Споделена история от Тинейджърски

Най-добрата ми приятелка
Днес най-добрата ми приятелка ме обвини, че откраднах 2-та й лева. Аз много се учудих, че ме обвинява в подобно нещо, защото никога не го бих направила и все пак сме най-добри приятелки!! След това едно момиче поразрови в чантата й и намери 2-та й лева. Аз и се обидих много, че ме нарече крадла и си тръгнах. Какво е вашето мнение за тази случка??

Коментари

1.   На колко години СТЕ? |-(

3.   Че ти няма напълно доверие.

4.   Невинен до доказване на противното! Приятелката ти е трябвало да има доказателство че си крадяла от нея. Поне извини ли ти се? Ако и това не е направила смятай какъв човек е! Поговорете си, разберете се и пиши какво се случва! :)

5.   Какви са тези глупости деца на 12-13 години най-добри приятели айде моля ви се..

6.   Аз за 2 лева не бих се скарала с приятелката си. Ако наистина ти беше приятелка, нямаше да е нарече крадла и нямаше да повдигне въпрос за 2 лева.

7.   Никаква приятелка не ти е! Освен ако не се е случвало нещо такова преди, за да се усъмни този път в теб.

8.   Май са те натопили според мен.

9.   Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?
Знаете ли? !!!

10.   Това няма никакво значение. Дали с интервал или без.... С моята ндп никога не сме се карали за пари. Освен ако я домързи да даде 2 лева за градския транспорт

11.   Относно номер 5 най-добри приятели може да има на 5-10-15. Аз съм на 15 и имам най добър приятел познаваме се от 5-6 месечни. Много пъти ме е защитавам и си споделяме всичко.

А сега към авторката! Ами според мен ти няма доверие, но може и на шега да е казла нещо. Не бива да и се сърдиш за нещо толкова малко но щом те притеснява това ще ти няма доверие си поговорете само 2те насъме. Просто почват да се разнасят клюки!

МАЛКАТА!!