Споделена история от Тинейджърски

Неотложно на басейн, а е възможно да ми дойде.
На 11 август имам рожден ден, ставам на 12. От 10 годишна си правя рождения ден на басейн и за всичките ми приятели е страхотно искаме пак и пак. Тази година е различно. На 26 Април ми дойде цикъла за първи път и на 29 ми свърши. Вторият път ми дойде на 2 юли и ми свърши на 6-ти. Притеснявам се да не ми застъпва рождения ден, защото сме на басейн. Дано не, но ако ми дойде- да, да знам-тампон за девствени. Но рождения ми ден ще продължи поне 3-4 часа. Може би не трябва да държа това нещо в мен толкова време. А да сменям тампона няма изобщо да е удобно. Мога ли да избегна това или е неизбежно?

Коментари

1.   Мисля че няма толкова бързо да ти дойде отново но при всеки организъм е различно.. успех..
Джем

2.   Има някакви хапчета които забавят идването на цикъла, питай в аптеката. Нямат странични ефекти. И с Витамин C можеш да пробваш, но ефекта не е гарантиран.

3.   Не слушай номер 2. На твоята възраст такива неща никак не са желателни, понеже организмът ти все ще не е доразвит и може да се получи нещо нежелано като реакция това Витамин C е пълна глупост, не помага...

4.   Забременей дотогава и няма да се притесняваш за мензиса...

5.   Авторката:Номер 1 не съм казала да изчисляваме възможността дали ще ми дойде или не
Номер 2 На тази възраст не са хубави тези неща ако има ЕСТЕСТВЕН начин да го забавя, ще е добре
Номер 3 Благодаря
Номер 4Просто нямам думи...

6.   Щом 2 месеца не ти е идвало, може да не ти дойде, а може да ти дойде и до тогава да е свършило. Не мисли най-лошото.

А за тампона- няма проблем, ако е мини и го сложиш правилно няма да го усещаш. може за 4 часа да смениш 2. Аз си сложих тампон няколко пъти и е много добре. Само малко ме болеше като го вадих, но спокойно. Просто трябва да го сложиш по-дълбоко и да знаеш. че ще те боли като го слагаш, но ще ти мине. Не се притеснявай.
Inlove

7.   Е няма естествен начин! Наистина има хапчета, но на твоята възраст изобщо не си помисляй за това! Е не е толкова лошо дори и да ти дойде! Ще се оправиш мен ме е хващало и по по неудобно време!! Това няма да е най-неудобното!! Няма такъв начин да го забавиш! Дано да не ти дойде точно на р-д то ти!

8.   Като жена ти препоръчвам да не пиеш никакви хапчета - от собствен опит знам, че объркват много нещата, а на теб тепърва ти е дошло. За тампон също бих ти казала да не пробваш, защото си малка и девствена, а на всичкото отгоре е и вредно. По принцип първите пъти, когато ти идва не е редовно, не е на време или може въобще да не ти дойде с месеци. Цялата философия на това да ти идва е да имаш 40 килограма - най-общо казано. На твое място не бих взимала "предпазни мерки". PG

9.   От Авторката
Аз понякога като мастурбирам, си вкарвам целите два пръста във вагината. Може и да не съм девствена-незнам. Мисля че вече съм широка и нямам да имам проблеми с поставянето.

10.   Опитай витамин К. Изпий 2 хапчета и до другия месец няма да ти дойде.

12.   Аз няма да ти давам съвети за хапчета или тампони. Предлагам ти да си купиш бански от тези подобни на типа къси панталонки и например отдолу да си с бельо и превръзка.