Споделена история от Тинейджърски

Любовна Магия ?!
Случаят е Следния: В Моя квартал има едно момче, с което се знаем от деца, но само бегло! Като поотраснахме започнахме погледчета това онова знаете как е! Той Е На 21 аз На 18! Започнахме да излизаме заедно, в една компания! Когато обаче се видехме в махалата с Него и неговите приятели се правехме че не се познаваме...

Защото те са лоши момчета с много пари, коли и т.н.т (Карат я Извън Закона)! И така през последните 2-3 години се сближаваме, дори сме тръгвали, но като дойдеше време за секс аз се отдръпвах, защото ме беше страх да не се разчуе в махалата,да започнат да говорят хората за мен!

И така безброй пъти се сближаваме караме се после пак се сваляме ...............Хем Умираме един за друг, Хем си праим на пук! Като куче и котка сме..а после пак искаме да се видим и да сме заедно! Той ми е разказвал че в един град има някакъв ходжа, който прави магии, ама наистина любовни магий! и последния път като бяхме на кафе той си прати моя снимка в телефона си, И Каза: тая вечер отиваме при ходжата... И всички се смяхме, като на базик!

Но тези дни усещам че нещо става в мен! Постоянно мисля за него! Побърквам се,сънувам го, когато мине покрай мен или се заговорим и изтръпвам цялата, и това всичко е някак си Изкуствено, като че ли нещо ме контролираи ме кара да мисля така за него! Възможно ли е да ми е направил нещо, и изобщо има ли такива магий любовни или са измислица???????

Коментари

1.   Твърдо не. Тва си го внушаваш.

2.   Знаеш ли к'во запознай се с някое готино момче и ше видиш как бързо другото момче ще ти излезе от ума

3.   Абе не съм мн съглана с внушението магии че има .. има но все пак това е дота глуаво нещо :)

4.   Може би си се влюбила и сега разбираш!!

5.   "Той ми е разказвал че в един град има някакъв ходжа"

Само, моля те, кажи в кой град?!

6.   Аз също се интересувам от ходжа. Дайте ми координати, моля!

7.   И аз се интересувам от ходжи но трудно се намират истински ако знаете някои ми пишете.

8.   Айде казвайте кой е тоя ходжа, че е спешно, не се шегувам!!!

9.   Ами момиче възможно е аз съм го правила но спокойно не е лошо това значи че наистина те обича. Моя съвет е не се притеснявай. Ако си готова прави секс с него. Кажи му че не искаш да се разчува. Не се отбягвайте.

10.   номер 9 какво си правила? имало ли е ефект

11.   И аз се интересувам от ходжа трябва ми за любовна магия моля кажете каде има истински ходжа?

12.   Тая история я знам от сподели. инфо :Д

~sad-baby~

13.   кой е ходжата в споделената история, за кой град става въпрос в разказаната история. Отговора на този въпрос е важен за хората които четат тези споделени истории, защо не е споделено това?

14.   Внушаваш си!

15.   Кой е този ходжа

16.   Здравей, напълно е възможно да има направена магия. Лично аз съм правила и то само със снимка имена и дати на мъжа който исках. За един месец човекът толкова се промени, стана нежен, любвеобилен, верен - нещо което не очаквах от него като си го знам какъв беше к..рвар.
Наскоро пак се разделихме но това е друга тема..Ако искаш пиши ми да поговорим как се чувстваш сега, да не е пред целия сайт.

18.   #16 кой ти направи магията или ти сама я прави?

23.   Номер 16, може ли да споделиш кой ти е помогнал в направата на магията? Отдавна търся човек, който да направи такова нещо за мен, но повечето са шарлатани, които само ти вземат парите, без да вършат някаква работа всъщност. Така че ако не ти е проблем, дай ми някакви координати на този човек - име и телефонен номер, примерно.

24.   До номер 16 моля те сподели ни как си направила магия.

25.   Знам, че от любовна магия се умира. Изобщо - магиите са лошо нещо, това са много силни енергии, които се трасформират от един вид в друг - не могат да изчезнат. Ако не сте предопределени един за друг и си правите любовна магия, някой прави за теб или ти правиш за него може и да се стигне до това. Предполагам, някой е преувеличил за умирането, но със сигурност не би последвало нищо хубаво от магия.

26.   Умира се друг път. Пълни измислици!!
Колко сте зле да вярвате в магии. Ама не само в магии, ами въобще в икони, светени води и простотии..
Вярвайте в себе си!

27.   Моля, споделете дали сте чували за някой ходжа, който правии магии. Спешно е