Споделена история от Тинейджърски

На колко години е безопасно да се прави секс
Значи аз съм момче и искам да попитам за едно момиче кога е безопасно да прави секс, по точно на колко години. Понеже на мен много ми се иска да го направим с приятелката ми (все пак кое момче не иска) обаче сме още малки - аз съм на 15 а тя на 12 и да питам има ли някакви рискове и на колко трябва да е поне.

Между другото мисля че съм я отворил, защото сме правили това, онова и .. но не сме правили секс. Това е и моля ви не почвайте с това че сме малки и т.н. не съм казал че ще го правим сега, искам да разбера кога може и има ли риск след като е отворена вече и .. абе разбрахте ме. Съжелявам за грешките, но много бързах. Чакам отговори!

Коментари

301-350 от 438

418.   Е може би трябва да почакаш малко защото всичко хубаво идва с времето си!!!

419.   И аз съм момиче на12 Ина мен ми се иска, но не бързам защото знам 4е ми е рано още. Ще изчакам да стана поне на 17 и тогава може би ще се отпусна да го направя. Въпреки че много ми се иска.

423.   аз съм на 13 а приятелями е на 16 ходим повече от месец и може да се казже че той го иска не настоява но го иска. обичаме се близки сме си кажете ми какво да правя да му пусна ли или не защото честно казано ме е малко страх :)

425.   мисля че възраста и за момчето и момичето трябва да бъде поне на 16 години аз съм на 14 щте изчакам до 16 и тогава

426.   здравейте! Тук повечето сте обсъждали годинките, а не чувствата.. Не знам дали някой следи тази тема все още, но исках да ви напомня, че човек е готов, когато се чувства така. Специално исках да поговорим за чувствата на момичетата, ясно ми е, че момчетата го желаят още на 12.. Кога едно момиче е готово според вас? Да споделя само, на 14 съм, приятелят ми е на 15 и се целуваме доста често и прегръщаме.. На мен ми е много приятно, особено ако той ме гали докато се целуваме.. Може дори да се каже, че се подмокрям.. Но опре ли до секс ме притесняват следните неща : къде ще е, ще има ли много кръв и дали ще ме боли като се има в предвид, че един вид го желая? Вече го мисля по-често, тялото ми е развито, на 11 ми дойде цикъла и съм дори убедена, че той е правилният.. ходим едва от 3 месеца, но се познаваме адски добре, той ми е казвал, че няма да иска секс от мен, ако не искам. Но сега май го искам и ми е ясно, че и той си го мисли, макар и да го крием.. Наште се познават, майка ми го харесва.. но не знам тя как ще го приеме. Каза ми скоро, че ще го поискам. И то се случи, имам чувството, че целувките не са ни достатъчни а и особено като седя в него..

427.   Ее много сте млади. Аз имам дъщеря и тя е на 12 много я обичам, но ало напражи такова нещо ще я убия.

428.   Аз съм правила секс заедно с анален на 11

429.   427 - ами убивай детето си, но ще лежиш до живот без право на замяна.
Законодателят е дал границата - 14 г. НАВЪРШЕНИ (четете НК след чл. 149)
Убивайте иначе децата си като щете.
На родителите, които обичат децата си ще кажа - образовайте ги, за да не го стори улицата.
На 12 г. се прави пълно „светване“ по въпросите на контрацепция и полово предавани болести - ако не можете, дайте литература и задължително кондоми да има на достъпно място - доверието е важно, но сигурното си е сигурно.
Друг варянт - убивайте... като сте животни.

430.   само едно не разбрах защо коментарите 427 и 428 са с един и същ адрес: c1ff830be2

431.   Абе автора е пуснал темата преди 4 години вие още му давате съвети кога да го прави :/

432.   Искам да попитам кой номер е коментарът, в който авторът е казал, че благодари за съветите и са го направили... Просто не ми се четат всичките 431 коментара :)

Благодаря ви!

