Споделена история от Тинейджърски

На колко години е безопасно да се прави секс
Значи аз съм момче и искам да попитам за едно момиче кога е безопасно да прави секс, по точно на колко години. Понеже на мен много ми се иска да го направим с приятелката ми (все пак кое момче не иска) обаче сме още малки - аз съм на 15 а тя на 12 и да питам има ли някакви рискове и на колко трябва да е поне.

Между другото мисля че съм я отворил, защото сме правили това, онова и .. но не сме правили секс. Това е и моля ви не почвайте с това че сме малки и т.н. не съм казал че ще го правим сега, искам да разбера кога може и има ли риск след като е отворена вече и .. абе разбрахте ме. Съжелявам за грешките, но много бързах. Чакам отговори!

Коментари

1-50 от 438

1.   Може би трябва да изчакаш тя да стане поне на 14.

2.   Трябва и още време...

4.   Вие нормални ли сте!!! На 12 години това е дете... вие сте за лекар... Аз съм майка, имам дъщеря... ако някой направи това с нея на 12 години, ще го убия.

5.   Към "4. Вие нормални ли сте!!! На 12 години това е дете... вие сте за лекар... Аз съм майка, имам дъщеря... ако някой направи това с нея на 12 години, ще го убия."

Лелю чекай да те светна. Така първо да ти кажа че дори и децата имат чуства, второ изрично момчето ти каза че няма да го правят. Да знаеш че ако така се държиш грубо и забранително към децата си няма да те слушат много.

Това че за теб не е нормално не означава че е ненормално. Права си не им е време за секс но могат да мастурбират заедно поне. Не ти е мястото в тоя форум :/, защото се държиш неразбрано, а на децата хормоните им бошуват.

До автора: Ами според мене на 15 може да го направите, но няма да издържите до тогава. Харесва ми че си отговорен за действията си. Пожелавам ти късмет и не бързайте.
М 18!

6.   Виж момче, като толкова ти се иска, има и други начини-използвай ръцете си. Повечето момчета мастурбират, но приятелката ти наистина е дете. Аз бих казала, че 15 години е минималната възраст (и даже е рано).

7.   Добре тогава, ще се обърна към жените и мъжете, които имат деца: как смятате, коя е нормалната възраст за сина ви или дъщеря ви, да правят секс?

Към 5: тебе явно никой не те възпитава и не се интересува какво правиш, и дали е нормално на тази възраст да го правиш. Има "родители", на които не им пука че 10-годишните им деца ходят на нощна дискотека и пият там алкохол. Както в индиго... та, твоите явно са от тях.

8.   До номер 3/7:
И като ти пука, кво бе??? Ше се праиш на авторитет нещо? Нека да ти влезе в "разбиращата" тиква, че хлапетата ще си правят каквото искат и ти нямаш никакъв начин да го предотвратиш. Освен ако не се правиш на домашен диктатор, а това ще ти създаде ОЩЕ ПОВЕЧЕ проблеми, гарантирам! Не ти ли влиза в дъртата тиква че момчето ПИТА ПРОСТО!

Че доста хора и по-големи биха подхванали и оправили точно твойта дъщеря без никакви притеснения! Така че не се прави на много страшна, ами просто отговаряй нормално! Закани и обиди сипе тука... голЕмата работа!

9.   аз съм на 14 и още не съм го правила, защото не съм готова... така че ти предпоръчвам да говориш с нея и да я питаш дали е готова да направи тази крачка :)

10.   Аз съм на възрастта на приятелката ти и мога да ти кажа че ако тя те обича, бъди сигурен че иска и трябва да го направите. Аз харесвам едно момче на твоята възраст така че може да се каже че бих го направила ако тои ми предложи и иска. Така че успех не колебай!!! Успех

11.   Абе вие не сте на ред аз съм на 12 е вече почти 13 ебала съм се над 10 пъти страхотно е и не е малко безопасен секс с презерватив ама не от 20 стинки.

12.   До номер 11 тука момчето пита а не става въпрос дали си курва или не си.

13.   До номер 11! Ти луда ли си, чак не мога да повярвам, абе ей дете още не знаеш от къде пикаеш тръгнала да се ебе, хах. Сигурно си го направила още на 10, ужас, още не се виждаш от земята ....не не не мога да си го представя....

Не сериозно деца рано ви е още, не избързвайте още има време за всичко.

