Споделена история от Тинейджърски

На колко години е безопасно да се прави секс
Значи аз съм момче и искам да попитам за едно момиче кога е безопасно да прави секс, по точно на колко години. Понеже на мен много ми се иска да го направим с приятелката ми (все пак кое момче не иска) обаче сме още малки - аз съм на 15 а тя на 12 и да питам има ли някакви рискове и на колко трябва да е поне.

Между другото мисля че съм я отворил, защото сме правили това, онова и .. но не сме правили секс. Това е и моля ви не почвайте с това че сме малки и т.н. не съм казал че ще го правим сега, искам да разбера кога може и има ли риск след като е отворена вече и .. абе разбрахте ме. Съжелявам за грешките, но много бързах. Чакам отговори!

Коментари

101-150 от 438

132.   Извинявайте за думите които ще употребя ама ебати и курвата дето си.... на 14г. и си правила секс над 10 пъти... И пак моля да ме извиниш, аз съм напълно съгласен със коментар 129 131

133.   87-ми коментар, опасно е да се прави толкова рано секс. Ако искаш да има бебе в твоята къща го кажи на майкати и на бащати..

134.   Аз съм на 19 и го направих преди 2 дена и да ви кажа в началото ме беше страх но после се отпуснах и беше страхотно!
Имам приятел на 21 и е много готин той го беше правил преди и това също имаше значение, защото беше много внимателен и мил!

До автора : Тя е още дете, а ти мислиш за секс с нея.

135.   Това е за 130 ти майка баща нямаш ли сигорно и дете имаш може би майкати сега него е правила толко ти с който ходиш с него ли правиш секс!!! Извинете ама е ти си ГОЛЯМА КУРВААААА!!!

136.   Аз сам на 14 и съм момче преди седмица ми предложи момиче да го направим аз отказах въпреки че ми е гадже не защото не искам а защото се страхувам от това което ще последва - страх ме е. Към номер 130 от една страна имаш право не трябва но прекаляваме с мисленето но все пак трябва да обмисли не може всеки да си прави каквото си иска и на такава възраст

Автора:Ако я обичаш много изчакай още две години но едва ли на тази възраст по добре се откажи и ако е само да го направиш си намери друга но по това което чета по думите ти си сериозен и я обичаш изчакай я. А и според мен 15 е добра възраст

137.   Аз съм момиче на 13 години и си имам гадже, което е на същата възраст. Много, ама много ми се прави секс, но ми се иска да изчакам поне до 16-17 години. Обаче с тези хормони как да се справя, като че ли са много по-силни от мен. Иначе си имам менструация и се чудя дали да го направя??? Моля, кажете какво да правя!

До автора: не сте сгрешили като сте го направили, щом момичето е пораснало и е готово няма никакъв проблем ( поне така си мисля), сигурно е било много яко.

138.   виж мила... това, че имаш цикъл не значи, че си готова да правиш секс ;) на тази възраст все още не си съзряла достатъчно, за да го правиш... знам, че хормоните са силни и бушуват в теб, но на твоята възраст и аз бях така =) въпреки това успях да устискам до 16 години... така че в момента по-добре само се самозадоволявай, защото повярваай ми ще е наистина голяма грешка да го направиш сега и след време може да съжеляваш, че не си изчакала още 2-3 годинки =)
Дано съм помогнала!

140.   Здравейте, на 12 съм /момиче/ и приятелят ми е с една година по-голям от мен. Знам че съм много малка и не мисля за редно да го правя, но пък и хормоните в мен бушуват и страшно ми се иска. Той още не е питал директно, но от извесно време намеква за секс и после веднага сменя темата. Проблемът е че ем ми се прави ем искам да издържа поне до 15-16 години. В момента просто незнам какво да правя и ви моля за съвет. Питам просто, не искам да ме ругаят лелки, нито пък /с извинение/ курвички да си казват колко пъти са се ебали.

141.   Автора: според мен изчакайте поне 2 години.

142.   140 абе вие гащите още не можете да си вдигате сами, ама ви бошували хормоните. Това, че си си хванала гадже за да се правиш на интересна пред съучениците и приятелите ти, и ако правиш секс пак ще е по същата причина не е от хормоните. Хормоните ти бошуват по-късно, като станеш жена, сега си само отракана хлапачка, която се прави на интересна, но внимавай защото това може да ти изиграе лоша шега!