Маййли

433.   Аз правих секс на 15, просто защото бях готова и нямах нищо против момче с опит да ме отвори, без да се притеснявам дали ще се изложа. Правих два пъти секс с въпросното момче и оттогава не съм. Мисля, че просто исках да мине, за да не се страхува по-нататък. Оттогава не съм правила секс, мина почти година.
Зависи от това дали си готова, но разбира се, мисля, че за момиче по-рано от 15 е прекалено. Аз също можеше да изчакам, но не съжалявам, след като ми достави удоволствие и беше безопасно.

435.   Братле, бутай без да ти пука. Нищо няма да и стане, нали затова е направена. Лично аз съм отварял момиче на почти 12 по нейно желание. Наистина я болеше отначалото, но после не. Най-важното е родителите й да не разберат, защото тежко ти.

436.   Здравейте : ) На 15 години съм... Прочетох всичките коментари и реших да изкажа своето мнение. Направи ми впечатление, че когато някой дава съвет на друг е много смел в изказванията си, но не знам как би постъпил, ако собствената му дъщеря иска да прави секс на на 12 години. На дали ще каже на детето си: "Направи го! Подкрепям те".. Или поне аз не бих...

Когато аз бях на 12 години карах колело, играех си на барбита и на криеница... харесвах си момчета, но дори и през ум не ми е минавало да правя такива работи, а сега 12 годишни ДЕЦА мислят за секс, аз четох много теми и просто съм отвратена...

До автора: Според мен изчакай... Ако наистина я обичаш изчакай да стане поне на 15 години и тогава ако още сте заедно, ще разберете и двамата дали си заслужава.. :)

438.   Здравей, аз съм момиче на 14 и го направих на 13 с гаджето ми с което сме заедно от вече 1 година. Според мен е по-добре да изчакате още година. Най-важното е да се обичате и да я изчакаш докато стане готова. Ако я обичаш ще можеш да я изчакаш, защото девствеността се отнема само веднъж. После само не я карай да съжалява че го е направила ;)

439.   Щом толкова го искаш, защо не и предложиш анален секс?

440.   Давай, пич

441.   На 14 съм и съм потресена - добре е, че не сте го правили още, но по дяволите, тя е на 12!! Какви други неща сте правили, за Бога, та да мислиш, че си я отворил? ! Абе, 12 годишните, които познавам, не знаят почти нищо за секса и интимните контакти, бе! То преди 13 си е грехота изобщо да се занимаваш с гаджета! Изживявайте си детските години, бе хора, казвам ви го като Ваш набор! Ще съжалявате за пропиляното детство, повярвайте! Да се опорочен на 12 годинки и да развратничиш е просто отвратително и заради подобни хора, които не мислят, когато вършат нещо, държавата ще си остане със заблудени кифли, 'пичове' и чалга фенчета. Осъзнайте се!
~

444.   абе не мога да разбера какво подяволите всички са се разгонили като котка и котарак ми стегнете се бе хора ей тва ства вече нелепо осъзнайте се бе хора къв е тоя разрюврат кво е тва чудо бе. Абе бе ти знаеш ли кво ще стане, ако се изпуснеш бе тва момиченце ще забременее бе човек. Кво се мислиш за много опитен ли. Ми стягай се малко бе само тея хормони обвинявате всички. ем то тва вашето никаква любов не е то на тази възрас наистина нищо не е. ми целувайте се, натискайте се квото щете правете само до секс не прибягвайте цял живот имате няма да избяга сексът. А и тва целувките и ласките далеч не доставят по малко наслада от секса вие сте неопитни бе ами ако не ви хареса, ако се погнусите, нали след тва ще остане травма. Аз например съм на 17 и съм девствена и не ме е срам да си го призная и не смятам да го правя докато не съм напълно сигурна и съзряла, с точния човек. Не е въпроса във физическото съзряване, а в психическото!

