Споделена история от Тинейджърски

Мислите ли,че обезкосмяването на краката при момчетата е "гейско" ?
Аз съм момче на 14 години и миналата година космите на краката ми се струваха доста и мислех, че стоят смешно и най-вече гнусно. Затова реших да си ги махна с крем депилатор, какно една частх от моите приятели правят..

Коментари

1.   Пълното обезкосмяване е гейско за мен. Но ако имаш 2 пръста космена покривка, бих казал е позволено да ги подкъсиш. С една дума- според мен трябва да има малко- не гладко, но не и гора.

3.   Аз съм момиче на 13.. и според мен изобщо не е гейско! Лично аз предпочитам гладки крака отколкото някои космясали гнусни крачкаа : )) Еее не, че ми харесва краката на някои да са по-гладки от моите, но е за предпочитане от мн. космясъли.... :Д И все пак всеки сам за себе си решава ;)) НО НЕ Е ГЕЙСКО!

5.   една и съща тема през 2 дни... Да, супер мега гига гейско е да се бръснеш още на 14!!!

6.   Климатичните условия на Земята бързо се променят - рекордни суши, жеги, земетресения, наводнения. Светът се пренаселва с хора, които все по-настойчиво и отчаяно ще търсят какво да ядат и да пият...
Запазването на естественото окосмяване може само да ви помогне при оцеляването в условията, в които неизбежно ни предстои да живеем.

7.   Обезкосмяването не е нищо гейско :) Напротив. Това е въпрос на лична хигиена :) Според мен лично няма нищо лошо а напротив дори е секси :)
Момиче на 14

8.   Когато видя момче без косми по краката, то ми изглежда по-чисто и поддържано. Предполагам че не е махнало космите си само по краката, а и на всички места на които не искам да ги виждам и започвам да си представям колко ли е приятна на допир кожата му, а от там... идват и други мисли. Надявам се разбираш ;)

9.   Честно казано, ако не са много съм против. Едва ли на някое момиче ще му хареса, краката на приятелят й да са по-гладки от нейните. Предпочитам да има, но не много. Естествено не искам да изглежда гнусно, когато са много - дълги, плътни и гъсти - тогава може да се помисли за премахване, като предполагам, най-добрият вариант е кола маска и при изстаняването и разреждането им да се прекратят процедурите.

10.   Изобщо не е гейско!! Аз лично предпочитам гладки крака.. особено с по-тъмен тенн!! Много мразя косматковции ;)) Така, че давайй.. а ако не ти хареса.. те расттат :))

12.   Момиче съм, на 15 и според мен дори е хубаво мйъжът да си маха космите по краката. Неприятно ми е да гледам космясали крака, ако имаш малко косми или си рус и космите също- ок, но иначе ми е противно. Да не говорим, че приятелят ми е рус, но се обезкосмява по цялото тяло...

13.   Остай ги тея по-горе. Кво му е гейското? Гейско е да има лична хигиена? Да ви имам и акъла. Принципно на мен ми хареса да има лека зачатка на косми, щот представи си да имаш по-гладки крака от гаджето.
- be u

14.   Не, педерастко е. Не знаеш колко комплексиращо за момичетата е гаджето ти да има по гладки крака то теб. За това спри!

15.   Ако наистина момчето има по-гладки крака от момичето, то проблема е в момичето! Спокойно се обезкосмявай, не ги слушай тука разни дето те съветват да ходиш като примат.

16.   Гейско е. Особено сега като е лято и повечето са с къси панталони и се виждат. Аз съм мъж и инстинктивно погледът ми се насочква към гладките крака, а като видя някой космат и убива всяка сексуалност в мен. Според мен обезкосмяването на мъжете води косвено до увеличаване на хомосексуализма. Мъжът трябва да е космат, да вони на естествени феромони, за да отблъсква себеподобните, а не да се деплира и парфюмира като путка! :)

17.   Да бе.. махни си ги най-добре не слушай 16 ;хх

18.   Въпрос на вкус. Аз ги махам два пъти годишно, защото без тях имам по високо самочувствие.
Кубрат

19.   До 6 от баба Пени
Точно затова трябва да ги обръсне. Космите ще израстат по-гъсти и твърди и ще го предпазват още по-добре в тези тежки за човечеството времена.

20.   Аз лично мисля, че не е гейско .. ти си еедва на 14 и не е трябвало сега защото като пораснеш и продължиш да си ги махаш с течение на времето корените на ксомите се удебеляват ии стават като точки а ако си занемариш ще станеш като шимпанзе хихи :пп .. на мен лично ми харесват момчета, който си махат космите на краката посмишниците гърдите и т.н. обаче аз сам на 16 и харесвам момчета с минимум 3 години по-големи от мен ... и едно съветче за забиване на мацки ... започни да ходиш на фитнес направи мускули и те ще седят перфектно на безкосмените крака и подмишници

Ании ;**

21.   Махай ги. Наистина ако някое момче е с обръснати крака изглежда по-поддържано. Хич не е гейско да знаеш :)

22.   Ами, не не е гейско. Но главно ти си прецени, защото в някои случаи като си на 14, например ( само например ) баща ти и майка ти може да не ти дадат още. Аз ти предлагам засега да ги оставиш, пък от догодина ако толкова много искаш, или видиш, че имаш проблем с момичетата - давай.

23.   Въобще даже не е гейско 99% от момичетата предпочитат обръснати момчета... другите са някви извратени :D

26.   Аз съм момиче и предпочитам неизбръснати момчета, номер 23. Не подкрепям мъже, които се гнусят от космите си, но ом така искаш..
Лично твое си е решението. Не е гейско, но може да се каже, че е...женствено. Зависи гаджето как предпочита ;)

27.   До 23! Мога да кажа, че всички мои познати жени, които са на възраст над 24 години, предпочитат мъже с не премахнати косми по краката, ръцете и гърдите.... по другите места е препоръчителни премахването им. Смятам, че тази мода напоследък мъжете да си махат космите навсякъде е отвратителна. А да не говорим за посрьовците с оскубани вежди (не говоря за просто оформени, а за оформени като на жена) направо ми се повръща.
Мъжа трябва да си бъде натурален! Това му е чара.
Ж 25

28.   Да, гейско е.

29.   Абе, вие сериозни ли сте?! Гладки крака? На мъж/момче? ... Еми, вземете и мустаците с кола маска да почнете да си махате, отидете на маникюр, махнете си космите от гърдите, оправете си и веждите и само това, което ще ви отличава от нас ще бъде половия Ви орган.. защото в днешно време, наистина трябва да се върне казармата, мъжете станаха по-изнежени и наконтени от нас. Думи нямам.. изкривени възгледи