Споделена история от Тинейджърски

Искам да имам приятели
Здравейте :) Аз съм 14 годишно момиче :) И искам да си имам приятели който да сме нещо като група банда но не някакви дето са пропаднали пушат пият някакви курвенски истории ;д еми просто да излизаме да се забавляваме да не се караме предаваме лъжеме измисляме интриганстваме и сякакви други такива. Аз обаче съм пък много срамежлива и нз как да се сприятеля с някой и да сме си като сестри а не един да ме иска друг да не ме иска в тази компания която съм знам живота е пред мен те първа започва но всеки знае тинейджърските години са най хубавите :) Имам си приятелки де с 1 се виждаме всеки ден и е добро момиче скромно нормално колкото мен е и си се уважаваме и т. н и едно момче обаче то е българин но е в др държава и си пишеме само по скайпа и е доста добър и братовчедите ми също с тчх се имаме много и се обичаме а пък имам една дето толкова добри причтелки бест фр както се казва ама ми се струва нещо че ме използва когато и скимне на нея дори и на рд-то ми не дойде защото неможла с какво да дойде и щяхме да излизаме пък тя повръщала това разбирам на всеки може да се случи пък сега не и се излизало нямало настроение това ако е някой друг примерно няма да я търпи изобщо или пък ако аз така и кажа тя веднага ще се разсърди и мисля следвъщ път ако тя иска да излезнеме ще и кажа че пък аз не мога ;д посъветвайте ме нещо Моляя вии! Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Нямаш приятелите защото прекалено много изисквания имаш към тях а към себе си никакви.

2.   Приятелството се гради с години и от най-ранна възраст. Сега ти е малко късничко.

3.   "...не някакви дето са пропаднали пушат пият някакви курвенски истории..." - Такива хора се намират рядко.
Щом си търсиш "нова банда приятели" значи, че не уважаваш сегашните си приятели, а щом ти не ги уважаваш как те да са ти приятели. Проблема ти е, че искаш да ти паднат от небето и да са ти залепени за гъза(извинявам се за израза), а така не става моето момиче, за да получиш трябва първо да дадеш, а и те си имат личен живот, не си им единствената дружка. Приятели и любов не се търси под камък и дърво, те сами си идват, когато трябва. Един съвет от мен уважавай и дръж приятелите, които имаш сега...
Мериам^^

4.   От:Авторката ;дд.. Еми аз си ги уважавам мойте който са сега до мен и се радвам обаче сега като ида в новото у-ще ще си намерия и нови дружки който да не са такива дето бях написала и да прави сте че трудно ще се намерят такива и не не искам да са винаги заедно смисъл такъв, че не да ми ходят по гайдата ааа да си се разбираме съвсем нормално и да аз правя каквото мога и искам да съм нов човек ;пп да се променя нещо като ново начало :))