До автора: За тебе може, съгласна съм, но за приятелката ти Не, много е малка още, и дори тя да иска след време ще съжалява, някъде на 15 съм съгласна, но вие си решавате аз просто казвам мнение....:X

14.   69

15.   Аз сам на 14 и много искам да го направя но ме е страх :s

16.   До номер 7: искам да ви кажа че ясно пише че това е тинейджърски форум... не знам каква работа имате тук и защо почвате да обиждате.... да, не е хубаво да се прави секс на 12-13 години, но в края на краищата това си е наше решение.... аз съм на 14 и ако поискам веднага мога да го направя и родителите ми няма да ме спрат, както и вие няма да спрете вашата дъщеря ако поиска да го направи.... това е 21ви век и нещата са доста по различни от миналия век когато родителите са решавали всичко... така че ако обичате по полека с коментарите

17.   Аз знам,че е нормално да правиш секс след като навършиш 18-19си понеже си по развит и по разумен....
И най-важното е да се обичате така няма един от вас да си мисли на кой ще му е по хубаво и т.н.т

18.   Евала на номер 12 :D А относно историята мисля, че трябва да я поизчакаш поне още 1 2 години. Аз съм на 14 не съм го правила до сега, имала съм няколко възможности, но искам първият ми път да е с човек когото обичам истински. Това е моето мнение, поговори с нея и ако тя е готова и наистина се обичате не виждам нищо лошо. Успехи!! :))
V_94

19.   Аз съм на 14 и имам предложение эа секс от гаджето ми, но и аэ не энам дали е нормално да го направя сега, а и имам още един проблем-майка ми. Страх ме е да не раэбере иначе е свършено с мен. Моля ви кажете ми какво да правя. не энам дали да го направя, эащото не энам дали е нормално на таэи възраст.

А до автора: мисля, че трябва да я иэчакаш :)

21.   Аз мисля, че трябва да изчакаш поне няколко години ако я обичаш истински, но ако не се сдържите поне една година, ако и двамата сте съгласни !!! Успех !!!

22.   Аз съм на 14 и поне,докато не стана на 17 няма да го правя нито съм се развила достатъчно,нито нищо.А и искам да си изживея детството,а не да тръгна по някой курвенски път,който да не доведе до нищо хубаво.А това момиче,за което става на въпрос,ако има малко ъкъл няма да направи нищо...Лек ден!

24.   На 14 съм и съм момиче . .Значи искъм да ви кажа, че тази година имах две предложения за секс ..
Единиа път бяхме 5 часа у тях и той ме докосфаше и целуваще беще невероятно но не ..

Втория път ми го предложигаджето ми, който е 8 клас и многу ме обичаше ..
Значи беще ме страх от болката (но вече не ) и от реакциата на родителите ми ако разберът (все оше е така )
помислете си .. ти си готов, но момичето е малко .. ако е курва да действа ако не е .. да помисли п0не до 7-8 клас

26.   Искам да ви кажа,че сам на 13 искам да го правя,но следкато прочетох това сичко,ще го правя след 16. Благодаря!

27.   Мисля че още ви е рано,по добре пораснете,ако обичаш приятелката си дай и време защото и аз съм на 12 и не мисля че някое момиче на моята възраст ще е готово за това :)

28.   Много ми дреме кога ще ще си го сложите! Накрая всички жени стават еднакви! Иначе Насила хубост не става го е казал народа. То си идва времето за всичко. Аман от съвети. Ало майката ти ли ще кажеш на дъщеря си кога и къде да си го слага. Утре сигурно ще и планираш и кога да забременее.

До всички: Обичайте се, имайте цели в живота, учете, работете, уважавайте околните около вас дори да са по-грозни или по-тъпи. Успешният човек се познава по вътрешната сигурност и ДОСТОЙНО ПОВЕДЕНИЕ в живота! Така поне живеят на запад!

29.   Виж сега приятелката ти е недоразвита. Има деца които ако ги отвориш на такава възраст може и да неспрът да кървят от интимните части така че, тяхните ще разберът иии не ти блазя.
Обичаите се но на 12 години недеите правете това !!
Аз съм на 16 ии го направих преди месец и сега съжалявам така че, мислете Първо И тогава деистваите

31.   Зная че и двамата го искате и се обичате,но сте още малки.аз съм на вашите години и ви разбирам напълно.изгаряте с мисълта за секс,но какво ще си помислят другите.нали така.изчакайте още малко,но през това време да не си развалите връзката.тя е още малка.и на мен са ми предлагали секс,но отказах защото съм малка и първия трябва да е истински.трябва да се обичате до последно.като го направите след време нека да сте сигурни дали ще има нещо сериозно.

