Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да ме целуне?
Здравейте, искам да помоля мъжката аудитория във форума за съвет. :) Луда съм по едно момче, но не мога да го накарам да ме целуне (не искам аз да поемам инициативата, защото мисля, че ще се притесни и ще ме отблъсне). Смятам, че и той ме харесва, но е малко срамежлив. И така въпросът ми е: Как едно момиче може да ви подлуди от желание и да ви накара да го целунете. Възможно ли е? Пишете, моля ви, по-бързо. На 18 години съм.

Коментари

151-198 от 198

194.   Здравейте. Аз сам момиче на 14 години. Незнам защо но се чувствам ужасно защото най-добрата ми приятелка си намери гадже преди мен и аз се чувтвам много изостанала и самотна. Харесвам едно момче от 2 години. В 6 клас тои си имаше гадже и аз страдах ужасно. Много съм срамежлива и незнам как да му кажа. Моля за съвет.

195.   И аз съм имала такъв "проблем" с едно доста срамежливо момче преид години.. накрая ми омръзна да го чакам и го целунах аз :D Не си спомням за какво се закачахме и какво искаше да му дам (май телефона ми, не знам) и накрая му казах "Няма да ти го дам, но ще ти дам друго" и го целунах.

196.   здравеи те аз съм момиче на 13 години харесвам едно мн сладко момче и днес си писах в феисбук със сестра му и аз и казах цхе го харесвам и я поопитах дали може да му каже тя му казала а тои се усмихнал и не казал нништо моля ви помогнете ми какво да направя

197.   Аз харесвам едно момче и е супер сладък бяхме в една детска градина и той тогава ме целуна по устата бях легнала играехме на спящата красавица.И беше много яко накрая той ме целуна . Но преди това като излизахме с госпожите на вън аз се държах с едно момиче . Бяха ни казали по двама. И така той вървеше най от края и изведнъж той искаше да е първи и почна да бяга отиде до мен и почна да върви едновременно с мен и ме пита (ИСКАШ ЛИ ДА СТАНЕМ ГАДЖЕТА) Аз супер много го харесвах и бях объркана и казах НЕ и си казах каква глупачка съм . Но той ми каза Моля и аз казах НЕ и си казах каква глупачка съм но той ме помоли пак и каза да . И бях най-щастливата на света .Но после скъсахме до 1клас. събрахме се и той се влюби в друга и скъса с мен Но сме във един клас все още и той ме отбягва имам куп иди който са ми полезни и тази година ще ги се опитам с тях ето една на за вас

198.   Здравейте. Казвам се Н. от Нова Загора. На 14 съм. Ужасно много харесвам едно момче. Харесвам го вече от 2 години. Няколко пъти съм се опитвала да го забравя но немога и немога. Толкова съм влюбена че немога да го забравя. Сякаш сърцето ми му принадлежи. Закачаше ме миналата година и имах чувството че ме харесваше. С някои момичета от нашия клас се закача и сега но с мен не. И все пак все ми се усмихва тайнствено. Тях ги стиска за врата, доближава се към тях. Толкова искам и мен да ме зарибява да ми хване ръката да се доближи към лицето ми и да усетя дъха му. Моля дайте ми съвет как да му кажа, че го харесвам. 7 клас сме и тази година ни е последната.