143.   До коментар 137-аз съм на 12г. Според мен дали на 12, 13, 15... ще ти дойде цикъла няма значение, но таи възрасте опаснода се прави секс, защото последствията... ти сама ги знаеш. Изчакай да станеш на по-зряла възраст. Една моя приятелка също на 12г. ми каза, че иска да прави секс със нейного гадже... според мен товае едно детенце да иска да си гледа свое детенце... 16, 17... Е по добра възраст за правене на секс, но човек до около 21-25 годишна възраст все още се развива....

144.   До 142. Ти пък като не си се научил/а/ до 12 годишна възраст да си вдигаш кащите ние к`во да направим лично аз от 1, 2 годишна мога сама да си вдигам гащите. Сори че си бавно развиваща!! И аз имам гадже и аз искам да се еба с него но ме е стах и мисля да издържа до по-зряла възраст. Сега съм на 13, но мисля да издържа поне до 17, 18, 19 гд.

146.   От 142 до 144:
Пиленце виж сега, аз не съм някоя леличка на 45, а само на 25 и повярвай ми знам какво е да си на 13 и да си мислиш, че си пораснала вече и можеш да правиш всичко + секс! Да, и аз тогава имах съученички с гаджета и те говореха, като теб, че ще изчакат, но уви.... направиха го не след дълго и после стискаха палци срещу бременност, да не говрим, че имах съученичка, която направи няколко аборта в тинейджърските си години.
Няма как да си имаш гадже и да сте платонична любов дълго време(освен ако не е някаква наистина детска забежка). Започнеш ли с гаджетата ти неимоверно стигаш до половия контакт. На 13 години не е времето, нито на 14, 15. Чак на 17-18 вече си напълно завършена, като полово развитие и готова и за полов живот. Чак тогава имаш истиска потребност от секс и любов, и повярвай ми чувствата и желанията добиват съвсем друг вид. Това, което в момента наричате желание за секс е някакво зачатие на това влечение. Лошото е, че го бъркате с истинското желание и бързате да го изконсумирате. И след години има да се чудите защо изглеждате изхабени и без младешко излъчване на 21-22 години, както се чудят и моите връстнички към днешна дата! Но, проблемът си е ваш! Щом се мислите за много отворени-действайте на своя глава.

147.   Напълно съм съгласна със 142/146.

148.   Ми на мен направо ми е смешно. Недей да правиш нищо на момичето. И аз съм на 12 години, а полувината ми съученички не са имали гаджета през живота си. Не че до 12 години е голямо гадже ама все едно. Т'ва момиче сигурно още не се е целувало освен ако не е някоя курва, която се мляска с първия видян. На мен честно казано изобщо не ми се мисли за такива работи. Просто си живея детския живот. И някой ще се чуди к'во правя в тая статия като не мисля за това, ами попаднах на нея търсейки някакви глупости в гугъл. Остави момичето да реши сама. Като е готова ако още сте заедно тя ще ти сподели или ти ще познаеш по някакъв начин. Аз никак не одобрявам някое момиче на 12-13-14 години да прави секс..

149.   Пич изчакай поне да стани на 16-17 години бе, сега е твърде малка. Ти си още малък и не можеш още си толкова внимателен. С това нещо шега не бива, ще вземеш да и направиш нещо, после ще съжеляваш цял живот. Така че изчакай още 4-5 годинки и тогава.

151.   напълно безопасно е. Познавам циганки които са раждали на 12 години.

152.   Много сте малки още! Може да й навредиш... може после да си няма деца... чак на 16 може !!!

153.   151-циганите са друг въпрос

154.   Значи аз съм вече на 17 и 4 месеца, но го направих на 14 и отгоре малко.... беше ме страх, но с него ходихме от 9 месеца и той вече не издържаше да ме чака и затова се реших да го направим.. първите 5, 6 пъти ме болеше, но следващите започна да ми харесва и така вече до 17.... още сме заедно и се обичаме... (вече 4 години)... Та относно въпроса.. зависи си от момичето, ако е развито и го иска и ти мислиш че няма да я оставиш след това.. го направете.. макар че като секи се замисли наистина е рано, даже за себе си си мисля че беше рано, но вече е късно.. :)))

155.   Здравейте, на 16 съм и имам гадже от 2 месеца, искам да ми дадете съвет дали ще направя грешка ако му дам сега и дали възраста ми е подходяща ;с?

156.   ами малко е рано но направете го ако искате само използвай кондом или някви хапчета да не да си имате бебе или спин

157.   Ами Господ бог ни е създал и ни е дал всички тези органи по тялото за да ги използваме, но само не ни е казал от кога? Може би разума ни трябва да покаже времето... и да не забравяме че детето е дете до 14....

