Споделена история от Тинейджърски

Самота
Здравейте. За първи път ще пиша в подобен сайт, така че не знам как ще мине. Аз съм момче на 19 години и се боря със самия себе си. Проблемът ми е че постоянно си внушавам някакви глупости. 1, 78 и 66кг не съм едър но не съм и кльощав. Преди се мислих за супер нисък, а от скоро ми се появи нещо като комплекс от това че не си приличам на годините. Като се запозная с някой на моята възраст и му кажа на колко съм обикновенно реакцията е такава "астига бе, ти сериозно ли, лъжеш ме ". Питал съм ги колко ми дават и те казват 17 макс 18. Това е защото нямам почти никаква брада. Имам нормално окосмяване по ръцете, краката и топките но на лицето нямам почти нищо.

Това ми пречи да завържа контакт с някое момиче почвам да си мисля някакви простотии че няма начин да ме хареса и тем подобни. Това е пълна простотия, защото някои момичета са ми казвали, че съм привлекателен и въобще не спадам към грозните. Спортувам редовно храня се здравословно излизам с приятели, но контактите ми с момичета са почти нулеви.

До сега учих в гимназия в която имаше много малко девойки. Сега съм приет в УНИ, в които пак ще има малко момичета и се плаша. Не съм имал сериозна връзка и напоследък започва да ми става самотно. Голяма част от приятелите ми си намериха приятелки във фасебук, аз нямам и се чудя дали да не пробвам така. Знам че проблемите са само в моята глава и ако се справя с тях всичко ще се нареди. Но не мога да направя първата крачка. Постоянно отлагам.

Не знам нито сам задръстен, нито съм някакъв гийк, по скоро се определям като готин, мил, романтичен но не сам се разкрил пред никое момиче. Точно поради редките ми срещи с тях вече се притеснявам при запознанство, изпотявам гълтам си езика. Решил съм да сложа точка на това и да постава едно ново начало, надявам се да дадете някакви препоръки или съвети. ;) Мерси са отделеното време.

Коментари

1.   Е това нищо не значи, аз съм на 23, имам брада и то като на поп, но чак последната година спряха да ми искат лична карта по дискотеките, просто сме си младолики и това ще е в наш плюс в бъдеще. М23

2.   Еми виж сега, аз също съм ниска за годините си и понякога хората си мислят, че съм по-малка, но все пак момчетата са ме харесвали въпреки ръста ми, но това няма нищо общо.
Просто свестните и добри хора най-трудно си намират половинка, а ти ми изглеждаш свестен, но не се притеснявай! Твоят живот тепърва започва и нещата ще се наредят!

~sad-baby~

3.   Все пак не си сам - ти и самотата, това прави двама. :) Аз съм мапълно сам, даже самотата не ми обръща внимание, и е супер кеф. :)

4.   Батка , този път съм го минал.
"Знам че проблемите са само в моята глава и ако се справя с тях всичко ще се нареди." Тук идва проблемът как става , разрешаването на проблема .
Това ще ти помогне - http://pickup-project.net/forum/
Чети и после пиши какво мислиш.
Оран Гутанович

5.   Нисък? ! Пич, какво да кажа аз която съм 152. :D Не се притеснявай, няма от какво. Навярно си много интересно момче, да си призная аз не си падам по тези които много се отварят, така че не се прави на нещо което не си и просто бъди себе си. Сто процента ще си намериш приятелка, но в момента в който спреш да търсиш такава. Не мисли за последствията, бъди себе си и се забавлявай.
Надявам се да съм помогнала:)