да порастваш, 11-15 е най-хубавата възраст в живота на човека.

27.   охх и аз имам същият проблем.. на 14 години съм, висока съм 162-163 см. , а съм едва 40 кг. Много съм слаба, но каквото и да ям не помага ям си нормално но нищо не ми се лепи.. моля ви помогнете ми защото и бал ме чака юни месец... искам поне да кача някаде 4-5 кг.???? Помогнете ми????

32.   Сигурно ти е много бърз метаболизма и аз бях така и отидох при личния лекар и той ми помогна направи съсщото ;)

33.   И аз имам този проблем но започнах да се храня с по-калорични неща и започнах да тичам от което тичане огладнявам и се храня по-добре и качих 2-3кг!!! Дано съм ти помогнала :)

34.   "бисквитки и кола" ако щете с тонове консумирайте няма да напълнеете. Първо трябва тялото да разбере че има нужда да пълнее - в случая тренировки, гимнастики, каланетики, вдигане на тежести, тичане, скачане, СЕКС (ама такъв в който вие вършите работа). От там идва глада, който не се засища с бисквитки ами с 4-5 филии хляб, пилешка или свинска пържолка, салата, сосове, плодове и кремчета за десерт. Прясно и кисело мляко също. 4-5 пъти на ден обилно хапване. БЕЗ вафли, бисквити и кроасани.

35.   Ами прекалявайте повечко с храната и ще напълнеете за 1, 2 месеца.

37.   оз секи ден ям пици и мазноти пак сам висок 1 и 65 и сам 47 кила

38.   Здравейте, имам същия проблем с отслабването. Преди 2 месеца бях 48 кг, сега съм 42 кг. Ям от всичко по-много, не се ограничавам много, бих казала, че изразходвам много енергия всеки ден. Не спирам да се движа, но проблема ми е, че много рязко отслабнах и не знам как да напълнея малко. Висока съм 1. 70, а съм ужасно слаба и се плаша понякога от себе си.

39.   От няколко месеца на мен това ми е като фик идея. Аз съм 167 и тежа 43 кг, а съм на 20 години. Яж много месо и яко въглехидрати!! :) Аз съм на тази процедура и мисля, че ще има ефект :)

40.   Здравейте , имам същия проблем всеки ден се тъпча с вякъкви вредни неща ям си редовно но не надебелявам висока съм 1.64 и тежа 41 килограма и см на 13 години .

41.   Момичета и момчета направо ще започна от темата няма да философствам много значи за да напълнеете малко или доста не се стремете да ядете зеленчуци и плодове вместо тях яжте свински пържоли, телешки, говежди, пилешки и всякакви такива неща за закуска дюнери, пици, баници с боза и всякви такива мазни храни яжте това 1-2 месеца пък после се оплаквайте че сте станали 100 кила и се чудите как да се оттървете от тях аз съм на 16 год момче съм и съм 80-85 кг. обаче си тренирам и се чуда как да стана поне 70-75 кг тъкаче не се оплаквайте а да яжте вечер повече заложете на хляба и тъка за протеини мазнини и сякви др яжте това и след като мине това време може да ми пишете :Д късмет но не ви препоръчвам да напълнявате радвайте се да това което имате ;)

42.   И аз имам същия проблем на 17 съм 1,63 висока и 43 килограма съм каквото и да направя повече от 45 килограма по-вече не мога да кача

43.   До тук прегледано най-точният коментар е на номер 32.
Всичко идва от метаболизма на човека.
За това се посъветвайте със здравно лице.

45.   Аз имам стяа проблем много см слп около 39 килграма и сам на 12 години

46.   За начало спри да се притесняваш ако го правиш, това също вреди, нервите също. Най-добре е да смениш климата поне за малко, помага, повярвай.

47.   Богатото съдържание на протеини в бирената мая помага при отслабване. Протеините осигуряват повече енергия на тялото, а хромът намалява съдържанието на мазнини в клетките. Все пак някои хора приемат бирена мая с надеждата да качат килограми.

48.   И аз сам прекалено слаба аз сам метър и четирсет за седми клас сам и тежа 27 килограма и всички ми се подиграват съчуствам на всички като мен

53.   Искам да напълнея на 36 години съм мъж а тежа 49 кг висок 165 см дайте някои съвет

56.   Здравей! Аз съм мъж на 42 г. висок 175см. и 70 кг. което не е нормално! Тъпча се с какво ли не, но си мисля че при мен това е наследствено! Сега почвам да се интересувам за проблема с напълняването и мисля че е свързан с бърз метаболизъм.
Поинтересувай се за това!

57.   Пише ти 13 годишно момиче xD По цял ден, когато нямам работа, дори когато имам, се тъпча като невидяла. Висока съм около 150/160см. и тежа 40кг. Ям, ям, ям.. ям като за трима четирима ама и грам не качвам. Природата си е природа, не можеш да я промениш. Пих и бирена мая, и рибено масло, и хранителни добавки.. уви, нищо не помага. Казах си, не ми пука вече, каквото такова, сега си живея живота и си ям наволя :)

58.   Мале, имам същия проблем и не мога да намеря решение... изглеждам като един скелет.. На 15 и съм 42 кг... Ям от всичко по много, а резултат няма...