445.   Ами попринцип на 16 години но може и на 15 но трябва да чакаш тя да порасне поне до 14-15 години защото е много малка и още не се е развила добре ;)

449.   Ами и според мен е рано тя да прави секс понеже е малка :) аз съм на 13 и много... ама не знаете колко много ми се прави секс.. понякога мастурбирам. (знам че мастурбацията не е лошо нещо :)) знам че съм малка, и ако някой ми предложи няма да се съглася но много ще ми се иска.. Приятелката ти не трябва още да прави секс :)

451.   има опасност от много неща на тази възраст. интимния живот е голяма отговорност. всички сериозни болести започват от не лекувани инфекции на половата система. когато човек е незрял, тои не се интересува особено от хигиената си. напоследък стерилитета е много завишен. това може да се обясни и с ранното започване на безразборен секс!

455.   аз съм на 12 и искам да го правя. имам гадже. но ме е страх. незнам какво може да стане ппосле! а и покрай всичко което прочетох мисля че за секс и дума не може да става и наистина да почакам с тази мисъл! благодаря на всички които писаха тук защото иначе не знам какво щеще да стане с мен! благодаря!

458.   Аз съм на 15 и преди месец го направих!
Когато приятелят ми ме покани да отида в тях за да
му видя новата картина (той рисува) аз не очаквах че така ще
стане-той от вратата ме награби и започна да ме съблича,
стана ми хубаво и просто се отдадох.
Първата седмица ми беше много зле, аз започнах да се
притеснявам че нещо ми е станало. Но се оправих.
И вчера той отново дойде и отново го направихме.
Беше върха!!!
Искам да кажа на тия момичета който се страхуват че това дали
ще го направят си е напълно тяхно решение и избор!
Понеже аз съм се престрашила не значи че и вие трябва да го
направите!!! -Не сте задалжени, в никакъв случай!!!

460.   аз го направих за пръв път на 15 и всичко беше наред ако го искате и сте готови не чакаите никакви варианти

461.   Не чакайте дори казвам го на всички които искат да правят...

Ние на 13 г. почнахме, а сега съм на 15.

462.   Добър вечер. Аз също съм на 14. Съветвам те да изчакаш да навърши 14 години и тогава да го обсъдете и ако имате взаимно съгласие го направете без да се замисляте, но НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВА, защото последствията са огромни :). А относно родителите в сайта изрищно пише "ТИНЕЙДЖЪРСКИ ФОРУМ" а не родителски форум, така че любезно ще ви помоля да си изтриете регистациите от този форум. А отностно автора. Евала на момчето, че се интересува кога могът да го направат безболезнено и безопасно. Евала пич.

465.   Аз съм колкото приятелката ти. Абе хора вие нормални ли сте? На 12 години момиче да прави секс. Това само някакво момиченце без никакъв родителски контрол ще го направи. Как ще е готова? Ние още сме детски гъзове и не знаем как да си избършем задника пък за секс да не говорим. Тя от сега ако започне да го прави на 20 години ще заприлича на чучело. Ужас нямам думи.

468.   Здравейте. Аз съм момче. Аз съм на 15г и приятелката ми е на 15г. Дали е нормално на 15г да правим секс. Аз и предложих. Тя каза, че ще си помисли и ще ми каже. По цяла нощ се чудя какво ще ми каже. Какво да правя?

469.   Изчетох само първата страница.. таа забравих си мисълта.. но както и да е.. хайде зрелите за секс на по 14 да се ограмотят малко защото се пише съжалявам а не сажелявам.. и още куп други.. не бързайте.. моята най-добра приятелка е на 12 и лятото се запознахме с едни момчета които все ни тормозят.. въпреки че двама от тях си играехме преди 1-2 години и те ни докараха до тях.. та там са двамата единия 2 години другия 1 по-малки от мене.. 3-4 от тях бяха колкото приятелката ми и един на 15 който я харесваше и все иска да са гаджета но той е пълен циганин и не си ги представям двамата.. помисли малко ::

1. Родителите й разберат ли просто такива проблеми ще си имаш ама мъртъв си!
2. Ще й докараш проблеми ама не с родителите а върху организма й.. колкото и да не ти се вярва
3. Ще съжелявате

а и си преставям колко е отворена...

