Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да ме целуне?
Здравейте, искам да помоля мъжката аудитория във форума за съвет. :) Луда съм по едно момче, но не мога да го накарам да ме целуне (не искам аз да поемам инициативата, защото мисля, че ще се притесни и ще ме отблъсне). Смятам, че и той ме харесва, но е малко срамежлив. И така въпросът ми е: Как едно момиче може да ви подлуди от желание и да ви накара да го целунете. Възможно ли е? Пишете, моля ви, по-бързо. На 18 години съм.

Коментари

1-50 от 198

1.   Той ако не иска да те целуне няма да го стори.... А ако е толкова срамежлив и това го спира поне ще усетиш дали го иска или не. Личи си.

3.   Не съм момче, но все пак ще те съветвам.
И съветът ми е много прост - покажи му!
Покажи му, че искаш целувка :))) Звучи малко налудничево, но съм сигурна, че въпросното момче не е толкова глупаво и ще успее да те разбре.
Като за начало го целуни първо по бузката - примерно. След това бавно се приближи към него, потъркай си нослето в него :))) знам ли, ти сама ще усетиш какво трябва да направиш тогава (не го целувай първа, след като не искаш, просто карай с намеци) . Като види постъпките ти, да се надяваме, че ще те целуне.
Успех!

4.   Той на колко години е? Аз също смятам, че ако иска да те целуне ще го направи, независимо колко е срамежлив, в подходящия момент ще се престрши и ще те целуне, но само ако ИСКА, щом не го прави, сама помисли, дали трябва да го караш и сама да го предизвикваш, извинявай, но това е моето мнение жена съм на 29г. и познавайки донякъде мъжете това е, което аз смятам по въпроса.

5.   Абе целуни го ти бе. Ако те харесва няма как това да го отблъсне.

6.   Облечи нещо секси и сложи нещо сочно на устните с леко разрошена коса, късмет!

7.   До №6
И какво си мислиш сега, че външния й вид, ще накара момчето да я целуне ли???

8.   Доближи си главата и го гледай в очите, след това сама ще усетиш как се привличат устните ви като магнит :).

9.   Само целувка ли искаш или нещо сериозно ако е нещо сериозно почни темата няма смисъл да мълчиш ако чакаш той да почне можеш да си умреш в чакане.

10.   Ако тои е срамежлив нема да те целуне несе надяваи ти го целуни едвали ще откаже

JusT SmiLe :)

11.   Ако и той те харесва досега щеше да те е целунал 100 пъти. Помисли сама, за любовта не са нужни съвети. Когато му дойде времето ти сама ще си даваш съветите и няма да искаш помощ, защото сърцето ще те води

12.   Бъди тайнствена , кажи( му) на общи приятели , 4е има6 гадже и казваи на вси4ки , 4е е мн сладък . Тогава той 6те по4не да те ревнува което според мен е ЯКО...И 6те по4не да се овърта около теб , зада те спе4ели , но знай когато те ревнува от някой той те желае мн пове4е... и следва6тата стъпка можеби 6те е целувка от негова страна... При мен действа...

13.   И аз имам съ6тия проблем и не знам как да се спражя ло6ото е 4е сум само 7-ми клас

14.   Кажи му че иска6 да го целунеш и го направи ако те харесва няма как да не те целуне. и облечи нешто секси.и правете секс.чесно

15.   Xмм .. всъщност първоначално се доближи до него .. целуни го за бузката . разтиркай носле , мисля че действа .. а след това той сам ще усети че го иксаш мисляя .. :) дано да успеешш ..

16.   Първо го целуни по бузката,после ако можеш по-устата,но малко по-така за да разбере че иска да го целунеш при мен действа!!!

17.   Целувала съм се и знам какво е..... Той първо се притесняваше,но в крайна сметка стана.Късмет!

19.   Мен лично ме влудява да ме гледат перверзно

20.   Ами като ти е толкова акъла!Аз имах същия проблем...НАкарах го да ме целуне така:Казах му че ми е студено а той ми даде якето си след това ме прегърна и ме целуна! :))) според мен няма от какво да се срамуваш той като е срамежлив ти недей да си.Не е нужно.Според мен му кажи каквото чувстваш и квото ще да става поне ще си сигурна и няма да мислиш повече!Успех!