158.   Господ ни е създал, за да живеем. Той е създал две половини - мъж и жена, за да се съберат и продължат рода. :) Сексът е измислен, за да имате деца, а не да си играете с половите органи... Навършете 18 години, па тогава мислете за секс. 12 годишните са още деца. Едва оттогава им почва мензиса. Дори някои момичета нямат на 12. Затова ако ги почнеш, половите им органи ще се увредят и няма да могат да имат деца в бъдеще... На 15 си все още малък за "деца".

164.   Света се извръщава как може на 13 -10 пъти какви, са тия курвенски истории вече може да се сравняваме с ромите. Hе знам западняците да го правят на толкова ранна възраст освен Испания и латино - америка както и Китайската народна република затова са 2 милиона на един средно голям град.

Та на въпроса как може на 12-13 години да мислите за каквато и да любов. Хормони -хормони само с това се оправдавате. Помислете за бъдещето ако сега по-някаква случайност забременее какво ще направите - аборт и после има възможност да няма да може има деца.
Втора възможност да роди и ебем ти и бъдещето ще седиш дома и ще си го и гледаш.

Може да ме мислите за консервативен но не познавам никакви такива убавици дет са се ебали а съм на 16 .
Може да мислите че ми е време а ма не е така аз мисля за бъдещето си нема да мисля дали съм забременнил някоя .

165.   Вие не сте добре на 12 - 15 години, правете си щом искате спокойно си правете секс

167.   Ако е обичаш наистина го направете. И ако мислиш, че няма риск да е зарежеш след като го направите или тя теб е страхотно :) ДЕЙСТВАЙ !! Между другото от къде си?

170.   От Devil Sweet :] : Аз съм на 15.. и още не съм готова да го направя.. но не мисля че приятелката ти е още малка но тя ако го иска.. направетего но да не съжалява после .. аз мисла и на 15 че е рано но това само вие си решавате

171.   1. До момчето искам да кажа, че според мен (аз съм на 12) твоята възраст е подходяща за първи път,но на нея ще и е много рано :( незнам дали ще можеш да я изчакаш 2-3 години,но ако много я обичаш ще ти се наложи ;] Успех!!!

172.   Ха, темата е вече стара и авторът със сигурност го е направил.. Но като изчетох коментарите, доста се смях, а на моменти се чудех дали пък да не заплача... Хора, смешни сте! Някои са писали, че са го направили по на 12-15 години - хубаво, това е въпрос на избор. Но е глупаво да казвате, че родителите трябва едва ли не да се примирят, че децата им започват да се ч***т (извинявам се за думата), докато са още невръстни, малолетни или.. както искате го наречете. Това е абсурдно!!!
Има едно нещо наречено ВЪЗПИТАНИЕ, а също и СЕМЕЙНА СРЕДА. Слава на Бога, че моите родителите са ме възпитали като хората и дори не съм си и помисляла на вашата възраст да правя нещо такова. (Само да отбележа, че съм на 19, да не си помислите, че съм от т.нар. "лелки")
Не отричам секса, напротив, това е едно от най-хубавите неща на света, но, за Бога, рано ви е. За всичко си има време... Не си пропилявайте детството :(

173.   Потресена съм!!!!! Какъв секс на 12 години бе ейй, то може цикъл да няма още, секс ще прави.... Мале, мале... Н есъм вярвала, че ще доживея да чета такива неща.... Била на 13 и постоянно и се правело секс, другата на 14 искала ама с бившия си.... Накъде отива този свят... Не стига, че не мислят нормално ми и половината ни тинейджъри са и неграмотни... дайте ми "савет" Боже, Боже.... Накъде отива тази държава.... Нямам думи повече просто....

174.   Леле мале.. Вие не сте наред! Как на 12 години ще те друсат хормоните бе?! Какви са тия аномалии на 12-13 години вече да си се е**л.. Честно ви казвам - НЕ СТЕ С ВСИЧКИЯ СИ! Любимото ми занимание на вашата възраст беше да си играя с кукли.. А вие за секс мислите....

Хормони били... Тогава ме беше срам да целуна момче, което ми е било симпатично. Срам ме беше дори да си мисля за такива неща. Сега съм на 15 и не мисля да правя такива неща, а вие вече сте ги правили няколко пъти. Накъде върви света, за бога?! Изживейте си детството, докато наистина съзреете за такива неща! Вие не можете да осмислите какво всъщност ще ви се случи и въпреки това го правите. Не мога да ви се начудя. Вместо анимации предполагам, че гледате порно, но това си е ваш проблем.

