Споделена история от Тинейджърски

Искам да умра...
Здравейте,

Аз съм момиче на 14 години. Живея в малък град. Родителите ми са разделени. Не съм виждала баща си от година и половина. И имам най-ужасния живот на света.

Какво му е ужасното? Да започнем с това, че съм грозна. Имам около 7 пъпчици на единия крак. Плоска съм като дъска. Почти не излизам от вкъщи. Майка ми ме кара да отидем на море а мен ме е срам да се съблека по бански. Имам ужасно тяло. Рева по цели нощи. Момчетата не ме харесват. Имам една единствена приятелка. Всеки ме използва за нещо.

Мина 1 месец от лятото, а аз по цял ден седя вкъщи плача, чета книги и гледам филми. Ставам в 4 часа, за да тичам без да ме виждат момчетата от града. Обожавах да нося рокли, но спрях, защото ме е срам от точиците по краката ми. Не използвам гримове. Стара я се да се поддържам, но нищо не ми се получава. Не съм от онези дебели мързеливи момичета, които само ядът... Всеки ми казва, че съм странна. От две години насам единствените хора, които са ме харесвали са семейството ми.

Преди не бях такава. Излизах. Бях модел. Имах приятели. Сега съм изчадие. Депресирана идиотка.

Не знам защо пиша това. Сигурно си мисля, че ще ми олекне. Или не знам. Просто искам да се променя. Съжалявам, че съм изгубила от времето Ви

Коментари

1.   Имам много добра новина за теб - всичките ти проблеми са резултат на хормоните ти и на гадната ти възраст. Всички сме минали през това, ще ти мине.

2.   Има много лоши неща които могат да ти се случат. Не се тормози за глупости! Търси в гугал съвети за красота. А относно ''плоското тяло'' като другите момичета си слагай подплънки :ДД.

3.   Ще ти кажа нещо и се надявам да ме послушаш. На тази възраст повече от половината момчета си падат по напудрените и гримьосани момичета, но не се безпокой ще отмине това време най-важна е естествената красота, но момчетата го разбират късно. Спокойно.

4.   искам да ти кажа че мн мн тийнейджъри на 13 14 се чувстват така... а после осъзнават че само са си ВНУШАВАЛИ... всичко е наред, до 1-2 год вс ще се промени! успех ;*

5.   Номер 3. Аз лично не обичам момичетата да са много, много гримирани! Нормално е екстра! Но стане ли повече от нормалното не ми допада! Защото искам да е истинска! А не много гримирана!

6.   Все пак, късно или не ВСИЧКО се ОПРАВЯ! :)

7.   Не мога да разбера дали си пълничка или слаба, но каквото и да е да не ти пука забавлявайй се.. излизай с приятели.. и бъди себе си... ;) Момиче на 15 години

8.   и това е от мен не живеи за хората живеей за теб самата бъди себеси никога не се променяи за някого които иска да е твои приятел ще бъде но когато разберат це не винаги е важна външната красота а тази от вътре