Споделена история от Тинейджърски

Аз обичам него, а той... нея...
Аз съм на 19, той също. До сега не съм имала връзка и никого - може да ви се стори смешно, не съм малка все пак. Не че не е имало желаещи... Но...какво да направя, като не бях срещнала подходящия човек, този, с когото наистина бих искала да бъда.

Е, срещнах го, и какво... Той е влюбен в друга - може би толкова дълбоко и отчаяно я обича, колкото аз него. Те са ходили няколко месеца, но вече всичко е минало, никога няма да се съберат отново; Тя продължи живота си, но той не спира да мисли за нея. А аз - за него... Не е ли жалко? Аз съм доста привлекателна, мога да имам много момчета, но искам само един - а той не ме забелязва.

Всъщност, грешка - не е вярно, че не ме забелязва - аз съм най-добрата му приятелка и сме постоянно заедно. И за какво ми говори той - за бившата си... Колко ли още ще мога да издържа???

Коментари

1.   КАЖИ МУ МИЛА! МОЖЕ БИ ОТ НАЧАЛО НЯМА ДА ГО ПРИЕМЕ НО ДОКАЖИ МУ С ДЕЛА.А КО ЧАКАШ ТОЙ ДА ТИ ПРЕДЛОЖИ НЕЩО СЛЕД КАТО ВЕЧЕ СЕ Е РАЗОЧАРОВАЛ ОТКАЖИ СЕ. СПОРЕД МЕН ТИ ТРЯБВАДА НАПРАВИШ ПЪРВАТА КРАЧКА УСПЕХ!!!

2.   недей да му казваш ще му съсипеш живота - ще се разкъса между вас двете.

3.   Кажи му какво изпитваш. Щом сте постоянно заедно, а говори само за нея, не е забелязал желанията ти

4.   Ако наистина ти си най-добрата му приятелка съвсем спокойно без да се притесняваш можеш да споделиш чувствата си.. защото все пак нищо не се знае и може и той да те харесва и да реши да пробвате.. а ако не е така поне ще си опитала, а както казах, ако ти наистина си най-добрата му приятелка той няма да се откаже от теб, заради това че ти имаш чувства към него.. била съм в положението на момчето няколко пъти и с единия бяхме заедно постоянно както и вие сте.. той ми сподели че има чувства към мен, но аз доста дълго време му обяснявах, че искам да сме просто приятели.. но след време установих, че искам нещо повече и че го обичам не само като приятел.. и се събрахме.. месеците, които бях с него мога да кажа, че са най-щастливите ми дни.. но поради факта, че бяхме разделени цяло лято на доста километри един от друг отношенията ни захладняха и се разделихме... той се върна при бившата си и аз при моя бивш.. е аз не можах да го забравя.. сега съм сама и адски много ми липсва моя приятел.. но той е с нея и твърди, че я обича.....

И миличка разказах ти тази моя история не за да ти досаждам, а за да ти помогна.. мога да ти кажа едно със сигурност.. помисли добре.. но ако не пробваш после все ще се питаш какво е щяло да стане, дали е щяло да се получи нещо и т.н. ... но дори да се получи помисли, че след като веднъж сте били заедно вече няма да можете да сте толкова добри приятели.. защото някои неща не можеш да ги бърнеш.. при мен - той вече дори не ме поздравява, а го виждам всеки ден .. и полудявам ..
имай предвид, че нещата при всеки се развиват различно и колкото сме еднакви всички сме толкова различни.. затова никога няма да можеш да предположиш какво може вероятно да се случи преди да пробваш! успех ти желая!

5.   Когато прочетох в каква ситуация си казах: Колко познато...

Аз също съм влюбена в най-добрия ми приятел.. по цял ден сме заедно.. но той обича друга.. дори ме моли да му помагам... винаги ,когато я видим той я гледа и когато тя отмине започваме наново темата за нея... искам просто да те посъветвам да му кажеш какво чустваш, а не да криеш.. както мен .. и да се разкъсваш отвътре. Ако наистина е най-добрия ти приятел ще те разбере..
Успех

6.   Aми аз съм влубена в едно момче и мъ казах и той ми каза 4е съм много свясна но обича друга заедно са от 1 гидина и половина той е наркоман но наистина е свестен каза че щте се опита да спре обичам го от много време от моя клас е каза ми да се движа с него защтото и аз имам вина само му се ъсмихвам и нищто друго наистина и аз имам вина сега си говорим повече но наистина е трудно приятели сме си но не е същтото когато ме прегърне съм в рая и много боли като знам че никога няма да сме заедно а и аз си казах че вече няма да се влубч но какво стана съдбата ме изигра и сега немога да спря да плача КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ МОЛЯ ВИИ! МЕРСИ

7.   Мила,кажи му че го обичаш..кажи му! защото в момента аз съм в същата ситуация и много ме боли...но реших да пробвам и му казах че го обичам при което той ми отговори че и той мен но си има приятелка...и не иска да я остави..иска да бъде и с двете..и също така ние бяхме заедно преди година ходихме шест месеца и мн се обичахме и сме най-добри приятели в момента поззнаваме се от малки...извиняваи че ти досаждам но нищо няма да изгубиш ако пробваш..КАЖИ МУ и ти пожелавам от сърце да бъдеш с него защото много боли да обичаш най-добрия си приятел без той да ти отвръща със същото....

8.   В момента аз съм в същото положение и търсех в интернет какво да правя, тогава случайно попаднах на тази тема. И искам да попитам, ако му кажа какво чувствам няма ли да спре да общува с мен и да започне да се държи по-студено? Защото до сега с всяко момче което съм харесвала, когато му кажа, че го харесвам той спира да общува с мен както преди е общувал. А сега когато това момче, в което съм влюбена, с което сме приятели от 2-годишни ми е най-добрия приятел и му кажа ме е страх да не спре да общува с мен изобщо, защото тогава вече на истина ще умра...

9.   В същата ситуация съм !Признах му чувствата си и сега какво??? Той е с нея, с него не си говорим, защото тя го ревнува от мен и аз реших да се отръпна..не знам какво да правя не мога така.. липсва ми ПОМОГНЕТЕ!!!!!

10.   Аз пък бях в обратната ситуация.. много близък мой приятел беше влюбен в мен. Ревнуваше ме от приятелите му и аз не можах да издържа... търпях няколко месеца и накрая го отрязах... сега не си говорим и честно казано съм много по-добре!!!!