Споделена история от Тинейджърски

Как да го държа далеч от мен?
Здарсти,

Аз съм момиче на 14. Родителите ми са разведени. Живея с майка си и приятеля и. Разбирам се много добре и с двамата. Много ме обичат, но и много често са извън града и аз трябва да оставам сама вкъщи с икономката. От по-затворените момичета съм. Гледам да уча. Излизам в една компания, но от нея само 4 момчета и едно момиче са ми много много близки. И така да минем към проблема...

В компанията има едно момче на 17, което много харесвах. С едни момичета и него се хванахме на бас. Естествено загубих. Уговорката беше, че ще прекарам от събота сутринта до неделя сутринта с него. Предварително макар и на шега се разбрахме, че секс няма да правя, защото съм девствена. Майка ми беше в Русе и аз реших, че няма смисъл да и обяснявам. Уведомих я, че уикенда ще съм с приятел.

Отидох покани ме вътре. Естествено се спекох. Майка му отиде на гости на някаква "дружка" не се поинтересувах за баща му. Гледахме филм и до 12 си прекарахме супер. После обядвахме и решихме да отидем в неговата стая, защото времето беше много топло. Седнахме говорихме си. Премести се зад мен на леглото и изведнъж стана коренно различен човек. Започна да ми стиска гърдите вдигна ми роклятаи започна да прави някакви движения на п.... ми, от които ме болеше. Казах му, но той само ме бутна на земята по колене и ми каза "няма да те е*а ма кучко, но за друго не съм обещавал"цитирам. И аз естествено се изплаших. Бях с лятна рокля. сутиен не носех, защото роклята не беше за сутиен. Махна ми я. Започва да ме бие и да ми прави разни гнусни неща, от които ме е срам дори да си помисля. Удряше ме. Обиждаше ме. Накара му да му лапам... Изпика се в устата ми. накара ме глътна всичко. Навря ми бельото си... ми. Навираше си пръстите. Исках да си тръгна, но не ме пусна. Майка му се прибра и той ми каза да легна в леглото и да се правя на заспала и аз от страх го послушах. После вечеряхме. Вечерта ми каза, че ще остана в неговата стая. Гледаше някакъв филм и от време на време ме караше да си вдигам роклята и да отивам в него. Сутринта ме целуна и си тръгнах. Прибрах се. Плаках. Къпах се. Обадих се най-добрата приятелка и и разказах.

Написах това, защото имам нужда да споделя това без да премълчавам нищо и за да Ви помоля да ми кажете как да се отърва от него. сега когато излезнем все намери нещо което да направи или да каже. Не искам да казвам на мама, защото е бременна в 7 месец и не искам да я занимавам с глупости.

Съжалявам, че изгубих времето Ви :)

Коментари

1.   Това е ужасно.. а ти защо си се съгласила да ходиш у тях?

2.   Това не e нито глупост, нито простотия. Най-добре веднага сподели с майка си, тя като възрастен ще прецени какво да правите...

3.   Защо не кажеш на приятеля на майка ти или на майка ти. Родителите имат право да знаят и ще преценят какво да направиш.

4.   Хем сърби, хем боли...

5.   Дано да е измислено но все пак ако е истина. Единствения най добър за теб вариант е да кажеш на родителите си. Това, че майка ти е бременна въобще да не те притеснява, това не са глупости и ако не кажеш на майка си той със сигурност ще каже на момчета в квартала/града че с малко заплахи гълташ и всички ще искат да опитат, тогава ще ти е големият проблем и никой няма да искаш да виждаш не само него. Разкажи на майка си всичко подробно или ако те е срам покажи й тази тема и кажи, че ти си я писала.

6.   100% измислено не виждам как е пикал в/у теб и майка му е влязла и не е видяла или усетила та дори и сте вечеряли след това

7.   Според мен историята е измислена, някой се чуди хората как ще реагират на фантазийките му май :)