Споделена история от Тинейджърски

Как да привлека вниманието на едно момче?
Здравейте аз съм момиче на 13. Харесвам си едно момче по-голямо от мен, но не знам дали чуствата са споделени. Ще ви разкажа молко по подробно. Излезнахме с приятелки една вечер а вечерта баш беше петък 13-ти. Всички забегнаха на някаде само аз и той останахме. Той ме погледна в очите, но аз се обърнах. Тогава ме попита, защо не го гледам в очите, аз измарморих на момента нещо и тръгнах да търся приятелките си. От тогава почусвах нещо по различно и като го видя съвсем случайно а то се случва много често ми се променя настроението някак си ми става по весело.

-Въпросът ми е: Дали ме харесва и как да му привлека вниманието? Благодаря предварително за съветите и на редакторите.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Следващият път когато ти се отдаде каквато и да е възможност не бягай! Запомни имаш само един живот и трябва да го живееш както искаш, а и няма да разбереш какво ще стане докато не опиташ! Snooky

2.   Съгласна съм с номер 1 не е трябвало да се махаш, но ти го правиш някак си без да мислиш и след това съжаляваш и на мен ми се е случвало не се притеснявай това е минало.... гледай като го видиш пак да разбереш и пиши защото ми стана интересно! (: Момиче на 15 години

3.   Авторката: Ще пиша :) Обещавам!!! Мерси за съветите...

4.   Ех, че романтично звучи. Дано да имаш късмет и да бъдеш с това момче

5.   Намери му фейсбука и му прати малко голи снимки...

6.   Излизайте заедно, Говорете си, споделяйте си и ще потръгне.

7.   Авторката: Благодаря ви за съветите. Когато го видя отново ще му се усмихна и ще му кажа здрасти, ще гледам да се засичаме по-често! :))

8.   Повярвай ми ако си нормлано момиче заговори го няколко пъти и е готово :д

9.   Божее ама и аз съм на 13 и аз си харесвам едно момче, обачее.. моята дилема е по-завързана. Той е с 4-5 см по-нисък от мен (не знам защо, но си падам по по-ниски) И дори тои е роден 2000, а аз 1999! Понякога се гледаме за 10-11 секунди и аз оърва поглеждам надолу, не мога да го гледам в очите, които са зеленикаво-кафяви... А за твоя случай, според мен ти трябва да му кажеш. Моля някой да ми каже и на мен какво да правя, той знае че го харесвам, но го разбра накрая на годината, как да привлека вниманието му? Благодаря предварително.

10.   Авторката: Извинете, но имам и още един въпрос. Ако не бях тръгнала и му бях отвърнала с поглед дали щеше да ме целуне? ***Благодаря ви предварително***

11.   Емм аз също съм на 13 ии от преди 2 години си харесвам едно момче с 2 години по голямо от мен... ии наистина много се обичахме... но за няква глупост се разделихме от вече 1 година... :(( ии през тази 1 година той стана гадже с една друга и ме е забраил даже не иска да ме види... а азз не съм го забраила ояще и още толкова слно го обичам... ии направо като ги гледам заедно... ии испадам в кризии... ноо няма какво да се напраи... таа тии по добре не се влюбваи толкова много чее после... ще страдаш както менн... аз се научих да не се влюбвам защото после е много лошо... :((... ;*

12.   Авторката: Благодаря ти за съвета 11 наистина си права, моят съвет за теб е забрави го, защото сигурно не те е обичал щом толко бързо те е забравил!

13.   Авторката: пиша заради номер 2 обещах, че ще и кажа как са се развили нещата исках му приятелство в фейсбук тази вечер и ми потварди най-седне но незнам някак си чакам той да ми пише... Засега толкова на мен ми е достатъчно

14.   защо си мислиш че те харесва? не се занимавай с него

15.   Номер 14 защо да не я харесва? Може да се получи кой знае. А за тва във fb може да му напишеш нещо, което да го накара да ревнува например: da haresvam te i mislq che shte se poluchi:**, а след като те пита :k'voo, ти му кажи, че си го объркал с някой друг!!

16.   Дам, даговаряй го, усмихвай му се и дори като не говориш с него су усмихвай! :):) Момчетата харесват позитивти и уверени момичета.