21.   И аз харесвам едно момче но той не ме харесва.Незнам как да го накарам да ме хареса.Всяка нощ сънувам за него.Моля ви помогнете ми аз съм на 15 години.Харесвах го от ПРЕДИ 2 ГОДИНИ И ОЩЕ НЕ МОГАДА ГО НАКАРАМ ДА МЕ ХАРЕСА.

22.   1. Облечи се някак романтично.
2.Започни да си говориш с него например имаш ли скайп илиимаш ли импулс и за други работи.
3.След 2-3 седмици ако не подейства трябва да му звъннеш ако му имаш номера и да го поканиш някаде.
4.Говори му по нежно и го питай ти харесваш ли някой.
5Ако не подейства му се изрази колко много го обочаш.
6После почакай малко време докато се отпусне и виж дали наистина те харесва.
7А ако наистина те харесва той трябва да ти предлижи да станете гаджета.И така може да ви доведе до целувка.
Дано да съм ти полезна.

24.   Според мен трябва той да направи първата крачка но ако той не предприеме ни6то поеми не6тата в твои ръце кажи 4е ти е студено и той ако е от мом4етата които се дурйат като истински мъже 6те ти даде якето си но ако не го направи зна4и не си струва да мисли6 за него

26.   Вижте аз съм в същото положение, ама съм на 15....
Той има гадже от горния клас и вс го харесват и аз наред с тях, имам чувството, че миналата година някакси ме хареса, но... абе де да знам! Мн ми се ще да ме харесва, ама това е УЛТРАНЕВЪЗМОЖНО :| И не ми казвайте да му се обясна, щото той е ужасно готин и не знам как да го гледам после, все пак сме в един клас!!! А има шанс да разкаже на момчетата от даскало (всмисъл нашия клас) и да ми се подиграват зверски!
Малко трудничко, ама може ли да ми пуснете съветче?

27.   Закачай се с него побутвай го накарай го да се отпусне и след това се приближавай бавно към него ^^

29.   Половината коментари които видях са от сапунен серял.

31.   При всеки човек е различно, но смятам, че на мъжете им е адски готино, когато жената поеме инициативата и го нападне!

33.   Аз харесвам едно момиче но ме е страх да и призная
какво да правя

35.   Ами рискувай поне да знаеш дали има чувства към теб ако ли има това е добре ако ли не тя губи : )

37.   Към 33: като я харесваш просто й кажи и толкова, защото не е срамно едно момче да признае на момиче, че я харесва. Ето още съвети: ако в момента имате приятелски отношения дръж се с нея по-така например: 1. Приближавай се повече до нея.
2. Докосвай я уж без да искаш.
3. Опирай тялото си в нейното. - Със сигурност това ще подейства!!!

38.   Когато бях в това положение се целувахме само по бузките, та една вечер от едната до другата бузка умишлено направих така че при обръщането да докоснем леко устните си, беше съвсем леко бъзване, но проработи, аз се усмихнах и той ме целуна!!! А преди това го беше много срам!!!

39.   Не мисля,че трябва да си първа!Всички мислите "ако му хареса" ами ако не му хареса? На твоя място бих се чувствала неловко след стореното.Срамежлив,срамежлив колко да е срамежлив?! Помни,че тихите води са най-дълбоки! И умната момиче!

40.   аз съм момиче и те съветвам да сподилиш това снего и да му кажеш ако иска да те целуне или не но запомни това от мен ОБИЧАЙ но не се увличай

41.   Бъди смела. Намекни му. Гледай да го очароваш. Ако не разбере то това означава, че не те харесва и не е достоен за теб.

42.   Момиче, ако е срамежлив и не те целуне до един месец или ти го направи или го зарежи

43.   Здр. Момиче съм имам си гадже но страшно мн искам др момче. Като съм покрай него ми се иска да му се нахвърля и да го целувам с часове. Даже ми се случва да го сънувам. Някой може ли да ми каже какво да правя?

44.   аз с него играх танго и той ме покани да танцуваме но аз си гледах в крака т аи не му обърнах внимание

45.   аз харесвам едно момиче но тя неме харесва кажете как да я накарам да ме хареса .ПЛС помогнете

46.   Ами аз точно вчера се целунах с гаджето ми ,тоест той ме целуна.Беше ме много срам ,но си казах нали и аз искам това.