32.   Bижте сега.вие сте тинейджъри и мисля,че това е нормално да искате секс.първо трябва да се обичате ацки много,да си намерите място и вашата майка да знае,ако майка ви е дяволско изчадие и е много против тези полови неща кажете на баща си и ако той също е такъв им кажете че вече сте големи че не е 10век вече.сега мисля тъй като съм на вашите години и съм имала едно предложение за секс аз отказах защото не бях готова и не имах цикъл.ако искате да го направите ацки много,не е нужно веднага да се споделя на зрял чове.вие сте достатъчно големи да си решите.ако вече сте решили да го направите,използвайте презерватив да не се стига до сеца още толкова рано.СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ.

34.   Аз съм момиче на 14 и едно момче ми предложи преди няколко дена да го напрвим. Но аз отказах 1.защото ме е стах 2.защото мисля че още ми е рано. Аз лично искам да изчакам още 1-2год, но гадното е че много хора вече са го правили и ми казват че е готино. Искам да изчакам още няколко год защото си мисля че като стна на 18-19 ще ме е яд.

Но ако се обичате го направете, но първо питай самото момиче. Тя сама си решава. Айде късмет :P

35.   Аз съм на 12 и съм решил че, когато стана на 15 ще го направя.

38.   Първо няма машина на времето няма защо да вие страх винаги си има първи път и дори да срещнете вашата любов пак ще вие страх и дори да решите да правите секс изпозваите претпазни мирки.

39.   Такаа аз съм на 14 наистина на тиинейджърите хормоните бошуват и то бая понякога едвам се стърпявам , но според мен на момичето и е много рано разбирам те ти си на 15 аз съм 14 и също понякога едвам се стърпявам , но това е част от развитието на човека по добре е да поизчакаш сега много го желаеш , но после може да съжаляваш , но ако решите да го направите за всеки случай си обуй един презерветив (дано го написах вярно) тя може да е малка ама кой знае при всеки човек развитието на тялото му е различно при някой е по-бавно , а при някой е по-бързо , а момичетата влизат по-рано в пубертета та .... направете това което смятате за най-добре :))

40.   Аз съм майка на 14-годишна дъщеря.Преди дни тя ми съобщи ,че го е" направила" за първи път.Изпаднах в шок,но въпреки всичко реагирах спокойно,защото се бяхме разбрали да ми сподели когато вземе това решение.Хиляди пъти бяхме говорили да изчака поне до 15-16 години но...уви.

В момента имам чувството ,че съм загубила безвъзвратно нещо много ценно,но връщане назад няма.Имам чувството,че съм се провалила като майка,макар да знам,че не е така,това рано или късно щеше да се случи.Моля майки ,които имат дъщери на същата възраст да ми пишат.

42.   Аз съм свещеник и иска да Ви кажа, че паловият акт не е за забавление, а само и единствено за произлизане на поколение.
Ако възпитавате децата си по този начин, до го правят за удоволствие, този свят ще се изврати.
1. Защото те ще са заобиколени отвякъде с насилие.
2. защото вие няма да им обърнете внимание.Много деца го прявят именно поради тази причина, защото не им се обръща достатъчно внимание.Аз съм свидетел на това.
БОГ ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ!!!
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
ВОИСТИНУ ВОСКРЕСЕ!

44.   Попее на вас ви е забранено доколкото знам ?! Но секса в днешно вр. е и за забавление не само за правене на деца .. :)) Но наистина на 14 е мнг рано !

45.   Аз сащо сам на 14 год. но скоро много почна да ми се прави секс, незнам какво да направя в момента си имам гадже но не искам да го направя с него а изкам с бифшия си но 1 не сам сигорна дали наистина го искам 2 незнам дали тои ще се сагласи 3 страх ме да не сажалявам МОЛЯ ВИ,ДАИТЕ МИ САВЕТ!!!!!КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО СКОРО !!БЛАГОДАРЯ ПРЕДЖАРИТЕЛНО!!! :)

46.   Cпоред мен ако и двамата искат могат да го направят това си е техен проблем : )

47.   Абе я ги оставете да се е*ат децата!!!Знам,че са малки,но им се иска.Какво пък толкова е*е им се и толкова...Ако момичето е развито ок,нека се из**кат!!!