Ама явно много ви сърби, че да сте на това дередже, че толкова много да ви се иска секс и т.н. Що не вземете първо да се образовате малко, кога наистина би било подходящо да минете на това ниво и да разберете, че това не е някаква игра, а сериозно и отговорно нещо!?

За любов пък дума да не става. Не можете да си решите теста по математика, та камо ли да прецените дали обичате някого или просто имате влечение към него/нея. Все пак има цял живот пред вас. Колко възможности ще ви се разкрият и колко нови усещания ще преживеете, но сигурно няма да разберете.

Само ще ви кажа, че много ще съжалявате, ала твърде късно ще схванете как наистина стоят нещата. Очаквам някакво озлобение срещу мен, но това си е моето мнение. На заяждания без основание не обръщам внимание. Пък след всичко изказано: имате си глава на раменете и сами си преценявайте как да си съсипете детството. ;)

175.   Аз мисля, че не е особено нормално на тази възраст да се прави секс, но ако наистина много се обичате и си имате доверие, няма нищо лошо. Успех!!! :)

176.   Ако, наистина се обичате, няма лошо!

177.   Аз съм на 14 и от доста време го правя с приятеля ми, който е на 17... И на двамата ни харесва правим си кефа от 7 месеца сме заедно и годините не ни пречат :)

178.   Аз съм напълно съгласна с номер 174! На същата възраст съм и не съм за секса на 12! Момичето е прекалено малко, за да е сигурно в желанията си, според мен. Със секса на трябва да се бърза, човек трябва да е сигурен, че го прави с някого, когото обича, с правилния човек. Ана 12 едва ли си срещнал голямата любов - не си видял почти нищо от света и познаваш малко хора. А и е жалко де се разделиш с детството си толкова рано - по-късно вероятно ще съжаляваш...

179.   Ами спорет мен трябва да стане по голяма разбирам че ти се иска и аз съм така но...

180.   Сега е малко рано, ама пак ти казвам 2 или 3 години.

182.   Аз съм на 12 и ми се прави секс ама си трая нали? По-добре остави твоята приятелка да порастне и тогава давай.

183.   Здравейте, аз съм на 12 и съм момиче! Може ли някои да ми обясни, какво е да те "отворят"? И браво на №22!!!!

184.   Мило момиче, като станеш поне на 14 е по-добре да си зададеш този въпрос.
Иначе е съвсем елементарно „да те отворят“. Това е разговорен израз за загубата на девствеността на едно момиче - т. е. разкъсването на девствената му ципа. По принцип се случва, когато то прави за пръв път секс с момче - т. е. мъжки полов член разкъсва ципата при първия секс и „отваря“ момичето, но не е задължително да се случи точно така. Понякога ципата се къса и при спорт и т. н.

185.   Здравейте, аз съм момиче на 12 години. Около тази възраст започват възбудите на момичетата и момчетата. Е така е и при мен. Аз имам гадже есна година по-голямо от мен, то ми предложи да правим секс, с предпазитени средства, но аз отказах. Тов ще е пълна глупост от моя страна, а и от егова да правим секс на 12 и 13 годишна възраст. Според мен трябва да се натискаме и аз да бъда, , отворена`` поне на 15 гоини споруд мен. Но много ми се иска да го правим.

187.   Имам един въпрос. Аз съм момиче на 12 години. Без цикъл можеи да се забременее. Вчера едни приятелки спориха за това едната вика може другата не...? !

189.   Не можеш, но можеш да пипнеш болести, освен това, всеки мъж, който спи с теб, завършва в затвора автоматично.

190.   от 187 към 189, да това го знам за ония чичковци и тяхните игри. Според мен трябва да съм на 17 18 години, за да.... благодаря

191.   Имам един въпрос. За да забременее една жена колко пъти трябва да е го еправила?

192.   Според мен не е хубаво да се прави секс на 12, 13, 15 години дори. Момичето или момчето все още не е развито. Нека да не правим като онези циканки дето ги дават по ТВ, на 16 години вече има 3 деца.

193.   191 - и един стига, що за въпрос същност? Стига ти веднъж да получиш порция сперматозоиди, за да заплодят яйцеклетката ти и си бременна!

194.   Прекалено рано ви е аз правя секс с мойта приятелка която е на 16 а аз съм на 14 и мисля че е напълно нормално, но ако е на 12 не мисля че ще се получи..:(

195.   Така здравейте аз съм на 13 години и аз като другите се възбуждам и ми се иска да правя секс, но чуствам че съм много малка и ще изчакам още 2,3 години!
до автора: направихте ли го вече и като и каза как реагира тя?

101-150 от 438