47.   лелееее действай-споко

48.   за да целунеш момче,което те харесва,трябва да му го покажеш или просто да действаш

49.   За да целунеш момче или момиче трябва да му кажеш, че го харесваш и той или тя ще може да ти признае какво чустваш между него или нея. И също да не се притесняваш може да помисли, че го харесваш, но ти трябва да се стремиш да постигне каквото иска тя или той

50.   облечи нещо секси и след това му говори за това или играи с него и още хора на шише и се надяваи да се паднеш с него

51.   ас сьм момче и зньм какво да направиш повикай го, пояле му кажи че го обичаш и ако те обича ще ти каже, и ли ще си отиде и зньчи те обича

52.   Здравейте и аз искам да се целувам с едно момче но кажете ми как да го накарам да ме целуне а той ми каза че ме харесва

53.   Аз смятам ,че всички сте прави ,но тук говорим за целувка,което означава,че момчето или момичето вече ви харесва,защото е просто невъзможно тя или той да ви целуне без да ви харесва.Аз ви казвам ,че не можете да промените бъдещето то е неузнаваемо.Само то може да ви каже да ли е дошъл момента за тази желана целувка.Но да си признаеш чувствата и аз ви съветвам ,но действайте преди да е късно.Ето да си призная и аз харесвам едно момче и се чудя как да му се харесам и успявам като се държа добре с него понякога го удрям ,за да го привлека.За най-сигурно ви съветвам да му се признаете по скайпа аз така направих ,но му го казах след като ми предложи и аз приех ,но после скъсахме и аз още опитвам.Дано сам ви помогнала.

54.   моля ви кажете начин как да накараме моче да ни целуне с език ако ни харесва моля ви много благодаря предварително

55.   Здравейте аз сън на 14 и харесван едно момче, което е на 17. Запозна ни една обща приятелка, но праболема е че той ме харесва говорим си и си пишем по скай и то рядко. В училище почти не си говори. Моля ви кажете ми как да го накарам да ме хареса или поне да ме покани на дискотека (в смисъл не само аз и той ами примерно с приятели).

57.   Аз си харесвам едно момче и то ме харесва но го е страх или се притиснява да ми го каже . Но той е толкова сладък . Пишете ми на скайп in4eto_171 . . . или ми дайте съветче . . . и вас много ви обичам ?

58.   Здравейте аз сън на 14 и харесван едно момче, което е на 16 . Запозна ни една обща приятелка, но праболема е че той ме харесва говорим си и си пишем по скай и то рядко. В училище почти не си говори. Моля ви кажете ми как да го накарам да ме хареса или поне да ме покани на дискотека (в смисъл не само аз и той ами примерно с приятели).

59.   Относно това с целувката! Виждам, че тук пишат предимно момичета, а статията е отправена към момчетата. И така аз сам момче и имам подобен проблем като на твоя приятел. Тоест срамежлив съм. Не толкова в общуването, но когато стане въпрос за целувки да! Не, че нещо, но просто не знам кога какво се върти из женските главици и ми е много трудно да определя къде е границата на близост и кога е точният момент за целувка. И така! Виждам, че темата е стара, но все пак моят съвет към вас момичета е:
Срещнете ли мъж, когото харесвате, но усещате, че той се стеснява, просто действайте! Просто мъжкият мозък е устроен така, че да мисли рационално. И по някога мисли твърде много в ситуаций когато не трябва да му мисли. Затова ако искате да целунете мъж просто го направете. Удачни методи за зближаване са честия допир, близост на телата и целувки по бузата. Също така се дръжте по палаво и секси и току виж той ви изпревари с целувката. Не се притеснявайте, че може да изглеждате лесна, ако в действителност не сте, щенамерите границата между лека и находчива жена. Дано сам помогнал. :]

61.   Аз съм на 10 и много харесвам едно момче, с него бяхме гаджета, но той ме заряза. Сега се държим като приятели, но той постоянно ме гледа и това ме влудява и аз не мога да спра да гледам, помогнете!

от модератора - ние публикуваме САМО коментари написани на кирилица!
По изключение преведох написаното горе, но иначе просто игнорираме коментари, написани на латиница!!!

1-50 от 198