199.   1.Напиши името на човек от срещуположния пол.2.Кой е любимия
ти цвят от тези – Жълт,черен,зелен,син или червен3.Първият ти
инициал: А-P,Л-Р,С-Я4.Месецът ти на раждане5 .Кой цвят харесваш
повече-черен или бял6.Напиши името на човек от същия пол като
теб7.Любимото ти число8.Калифорния или Флорида9.Кое харесваш
повече: Езерото или океанът10.Напиши желание.Отговорите:1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.2.Ако си
избрал:Червено – Ти си жив и изпълнен с любов.Черен – Ти си
скромен и агресивен.Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш
спокойствие.Син – Ти си човек със спонтанен характер.Жълт – Ти си
щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.3.Ако
инициалът ти е:А-Р – Имаш много приятели и любов в животаЛ-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро
щеразцъфне.С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда
добро.4.Ако си роден през:Януари-Март – Годината ще е много
добра и ще разбереш, че си севлюбил в този, който не си
очаквал.Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае
дълго.Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени.Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите,
но щеоткриеш сродна душа.5.Ако избереш:Черно – Живота ти ще
тръгне в различна посока, ще има многопромени и ще се радваш на
тях.Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и
щенаправи всичко това, но може и да не го разбереш.6.Това е най-
добрият ти приятел.7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.8.Ако избереш:Калифорния – Обичаш
приключенията.Флорида – Романтична душа си.9.Ако
избереш:Езерото – Верен си на приятелите и си малко
резервиран.Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много
хора.10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум
до 1 час!!!

200.   Има едно момче от нашия клас което ме эакача преэ междучасията с приякори и сякаш маи иска да го гоня и като се обърна се прави че ме удря одэат эа да го подгоня а преэ часовете хвърля роглед към мен и леко ми се усмихва и други подомни неща въпросът ми е харесва ли ме?

202.   Аз сам момче на 14 год. и харесвам едно момиче с нея всеки ден пътуваме заедно в автобуса и тя постоянно гледа сините ми очи и ме побиват тръпки от срам какво да правя

203.   Има едно момиче с което постоянно пътувам в автобуса и постоянно гледа сините ми очи и ми дава прякори и си намира причина да ми говори незнам дали тя ме харесва но аз много я харесвам дали само се закача с мен просто еи така или ме харесва??? Тя е на 12 аз съм на 13 но ми се струва че източниците на вашите предложения са от някоя си сапунка моля помогнете!

204.   1. Напиши името на човек от срещуположния пол.
2. Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт, черен, зелен, син или червен
3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я
4. Месецът ти на раждане
5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6. Напиши името на човек от същия пол като теб
7. Любимото ти число
8. Калифорния или Флорида
9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10. Напиши желание.
Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3. Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4. Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5. Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6. Това е най-добрият ти приятел.
7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8. Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9. Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

205.   Сладко е да целунеш момче по бузата, така като ми го описваш, че е срамежлив веднага ще се изчерви ^. ^. Ако не е готов не го притискай за всичко ще си дойде времето. :)

212.   какво му е лошото да се посъветваме как да получим целувка и това си е нормално

213.   интересна си ми на колко години си

215.   попринцип момчетата искат повече да целунат момичето но има различни аз сам момче на 12 и те разбирам мислишси какво разбира едно 12 годишно хлапе ако съм те зъсегнал с този коментар много извинявай

216.   до 75 прав си

217.   значииии имаше едно момче което ми допадашее и аз реших да го предизвикам лекинко и му казах на ухото, , от много време искам да видя как се целуваш '' и после ме целуна :) просто е

219.   бих ви казала да бъдете смели бъдете смели

221.   Много сте прости българските жени! Целуни го ти! Баси и простото си, честно!

223.   според мен ти трябва да му обръщаш внимание и така той ще те хареса

224.   Аз съм много срамежлив, първата ми целувка беше на 13 и след 2 секунди вече се окопитих горе-долу и поех инициативата. Ако сте виждали как изглежда някой който е на ешафода и готов да го обесят, ами и аз така се чувствах като ме целуна момичето. Главата ми се завъртя и си викам ще припадна, но не припаднах, а продължих момента и съм доста доволен от себе си.

232.   Аз съм момче на десет години (в 4 клас). Луд съм по едно момиче. Веднъж и признах, че я харесвам. Знам, че няма нищо лошо да и призная, но тя започна да ме рита по незнайни причини. Остават едва 5 месеца и не съм я накарал да ме хареса. Помощ, моля ви.

