Споделена история от Тинейджърски

Как да я забравя?
Здравейте! Момче съм, на 15 съм... и така вече мога да започна.

Преди повече от месец срещнах едно момиче в училище и се влюбих в нея. Започнах да и пиша в интернет(фейсбук), отначало не искаше да се запознаем, но след това започна тя да ми пише. След седмица вече започнахме да си разказваме истории и да си пишем, след още една седмица реших да я накарам да излезем. Тя прие и излязохме. Същата вечер ме попита кога ще излезем пак и така се уговорихме за след няколко дена. Мина и втората среща... след няколко дена заминах на екскурзия... ходих в няколко държави.

Аз и писах, но тя не ми отговаряше и я попитах защо не ми отговаря. Тя ми отговори, че смс-ите били скъпи, а и била на сметка... Като се прибрах ми каза, че вече не иска да си пише с мен :О Аз се учудих, попитах я защо така, но ми каза, че било сложно :Х
И преди 2 дена виждам нейни снимки с някакво момче. Всичко ми стана ясно :( Аз я харесвам много силно и всеки ден, може би всеки час, мисля за нея...

Искам да ви попитам как да я забравя? :(

Коментари

1.   Бий, и шута момче! не страдай, заради няква пикла която не те заслужава!

2.   Първата любов - сладко наистина, но и горчива, когато чувствата не са взаимни. Няма да казвам неща от рода на много си малък, за да изпитваш такива чувства и т. н. - глупаво е. Ще ти кажа само да се опиташ да я забравиш, защото явно не те заслужава. Нямало те е за известно време и вече си има друг... PG

3.   номер 1 и 2 Благодаря ви! :) накарахте ме да се почувствам по-добре :) Благодаря отново.

4.   Моя съвет е НАМЕРИ СИ ДРУГО МОМИЧЕ тази не е за теб щом е постъпила така разбрах, че ти е първата любов а тя не се забравя лесно, но какво можеш да направиш всички сме безсилни към съдбата си не можем да я променим.. можеш да я забравиш по следния начин излизай много по кафенца дискотечки и т.н. и всеки път когато се сетиш за нея пускай си музика пиши си с някой забавен тип с чувство за хумор не оставай сам и не си пускай тъжни песни !! обади се по телефона на някой просто сам се разсейвай и ще я забравиш с течение на времето, но най-сигурния вариянт е намери си друго момиче ако си харесваш някоя кажи и го без да се страхуваш все пак вие сте кавалерите и вие трябва да правите първата стъпка .. дано съм ти помогнала

Ани ;*