Споделена история от Тинейджърски

Да спим в едно легло, без да сме го правили?
Здравейте =)
Пише ви момиче на 15 години.
След 2 седмици ще ходя с приятелят си (който е на 18) и още няколко човека горе-долу на тази възраст в едно градче, където родителите на момчето имат вила.

Като говорихме с него се оказа, че леглата (и разтегаеми дивани) са 7, а ние сме 8 човека. Едното легло е двойно (всъщност неговото) и аз трябва да спя с него.

Работата е там, че не сме правили секс...и някак ще бъде доста странно. Притеснявам се, на него май не му пука много, много. Казах му, че се притеснявам, а на него не му стана приятно... Помисли, че му нямам доверие.

Аз даже се чувствам неловко пред момиче да остана по бельо (имам хубаво тяло, не знам защо се срамувам), какво остава да спя в едно легло с момчето...Тук хората са някак по-освободени (става въпрос за друга държава) и той като го ми каза "ще спим заедно" въобще не се притесни, ама аз...гледах го като някакъв опосум.

Всъщност тук на 15 можеш да водиш полов живот, това е минималната възраст и такъв е закона, така че не е в това проблема... Може би проблемът е в главата ми, но наистина не знам какво да направя.

Иначе с него сме заедно от 3 месеца, всичко е перфектно и за мен той е много специален, така че ми се иска първият ми път да е с него, но искам да стана поне на 16 (това ми е някаква бариера).

Единствения и доста краен вариант е да спя на пода...но съм сигурна, че на него няма да му е приятно и най-много да се скараме.

Коментари

1.   Според мен няма нищо страшно в това да спиш в едно легло с момче! Аз преди няколко седмици спях в едно легло с най-добрия ми приятел!! НЕ сме гаджета, а просто приятели, но се познаваме от 14 години, а сега сме на 15! Много сме близки и нищо не стана, той дори не си го и помисли! Ако те попита да правите нещо, просто казваш не и готово! Ако наистина те обича няма да скъса с теб , защото не искаш да правите секс!

2.   Аз с приятеля ми спахме в едно легло и не правихме нищо, той е на 21, аз на 17 :) Така че е възможно, не че не можеше да се случи нещо, но просто не искахме да разваляме момента

3.   Има и вариант да му дадеш само в дупето, така хем ще си си пак девствена хем той ще е задоволен.

4.   За Бога момиче, стегни се.. Само ще спите, а ако иска нещо ще му откажеш и това е!.. Ако е свестен няма да те зареже заради тава! : )

5.   По-малко легла, единственото двойно е неговото...Сигурна ли си, че това е случайно, защото може и да не е все пак, мхм... :D