233.   Аз съм момче на 10 години. Луд съм по едно момиче. Веднъж и признах, че я харесам, но тя започна да ме рита. Моля ви, помощ

240.   До номер 14, 15, 22: Първата ви задача е да се научите да пишете грамотно, когато се научите обадете ми се

241.   Здравейте. Искам някои да ми помогне! Харесвам едно момче всеки ден си пишем и се виждаме. С един и същи автобус сме и ме изпраща почти до нас и ме прегръща за чао страшно много го харесвам и искам да го целуна. Посъвтвах се с приятелки и те ми кзаха по-добре да не го правя защото ,ако не изпитва същото към мен ще ми е гадно. Чувствителна съм и просто страшно много искам да го целуна. Помагаите моля ви!!! На 13 съм. Той е на 14.

242.   аз съм в същото положение като №241.Моля посъветвайте ни

243.   Здравей аз съм момче на 17г. Моята сегашна приятелка ме целуна първа срамежлив съм и то много но тя ме целуна съветът ми е действай целуни го ти покажи му колко го искаш и ще видиш че няма да съжеляваш... късмет. :)

244.   Здравейте! И при мен е същата ситуация само че аз съм на 12 (знам че съм малка но какво). Моля ви кажете ми как да го накарам да ме хареса или поне ми кажете дали да го целуна първо по бузата, за да му покажа че го харесвам или да рискувам по устата? А и още нещо... не изпращайте покана за приятелство на скайпа на момичето от коментар 57, защото това е вирус, от който беше заразен компа на братовчедка ми!!! Внимавайте! И моля съвети!!!

245.   Абе момиче и аз имам проблем с едно момче кажи си чуствата и го остави да помисли и бъди готова да преглътнеш отговора му!!

246.   Чуй, ти си кажи чуствата и го остави! Дай му време да помисли и бъди готова да преглътнеш отгова за отговора му! Казвам ти го с огромен опит!

249.   Ами аз да ти кажа, го накарах да ме целуне, чуй какво му казах. Той понечи да ме целуне по бузите, а аз казах а не така, демек, не ме целувай по този начин. Той ме погледна, зачуди се, каза, а как, аз само седях и го гледах. Накрая, той се усети и се целунахме.

250.   Целуни го ти!!!

252.   Здравей, видях какъв проблем имаш и реших да ти помогна. За да го накараш да те целуне, първо трябва да си го опознала добре. Трябва да знаеш дали обича мач например. Ако обича попитай го какъв отбор харесва и започни да гледаш мач. След това си поговорете за него и се сближете. Попитай го какви игри обича да играе и играй заедно с него. Момчетата понякога са капризни кое момиче да харесват. Ако има момиче което също го харесва, но не иска да ти го каже, за да не те нарани, като приятел, по добре е да си премълчиш и да започнеш да я следиш. Например гледай какво прави с твоето момче и ще разбереш дали го харесва. И, за да те целуне или прегърне започни да го защитаваш и подкрепяш за всичко. След време той ще си помисли какво харесваш и колко пъти си го защитавала, накрая ще те целуне. И важно е как се обличаш, защото някои момчета гледат и това.

253.   Аз също харесвам момче и мисля че и той ме харесва. Точно вчера бяхме излезли приятели и тогава бяхме на плажа вечерта. Той ми показваше разни неща на тела си и аз нарочно му го взех и тръгнах да бягам. И той ме гонеше спрях се обърнах се и бяхме супер блиско и беше страхотно. Просто всичко става не по план, а от самосебе си! :)

254.   Аз те съветвам да му намекнеш много добре какво искаш!
Предлагам да му напишеш бележка на която да пише колко е сладък и готин, след което може да напишеш името му по долу на бележката и за финален штрих ако искаш да е по изискано може да сложиш бележката в сладко пликче за писмо и да го запечатиш с целувка, а ако искаш може да капнеш и капка от любимият си парфилм ако не ти се струва малко прекалено!!!

