Споделена история от Тинейджърски

Рано или късно
Здравейте!

Аз съм на 22 години, обикновено момиче с много цели ! Но имам едно малко проблемче, не съм правила още секс, мога да кажа, че това не ме претеснява много. Защото съм имала приятел около 3 мес. и не спахме, защото аз не исках!

И отново решението ми беше правилно!
Желание не ми липсва, но проблемът е, че много мисля! Искам да ви питам като четете това мислите ли, че имам проблем!

Благодаря на всички!

Коментари

1.   Имаш проблем защото нито един мъж няма да бъде само твой ако го приемаш и третираш по скоро като приятел колкото като интимен такъв! Секса е неразделна част от взаимоотношенията между двата пола и това че го избягаваш и смяташ това за правилно определено подсказва че трябва сериозно да преразгледаш мотивацията си!

2.   Нямаш никакъв проблем, Все едно слушам себе си ! Аз Съм на 18 и скоро го направих за първи път! Щом имаш желание, е добре! Само трябва да намериш някой доста доста опитен, това наистина е от голямо значение!

Ето аз например бях чувала от момичета че първия път не е хубав и оставаш с лоши спомени от него... Напротив много красиво преживяване, стига да е с правилиния човек, да те пази, и да го е грижа за теб!

3.   Ми не, нямаш проблем...решението за секса си е само твое и не може някой да те притиска...Т.е. нито губиш, нито печелиш...
Просто ти трябва време и правилния човек...

4.   Разбира се, че нямаш проблем! Всичко с времето си. Когато се почустваш готова и най- важното намериш подходящият човек ще го усетиш.И тогава ти сама ще поискаш. Спокойно не се притеснявай.

5.   Мила нямаш проблем и аз съвсем скоро го направих /19/ защото също както теб много мислех, бях се притеснила, че интимният ми партньор ще заподозре, че не съм спала до сега с мъж, но както мнение - 2 ако опитен и внимателен няма да имаш проблеми. Пожелавам ти успех...

6.   Важното е да намериш човека, който искаш и койго те иска- без значение колко опит има! Родени с опит няма- както си и ти сега! Отпусни се, послушай себе си- това е най- важното! Днес всеки гледа другите, а това не смятам, че е правилно! Прави това, което сметнеш за добре! Това ще бъдеш ти!

7.   намери ли някой, миличка, вече трябва да си на 27 години, дано да си го направила!!!

gotty