473.   Имай търпение. Тя трябва да стане на поне 14 години. Аз и гаджето
ми правихмв секс, когато аз бях на 15, а той на 16. :-)

475.   Всички сте апсолютно прави. Поне на 18 трябва да си, че иначе ще съжелявате.

476.   А и също не боли много, но страшно ми го отвориха;)

478.   Според мен, за да правиш секс трябва да си на 18 , защото: 1.не е безопасно и 2.какъв подяволите е смисълът. Аз съм момиче на 14 и знам и мисля, че и вие трябва да разберете, че сме малки!!!
Много здраве на всички!

482.   Чудно ми е за какво да съжаляваме, ако го направим? Там някои казаха, че можело да има последствия? Е какви са тези последствия бе? Аз съм момиче почти на 15, не мисля още да го правя, обаче ми стана наистина много чудно какви последствия има? Винаги съм се питала защо повечето хора казват, че девствеността била много важна, щели сме да съжаляваме и такива? Е с какво толкова е важна? Ако някой иска да ми обясни. ;д

483.   Аз съм на 11 и относно притеснителната майка... мисля, че е права. Ако с момичето се обичате толкова колкото и сега още поне 3 години то тогава ти пожелавам късмет. Но те предупреждавам, аз съм имала гадже и го обичах много, мислех си, че това ще трае за винаги, но сега.... просто го мразя, искам да го убия! А и той се държи грубо с мен и играеше с чувствата ми. Тогава плаках и разбрах, че трябва да стана по-голяма за да намеря истинската любов. Така, че внимавай.

485.   така аз съм на 14 а от това което всичко прочетох много хора са прави но много не са (аз ще го правя на 16) но това няма значение. Искам да кажа че момчето или момичето ще го правят когато са напълно готови (естествено не на 9 или 10) трябва и момичето да е съгласно и момчето и да се обичат истински. Също така мойе да се говори с родител, но не е добде :D защото със сигурност няма да са съгласни. Решавайте сами :]

486.   Никога не бих обърнала внимание на подобна тема, ако не беше коментар №482
Не прочетох другите коментиращи и не знам кой какво е писал досега, но въпреки това реших да напиша отговор на №482.
Девствеността като ципа няма никакво значение, дали тя ще е там или няма да я има е без знечение. Значение имат последствията върху психиката на детския организъм. Чувала си, предполагам, че детската психика е по ранима. Детето на възраст до 16-17 не може да прецени кой ще се отнесе подигравателно с него, не че възрастните могат да предвидят бъдещето, но житейският им опит, им помага както в избора на кого да се доверят, така и в по лекото за психиката възприемане на подигравката с чувствата.
Вероятността 11-15 годишно момиче да намери половинката си в живота на тази възраст е едно на 1000 000 момичета, тоест в българия има 7 такива българки. Когато едно момиче на такава възраст си отдаде най-милото /тялото и чувствата/ и в последствие бива излъгано и подигравано е доста голяма рана в душата на подрастващата жена.
Та затова майките ви, ви казват да не правите секс прекалено рано, че има последствия, които ще провалят живота ви. Добре бременност може да се предотврати /презерватив, ескапел/ или прекъсне /аборт/, повечето венерически болести са лечими, но раната в душата не може да се излекува дори с години психотерапия. Жена преживяла разочерование като малка, никога не може да се отпусне и да има пълно доверие на мъж, който има добри намерения към нея, тя никога не може да преживее истинското чувство на отдадена любов, тя винаги има едно наум за цял живот.
Дано разбра какво имам предвид.