Това е моят съвет към теб, желая ти късмет и най-голям успех! ;-)

255.   започни леко да флиртуваш или помоли твоя приателка да говори с него и нека да го разпита за чуствата към тебе, после тя да му каже че ти го харесваш. Нещо меже и да стане от това.

256.   Помощ!!!! Аз съм на 11 но съм лудо влюбена в едно момче но той е футболист незнам дали ме харесва но ми кажете нежните погледи леките усмивки значат ли нещо много искам той да ме целуне. Знам че съм още малка но моля ви МОЛЯ!!!

257.   61: Ти си на 10, за какво харесване, какви гаджета, той те влудява.. това пък ако някога е съществувало на такава възраст.. ще разбереш какво е любов по-нататъка.. леле..

258.   Едно време когато бях срамежливо момче на 13-14 и момичетата които ме харесваха правиха нещо от този сорт:
Седни в него и го гушни.
След това го целуни по-врата и колкото и да го е срам и неловко ще те целуне по-вратлето и после ще се стигне до целувката.

Късмет!

259.   Кажи му че го харесваш и ако той те харесва може да станете гаджета даже ще се целунете. Аз още не съм пеоблава защото съм на 10 и аз също харесвам едно момче, а и той ме харесва.

262.   Харесвах едно момиче. Излязохме на нещо като среща и започнах да и казвам на бъзик, че я обичам. Тя ме попита дали наистина я харесвам. Попитах я дали иска да разбере. Отговори ми, че би искала да узнае. Тогава аз я целунах по устата, но страстно и така :) Късмет на всички. Дано да съм помогнал :)

266.   Здравейте, казвам се Симона и си имам гадже, аз го харесвам и той мен, но не сме гаджета от дълго, но все пак искам целувка. Целият ми клас се целунаха по устата само аз не и много искам това да се случи. Моля помогнете ми!
За теб, ще ти помогна като те попитам дали ти е гадже, ако сте е лесно, но ако не сте и искате много да сте такива, просто рискувай и го питай дали иска да сте гаджета. После ако станете му кажи че искаш да се целунете и готово, но ако не стане, не може да се целунете като не сте гаджета. Аз съм на 12 години. :)

267.   Здравейте.. Аз съм на 14 и харесвам момче което е на 15 години. Като се запознахме с него се харесахме той ме харесваше и аз също постоянно си пишехме в facebook. И двамата сме от едно училище. Виждахме се постоянно но по едно време бяхме спрели да се виждаме незнайно защо. Ние с него имаме общи приятели.... и да приятелите му разнесли че на мен не ми дават да си имам гажде ( пък то не е така) и той като разбрал за това и решил да се откаже от мен защото си помислил че няма да може да ходим. Аз това нещо го разбрах наскоро. И сега той си има гадже но аз все още го харесвам. Моля ви дайте ми съвети как отново да го спечеля. Благодаря ви предварително...

268.   Играйте на игра в която ако един печели да даде на другия

271.   Аз съм момче и ще ти кажа едно ако е срамежлив аз също съм срамежлив и аз искам да целуна гаджето си но немога мисля че ни е рано но когато види че и ти го искаш нещата ще се случат

272.   Аз съм на 13 и съм гадже с едно 12 годишно момиче и немога да я целуна помощ

275.   Моята най-добра приятелката стана гадже с момчето, което харесва, но винаги тя прави 1 стъпка:тя му каза, че го харесва, а той дори не иска да я погледне

281.   Доближи се до него и погледни устните му той ще разбере че искаш да го целунеш

282.   здравей,
ъъъ, като цяло най- важни са малките жестове и неща, които правиш. Така наречените "знаци", с които се подсказва за това какви чувства имаш към него. Покажеш ли ги, той ще усети, надявам се.

а защо първо не говорите за вашите взаимоотношения?
големи хора сте, не знам дали специално държиш на това всичко да ви започне с целувка..

късмет

-м, 16

151-198 от 198