Споделена история от Тинейджърски

Кого да избера?!
С гаджето ми сме заедно от 8 месеца - обичам го! НО лятото настъпи, все повече се срещам със стари приятели, нямам много време за него, а като имам всичко върви прекалено гладко - тръпката я няма. И както казах лято е -време и за нови запознанства. Наскоро срещнах другото момче и ако трябва да съм честна, ми е голяма тръпка. Харесваме се ( дори не сме се целунали още). Аз него май доста. С кого да остана? ! Приятелите ми казват да избера новия, но не смятам, че трябва да се влияя от тяхното мнение. Помогнете! Кого да избера? !
16 год

Коментари

1.   На този въпрос трябва сама да си отговориш, аз само мога да ти кажа да се вслушаш във вътрешния си глас. 8 месеца не са малко време за тази възраст, така, че ако обичаш твоето момче и той теб, не го оставяй за едно лятно увлечение, но ако мислиш, че нещата ще станат по-сериозни може да опиташ. Не го наранявай, помисли си добре.

2.   Ще избереш вторият и като свърши лятото да му мислиш
Баба Пенка

3.   Аз съм съгласна с номер 1! Замисли се дали едно увлечение си струва за да заебеш тези 8 месеца в който си била с гаджето си? Ти сама каза Обичаш го. След като го обичаш защо въобще си мислиш за раздяла :) Да кажем че се разделиш с него мислиш ли че с новото момче ще имаш късмет. Единствено ти можеш да си отговориш послушай сърцето си!! :)

4.   Според мен щом се е стигнало до там да се замисляш, значи едва ли имаш чувства към гаджето си. Тръпката така или иначе изчезва след определено време, после в повечето случаи си мислим, че обичаме, а всъщност всичко е навик. Отдай се на тръпката с другото момче, малка си за сериозни връзки на тази възраст, аз имах 4 годишна връзка (от 13 до 17 годишна възраст) и повярвай съжалявам за изгубеното време, адски болеше от раздялата, не си го причинявай. И все пак послушай сърцето си, за да не съжаляваш после.
Пламси 22

5.   Преди време прочетох един коментар тук, който е много удачен за теб. "Ако харесваш(обичаш) двама, избери втория, защото, ако много обичаше първия, то въобще нямаше да се замисляш за втория"... Не съм сигурен дали бе точно така, но както и да е, смисълът се разбира :) Изборът си е лично твой.

6.   Избери второто момче!! Гаджето ти заслужава нещо по-добро от теб, и бъди сигурна, че някой ден ще те разбере колко струваш и ще ти бие шута.

7.   Ако обичаше достатъчно 1-вия нямаше да има втори :)

8.   Обичаш го другия път. Ако го обичаше нямаше и да помислиш за друг.
Катрин

10.   Ами според мен бъди с този, който обичаш повече! Макар че ти в момента си мислиш, че си много влюбена в този новия! Не си го внушавай той е едно лятно увлечение, но все пак ти си знаеш най добре! ... Момиче на 15 години (:

11.   Прекалено много филми гледаш ; ]] Избери този който истински обичаш за да не съжаляваш после ; ]]]]