488.   Аз съм на 15 години и го направих за първи път преди 2 седмици.Но с момчето имахме връзка 3 години и рещих че мога да му се доверя.Онази вечер бяхме у нас но аз бях сама майка ми и баща ми бяха извън града.Отидохме в моята стая и изведнъж то се случи.Твоята приятелка е още много малка и ако го направите може да поемете риск.Ако я обичаш ще можеш да я изчакаш още 1-2 години най-малко.

490.   Извинете но и даже да си на 15 не е нормално! То повечето като си имат гаджета, още на втората седмица искате аз мисля, че даже на 15 16 не е нормално. Извинете но е така!

492.   Аз съм 7-ми клас и знам, че няко ще ми кажат: "Това ти е много важна година и трябва да учиш". Да знам това, чосъзнал съм го и упа. Но за съжаление не мога да овладея хормините в себв се. Както беше написал момчето от по-горния конентар, че в училище получава доста ерекции и ори мен е така. И мен ме е срам, желанието да го правя все повече се усилва. Да наистина мансрубацията понякога помага, но не винаги..
До автора:момичето е много малко, трябва да я изчакаш, защото после може да съжалява. И ако наустина имаш някакви чувства кън нея, изчакай докато стане готова.

505.   добре примерно моята приятелка е на 15 вече и го направихме... пичага не го прави без предпазни мерки независимо кога и с коя... в момента се се моля да не съм я забременил и повярвай ми не е като обикновения страх...

512.   аз съм на 12 и не съм си и помислала за секс.
е да искам да имам гадже но и за това си има време. и за секс и за гадже има време. наистина най-добре на 18 години (и след това) да го направите, когато сте развити и психически и физически. но иначе ако по-рано се почуствате готови с презерватив. дано съм помогнала ;) :) !

514.   Аз съм момче 14 и скоро правя 15 и искам да го направя страшно много ми се прави секс ако може момичето да е от София

517.   Абе, дечица... Я се стегнете бе.. какво ми се излагате? на 12, 13 ходят да ми правят секс.. Изчакайте има време за всичко :))
А до автора ще му кажа изобщо да не си помисля да прави секс с приятелката му, защото е само на 12, та тя не е развита бе пич... тя сигурно все още цикъл няма ти за секс говориш, стига леки работи

518.   517, ти пък хич не четеш, че темата е отпреди 5 години и авторът е вече не на 12, а на 17... Освен това вече сигурно въобще е забравил с коя е искал да спи, когато е бил на 12! :)

Иначе за останалото си прав, разбира се...

519.   До номер: 19!
Аз съм на 16 и още не съм правила. Моля те почакай до 17/18 години, защото ако го направиш, много ще сажеляваш!
Пък и...
разбираш ме. :)

521.   Номер 5, абе деца. Ние като бяхме на вашата възраст не знаехме какво значи секс, а вие тук на 12 години ще се отваряте, онова ще правите, трето, четвърто. Абе, я се вземете в ръце. Какво е това от вас! Още не можете да взимате решения! Моята дъщеря е на 10 пък има приятелка на 13. И някакъв 15-годишен вчерашен пикльо викнал на дъщеря ми от детската градина. Абее като ще му дойда зъбките ще му избия.. а онази на 13 дето я гледам.. гащите не може да си изпере - фейсбуче, мейсбуче, скайпче тва, онва. Като че ли тя не е в детската градина.. Абее не знам.. просто не знам какво да кажа! :х

522.   Щом са решили да го направят. Аз сам на 11-момче, но сам решил да го направя на 15 години. Искам да си изживея детството!

525.   Аз съм на 15 и искам да знам според вас нормално ли е, че вече съм го правила?

До автора: Не казвам, че аз съм много голяма, но приятелката ти според мен е прекалено малка за секс, а това за едно момиче е много важно.

301-350 от 438