Споделена история от Тинейджърски

Как да го заинтригувам повече?
Здравейте! На 17 год. съм, но няма да се представям, направо минавам към въпросния "проблем" :D.. Случайно се засякох с момче, с което никога дори и една дума не бях разменяла, от един град сме, но сме се засичали 1-2 пъти. Та, досега и аз, както и той, не бяхме проявявали никакъв интерес един към друг. Докато, след като се засякохме случайно, той ме намери във фейсбук и започнахме да си чатим.. И, от тогава, започнах да му обръщам по-особено внимание. Пишем си около седмица вече, в началото ме накара да излезем, като се прибере, защото не беше в града. И общо-взето имаше мноого голям интерес от негова страна. Сега обаче, усещам, че не е толкова заинтересован. Никога не ме е пренебрегнал или нещо от сорта. Въпросът е, че напоследък не пише той, а досега го правеше. Аз не знам дали да му пиша, защото не искам, в никакъв случай, да му се натрапвам. Разбира те ли, просто не знам какво става в главата му и заради това не знам какво да правя :D.. Според вас, да задействам нещата аз, без да го чакам него или да видя дали той ще направи нещо по въпроса? Изобщо как да го заинтригувам повече? Благодаря предварително :))

Коментари

1.   Боже, просто му пиши. От къде пък той да знае дали няма да ти се натрапи, ако ти пише първи. Да не говорим, че до сега само той го е правил, а не ти, човека може а се притеснява за същото. Или да е решил, че не ти пука особено . Нищо няма да загубиш, ако му пишеш. Поне до сега не са ми известни такива случки.

2.   Пиши му, той чака да види дали ти ще се сетиш!

***maceto***

3.   Уф, мислите ли? Винаги съм била на принципа, че ако той иска ще ми пише, но като се замисля.. може и той да си казва същото. Между другото, едва ли се притеснява, че ще ми досажда, защото той е доста "вървежен" и е свикнал всички момичета да са му в краката, едва ли не. Не искам да очаква същото и от мен. А и, явно не съм се изразила правилно, писала съм му и аз, не единствено той. Мразя тези ситуации, когато не знам как да постъпя...

4.   Не му пиши! Изчакай да видиш дали е заинтригуван към теб и ако не проявява интерес спри да се занимаваш! Споделяй какво се случва :).

5.   Не мога да преценя какъв човек е той. Обаче, ако го харесваш, защо пък да не му пишеш? В противен случай, може много да съжаляваш. Аз лично съм мъж и бих бил щастлив, ако някоя жена покаже, че проявява интерес към мен. Много отблъскващо за мен е, когато пиша и разговарям с някоя жена, а тя не ми отвръща по никакъв начин. Тогава губя интерес много бързо.

Моят съвет е да му пишеш, по никакъв начин няма да се натрапваш.

6.   Добрее, виждам, че има противоречиви мнения. Затова, ще ви помогна малко, като кажа, че му писах от ония дни и той веднага ми отговори.. получи се приятен чат. Накрая не се сдържах и го попитах открито: " Защо спряхме да чатим? ", а отговора му беше, че всеки си има задачи, като цяло, не че имало някаква причина. Което ме подразни и му казах, че щом е толкова зает, когато има време и желание може да ми пише. Между другото е футболист, започна да ми обяснява, че бил смазан от продължителните тренировки. И реши да ми докаже, че казва истината като ми изпрати хронология с друг футболист, негов съотборник, с който обсъждат "нечовешките" тренировки, които имат напоследък. Това малко ме навява на мисълта, че все пак не е безразличен.. Вие какво ще кажете за цялата тази сага? :D А забравих да благодаря за коментарите дотук- Благодаря ви! :))

7.   От 5. Ти решаваш дали да продължиш или не. Вече не си и толкова малка, въпреки че нямаш 18 още. Според мен, зависи каква връзка търсиш. Ако е нещо сериозно, не знам дали този човек има бъдеще в професията си или дали е сериозен по принцип. Изглежда, че се интересува от теб, но не мога да преценя до колко.

Моят съвет е, ако наистина го харесваш, да се опиташ да започнеш връзка с него. Ако не станат нещата, винаги има и други мъже :)

8.   В началото си представях сериозна връзка, но сега.. не мисля, че ще стане. Съгласна съм, че има някакъв интерес, но не е достатъчно заинтересован. Затова, аз му казах и на него.. ако има желание да ми пише, аз бях дотук, "пас" съм. Много благодаря за съветите на всички ви. :))