Споделена история от Тинейджърски

Най-добрата ми приятелка ме предаде с моя бивш ;(
Снощи разбрах за най-голямото предателcтво в живота ми. Чувствам се смазана, не знам какво да мисля, какво да правя, просто не съм на себе си. Как може да има такива хора, пишат ти се за приятелки и в един момент, момента, в който имаш нужда от тях те ти забиват нож в гърба.

Отдавна подозирах, че се случва нещо, но просто нямах доказателства, снощи ги намерих, а сега не знам как да се държа и какво да правя.

Тя "най-добрата" ми приятелка, ме предаде, с моя бивш приятел. Не знам дали се е случило нещо между тях, но мисля, че не искам и да знам, достатъчно ме заболя след като видях хронологията му в Skype. А тя ходи с най-добрия приятел на моя бивш.

Чувствам се глупачка, лъгали са ни и двамата, подиграли са ни се, но не го обвинявам него (бившия), защото я знам що за стока е, всички мъже трябва да са в краката и.

Господи защо точно в този момент, когато имах най-голяма нужда от нея, толкова ме боли от раздялата с Него, а след това предателство... Какво да правя? Искам да не съм жива, искам да не чувствам, толкова болка изпитах за тази година и половина от всякакво естество.

Дайте съвет, искам по някакъв начин да им го върна, толкова злоба чувствам... ще избухна просто!..

Коментари

1.   Спи с нейния приятел, да разбере какво е.

2.   И аз имах подобна ситуация и много ме болеше, не излизах от нас и т.н. Просто се опитай да не мислиш за това (колкото и невъзможно да ти се струва) игнорирай я от живота си. ТЯ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА! Жела я ти много успех и продължавай напред въпреки всичко.

3.   Всичко лошо, което ни сполети в живота ще ни направи по- силни. Аз съм на 16 и през последните 2 години много видях и изтърпях. Когато обичаш някого и той не те е..ва, дето се казва най-боли. За това си поставяш цели, казваш си "ще стана супер мадама и ще натрия носовете на всички мъжкари дето се имат за голямата работа".

4.   Това е мн жестокоо... и на мен ми се случи .. боли адски мн .. аз толкова го обичах а тя само заради едното ебане е била с негоо :(( нз как го преодолях ... някак си трябва да не мислиш за това да се занинаваш с неща който те правят щастлива .. :)) Успех ти пожелавам!

5.   Към 4: Никоя нормална жена не отива при някой за едното ебане. Трябва да има и нещо друго (което при нормалните жени е определящо). За едното ебане отиват с някого само проститутки и курви. Ако с такива се занимаваш, какво очакваш?

6.   Моят съвет е - заеби ги и двамата!! Извинявам се, ако звучи грубо, но е така! Не те заслужават! Не заслужават нито една твоя сълза! Не си струва да страдаш и да се съсипеш заради някакви боклуци! Съжалявам, но за мен са точно такива!

Да, знам, че е много трудно и много болезнено, но само в началото. Само до тогава, когато решиш, че е време да се вземеш в ръце. Животът продължава! №3 е права! Съвземи се и им "натрий носовете". Сигурна съм, че ще се справиш!
Потърси си нови приятели, забавлявай се, и ще видиш как с времето болката ще утихне. Късмет :)

7.   Не съм съгласна с нито един от вас. Първо - ако сълзите са твоя начин да го преодолееш - давай, просто не се забравяй и когато видиш лъч светлина просто се хвани яко. Второ - знаеш "що за стока е" и я наричаш "Най- добра приятелка"? не си ли противоречиш и ако не; Трето - всички най - добри приятелки си казват, че няма да се карат заради момчета. Това е нещо като неписано правило. Вие сте изключение в правилото?!

Няма друго. Не ти казвам да се поставяш на нейно място - само за това съм съгласна с другите - твърде подло е от нейна страна. Мисля все пак, че трябва да поговорите на четири очи - така е най - добре. Постарайте се да се изслушате една - друга.

8.   И на мен ми се случи нещо подобно и много трудно го преживях, но все пак успях. Сега още съм приятелка с това момиче, наистина много обичах това момче, но реших, че няма да си съсипвам живота зареди него. Близо 6,7 месеца плаках за него. Той постоянно ме обиждаше, говореше зад гърба ми (все още го прави), но вече не ми пука за неговото мнение. Според мен най-добре ги зарежи да се оправят, не ги мрази от това вярвай ми няма смисъл. Може би около теб има някой, който те харесва и наистина заслужа твоята любов. Успех!

9.   Все едно чета собствената си история..същото предателство.. само като се сетя за тъпата кучка, която ми се пише приятелка ии...

11.   И моята е сащтата ожасно е ,много сам разачарована !

12.   Аз мисля като номер 6. Защо само нея обвиняваш?Ами той, по-малко ли е виновен? Тангото се играе от двама... а ти, след всичко това, искаш да си го върнеш...тегли им една и на двамата, какво друго...

13.   Аз съм само на 13 , но и аз днесс разбрах , че най добрата ми приятелка и бифшият ми ( който скъса с мен преди около седмица ) са заедно .......

14.   Ти си добре моята беше с мен и най-добрата мии приятелка в цял 3 клас ходихме цяло лято споделях ме си тайни в 4 клас се скарахме заради момчето което харесвм да не ходи с нас при него и тогава тя ни остави... хвана се с едни злобарки казваше им ВСИЧКО ЗА НАС обиждаха ниособено по ЗИП рисуване ходеха си в къща на къща снимаха се те я копираха
Ами те я оставиха в 2 клас но тя се хвана с тях така е и до днес... . какво да правя тя се кара с тях но после се сдобряват те си говорят една срещу друга оставях най-добрата си приятелка да бъда с тях да не ме подигратат дори момчетата бяха на техна страна моля ви кажете ми какво даа правя

15.   Е, нали е бивш, какво ревеш? След раздялата той не ти принадлежи, може да е с всяка.

16.   Как да им го върнеш? Ако наистина я чувстваше като най-добра приятелка или ако изобщо знаеше какво е това, щеше да мислиш по друг начин, а не да я казваш, че я знаеш що за стока е. Щом толкова не ти харесва, защо ти е приятелка? !
И какво като бившият ти е с приятелката ти? Той не е твоя собственост и може да ходи, с която си поиска. Това е негово решение и право.
Осъзнай се малко. С това няма да свърши света...

17.   Ти си добре моята беше с мен и най-добрата мии приятелка в цял 3 клас ходихме цяло лято споделях ме си тайни в 4 клас се скарахме заради момчето което харесвм да не ходи с нас при него и тогава тя ни остави... хвана се с едни злобарки казваше им ВСИЧКО ЗА НАС обиждаха ниособено по ЗИП рисуване ходеха си в къща на къща снимаха се те я копираха
Ами те я оставиха в 2 клас но тя се хвана с тях така е и до днес.... какво да правя тя се кара с тях но после се сдобряват те си говорят една срещу друга оставях най-добрата си приятелка да бъда с тях да не ме подигратат дори момчетата бяха на техна страна моля ви кажете ми какво даа правя
... в
Вече сме си приятелки но да им кажа ли чеи използвах другата приятелка за да не ни ообиждат.. или е нарочно незнамм и да ме оставят

18.   Несе притеснявай и при мен се случи същото искам да ти кажа че всичко се връща в това се убедих горе главата и гледай само на пред

19.   И з изживях същото.. много ме болеше.
Сега някак си глупаво се радвам, защото не съм единствената, която е изживяла такава ситуация.
Хора, всичко зависи от характера на човека, и на бившия и на приятелката ти и твоя характер :)