17.   Здравейте аз съм на 14 години и имам въпрос аз също си харесах едно момче моите приятелки ми казват че ме за гледал но не знам дали е точно това което си мисля дали ме харесва пратих му покана за приятелство и той я прие за има няма 2 мин дали ме харесва според вас? Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете

19.   И аз съм на 12 години прлсто направи нещо което той ще забележщжи например когато вървитд един срещу друг гледай надолу и леко се бутни в него така че зада имате втори шанс да се плогледнетр в очите извини му се и се усмихни прави неща коиъо щд се гледате в очиге така когато сте самк нещата ще се развият
И бъди себе си простл не прави кифленски нещс

22.   Аз съм на10 и също имах такъв, подобен случай, но издържах, вече харесвам друг, но все още пазя този ожасен спомен. На никой не го пожелавам. Веднъж той ми го каза, и то направо.
:Не те харесвам, махни се от живота ми.
И го послушах, вече не искаме да се виждаме.

23.   Здравейте! Аз съм с 13 години! Харесвам едно момче рус със сини очи! Харесвам го от две години, но нищо не става! А се оказа че не искал връзка с мен, защото си мисли че сме най- добри приятели!!! :( А аз искам нещо повече! Пробвала съм да флиртувам с него, а май е той с мен! Моля помогнете ми защото искам да съм с него!!

24.   Номер 23, докато не му кажеш директно в очите, не можеш да знаеш какво иска или не иска. Това с флиртуването е вятър работа на вашата възраст, момчетата не винаги забелязват подобни неща, а и не знаят как да си покажат чувствата. Щом сте близки приятели, най-добре е един ден просто да му признаеш какво изпитваш. Той може да се досеща, че го харесваш, но трябва да му го кажеш в очите, за да видиш каква ще е реакцията му. Иначе, ще си чакаш още време да те забележи, а той междувременно може да си хване гадже. Не го мисли, а направо действай!

25.   Виж сега имам съвсем същата трагична история. Много го харесвам, но той се държи отвратително с мен също една моя приятелка го харрсва. Аз не съм и казала, защото ме е страх за нашето приятелство...
Дайте ми съвети какво да правя...

26.   Момиченца, вместо да се занимавате с момчета сега когато все още сте с млякото по устата вземете да си прочетете списъците с книжки за лятото, които са ви дали госпожите ви по български! Ще ми мислят за момчета те вчерашни пикли!

27.   Да почна да говоря с някоя, а тя да се обърне, измърмори нещо и да си тръгне... повече няма да искам да я видя, толкова лошо впечатление едва ли може да се направи

28.   И вземете сега лятото да си поприпомните правописа, че като видях някои от вас как пишат и ми стана лошо -номера 19 и 22 пише се ужасен, а не ожасен!

29.   Имам почти същия въпрос към вас. Харесвам едно момче с около 3години по голям от мен. Проблема е че има приятелка(с която не са в мн добри отношения затова мисля че имам шанс)

30.   Продължение на 29.
Мислите ли че имам шанс?

31.   Към 29 :Момиченце, а откъде си сигурна, че той има нещо към теб? Второ на колко години си? Ако си на 13 си чети книгите вместо да се занимаваш с момчета. А и още нещо ако си малка примерно на 12 -13 в неговите очи ще си дете.

34.   Здравейте :) До скоро харесвах едно момче и то беше заело мислите ми, но между нас нямаше как да се получи защото сме добри приятели. Той знаеше че го харесвам, но не ме харесваше. Вече харесвам друг и с него имам огромен шанс(всичко е въпрос на малко време). Първото момче ми предложи преди няколко дни и аз не съм му казала нищо. Въпросът ми към вас е: Кой да избера?? Харесвам и двамата, познавам ги много добре и ми е трудно да реша

35.   Към 31: Знам че имам шанс защото той е много добър приятел на кака и и е казал че имам шанс.

36.   Здравей! Той е просто търсил начин да те заговори. Ти трябва да му обърнеш внимание. Това няма значение за възрастта. А и той те харесва. И аз си харесвам едно момче, но то изобщо не ми обръща внимание. Аз съм на 17 а той на 20 години. Аз ходя на уроци и там в това семейство има 2 деца. И той е най-големия. Първоначално не ми харесваше, защото беше много грозен. Но аз продължих да ходя на уроци и той започна да се държи по свободно, да говори смешки и т.н. Аз му харесах една снимка и той не можа да ме познае и се засмя. Но после ми изпрати покана за приятелство ( това не означава нищо). Той си има приятелка на 18г. от друг град. Извинявам се, че не говорим по темата, но този въпрос ме измъчва от доста време. И аз това се питам как да му привлека вниманието. Той не знае че го харесвам и не е говорил с мен. Той ме мисля за някакво дете. Сигурна съм. Много ще ми помогнете ако ми дадете някакъв съвет!