48.   На къде отива тоя свят.. айде още на по 2-3 годинки го направете майна.... сексът не е за малки момиченца и момченца.. ;] това е нещо сериозно ..
някъде бях прочела че тя е на 10,а той на 12.. и се обичали... о_О извинявайте,ама.. к'ва любов е т'ва... мисля,че любовта към куклите е от по-голямо значение за вас... за сега... има време за всичко лапетийки такива.. и умната (:

49.   Според мен трябва да изчакат още поне 2-3 години.
Аз съм на 14 и много ми се прави секс,ама разбирам че още съм малък и мисля да изчакам още 2-3 годинки.

50.   Аз съм на 12 и сам момче и много ми се прави секс посъветваите ме какво да правя аз мисля да изчакам още 1-2 години и тогава ? какво ще кажете вие ?

53.   Аз съм момиче на 14 ( почти 15 ) и го направих преди няколко месеца, но познавах момчето много добре и му имах пълно доверие, затова и не ме беше стах, когато го направихме... Една вечер бяхме у тях и както се целувахме и натискахме... просто почувствах, че съм готова. Естествено не го направихме същата вечер, а около месец след това... Мисълта ми е, че ако се почувствате готови за тази крачка и ако сте сигурни, че това е момчето за вас, с което искате да вие първият път го направете, но не и на 12,13 години :# все пак тогава сте още деца и едва ли знаете какво искате.... Така че моят съвет към автора е да изчака приятелката си поне още 2 години, защото още е прекалено малко за тази важна за живота и като цяло крачка :)
S_M

54.   Аз съм на 12 и моето мнение е , че да правиш секс на 12 години е пълна глупост.Авторът каза че не е нужно да се пишат такива неща но аз ще кажа:вие сте луди

55.   Аз съм на 15 и на мен ми се е искало да разбера какво е , но съм чела много статии и за едно момиче е много вредно и може да има много големи поражения върхо развитието и . Чела сам, че преди 16;17 год. не трябва да се прови защото и да го направите отначало може да няма никакъв проблем ако има нещо то ще се разбере след години. За автора : на това момиче не и е рано а и е мнооого рано, ако го направите тя много рискува, ако наистина имаш някакви чувства към нея не и го пречинявай. това е моето мнения

56.   Аз съм на 13 години. Приятеля ми е една година по-голям но сме в един клас. Та той ми е предлагал няколко пъти да го направим но аз не се съгласявам защото 1. Ме е страх от болката 2. Мога да си доведа куп здравословни проблеми, болести и др. Но той държи на мен и ме изчаква да се почуствам готова. Да се върна ан темата: ако наистина имаш чувства към момичето я поизчакай поне да стане на 14-15год (може повече,ваш избор)но ако пък много се обичате и тя го желае и е напълно сигурна че е готова и го иска а не го прави за да ти угоди или да не те изгуби(защото на повечето момичета в нашата възраст все им се въртят мисли от типа на:дали ако преспя с него той няма да ме зареже?)го направете.
Успехчета с(:

57.   Аз съм на 14 и тази година го направих за първи път и смята 4е трябва да из4ака поне до 14 и тогава:)

58.   Абе хлапета как сте с главите искаш ли го давай но поне изчакай да си извадиш лична карта :D пък за с извинение "Лелките" тва е сайт за тийнейджъри не за некви си лелки по на 30 години ;)

59.   Сега съм на 20. Не мисля че е особен разумно да го правите на 12. Ако наистина се обичате има и др начини да изрзите лябовта си. Примерно аз за първи път правих секс на 17 год даже почти на 18. Е аз не съм ви нито майка нито баща пък и да бяхте мой деца какво щях аз да направя дори да забраня на дъщеря си (каквато нямам) тя най много да избяга. Разберете го бе хора това са тийнейджъри. Просто няма как Вие да им кажете наказана си в стаята си да стиш. Всъщия ден купон у съседите и тя да стои. Така че Вие и в хор да крещите НЕДЕЙТЕ! Файдъ Йок! Ама така си е!

62.   аз съм на 14 и преди 1 година исках да го направя но реших че не съм готова и ако ти обичаш приятелката ти трябва да я изчакаш поне 1-2- години минимум се пак секса не е най- важното в една връзка ;]]

63.   Аз съм 8 клас и имам сериозен приятел нормално и безопасно ли е да го направим??

64.   Значи аз сам момче на 13 почти на 14 и според мен трябва да изчакаш а между временно ако толкова ти се прави мастурбирай. Дано да ти помогне. Аз имам същият проблем ако знаеш колко много ерекций получавам на ден толкова ме е срам, особено в училище. При мен понякога мастурбирането помага, но не винаги.

1-50 от 438