Споделена история от Тинейджърски

Наскоро разбрах, че е съден заради побой и изнасилване на предишната си приятелка
Здравейте на 18 години съм. Ходя с едно момче от моя клас, обичам го адски много той е всичко за мен, предполагам, че и той ме обича, защото за абсолютно всеки мой каприз ми огажа до тук всичко е на 6, но(това проклето НО). Родителите ми и приятелите ми са простив тази наша връзка.

Наскоро разбрах, че е съден заради побой и изнасилване на предишната си приятелка. Намерих момичето и излязох с нея на кафе, излезе много разбрана и ме посаветва да стоя далеч от Коцето (така се казва той), защото и с нея 1вия месец е бил много мил и разбран. Цялата и история ме потресе и като го питах за какво става въпрос Косьо ми каза, че това момиче е лудо и е била в лудница. Попитах го дали изобщо е съден, а той каза, че е съден за съвсем друго нещо поразпитах насам натам и теорията на момичето излезе на 100 % вярна.

Поисках пак обяснение и то пак не ми се даде изцяло. Той ме уверява, че ме обича много, но след тези факти, който ми изясниха същноста му ми се иска да прекратя всякакви отношения с него, но не мога ОБИЧАМ ГО ! кажете ми какво да правя ...

Коментари

1.   Според мене, това момче има психически проблеми. Гледаи да се отървеш от него преди да е станало късно. Сигорно се почустваш много гадно. Но внимавай най-накрая ти да не си наранена. Има едно "да обичаш е същото като да пееш песен, но няма песен без край" и обичта ти към него някога ще свърши. По добре се откажи до като е ранно! Съдбата ти е в твойте ръце :)

2.   Момче съм. От моя гледна точка не знам кво да кажа. Има някои противоречиви факти. Но от всичко това ще ти кажа да не го оставаш веднаха. Щом всичко е било хубаво може да бъде хубаво и за напред. От тогава до сега е минало време, за което приятелят може да съжалява. И за това да не иска да си признае. Трябва да изчакаш, в същото време и да се пазиш.

3.   Ти го обичаш, нали? Тогава как ще го напуснеш? И ще го напуснеш ли изобщо?

Тази твоя история ми напомня, на живота на моята братовчедка. И тя така се хвана с едно доста симпатично момче. После разбра, че правел сцени, напивал се, имал няколко предупреждения от полицията и тн. и тн. Тя найстина се беше превързала много, към това момче. Попита го, искаше обяснение (както си направила и ти в случая). Той отрече, макар че доказателства твърдяха обратното на думите му. И въпреки всичко, тя реши, да остане при него. Обичаше го твърде много. Мислеше и все още мисли, че той се е променил (всъщност беше найстина така). В крайна сметка те вече са заедно 4 години и всичко е наред.

Може би с теб е нещо подобно. Има два варианта.
Или ще изживеете едно щастливо бъдеще. Или той ще се окаже изверг и ще постъпи с теб, така както е направил с бившата си.

В този случай, ние не можем да ти помогнем. Поради една проста причина - не го познаваме. Ти го познаваш най-добре и съм сигурна, че сама можеш да прецениш, какво решение да вземиш.

И тъй като все пак търсиш съвет аз мога да ти го дам, но знай, че аз съм просто човек отстрани.

Съветвам те да останеш с него, само и единствено заради чувствата, които изпитваш. Но си имай едно на ум за случилото се. Времето ще покаже. Ако нещата се наредят - няма да има за какво да се притесняваш. Ако ли не, при първото му "избухване", или пък ако се опита да ти посегне, бягай. Още тогава - на същия ден, събери си багажа и го напусни, въпреки чувствата. Защото тогава ще е много по-различно.

Помисли добре, какво ще предпримиш и ако има някаква промяна или нещо, за което искаш да поговорим, пиши.
SFA

4.   Когато нямат с какво да се оправдаят, казват Обичам те.

5.   Мила, единственото, което мога да ти кажа със сигурност е, че ние хората трудно успяваме да повярваме, че другите се променят!

В твоя случай - ти не вярваш, че приятелят ти може да се е променил. И дори да е извършил всичко онова, което казваш, може би той просто се опитва да поправи грешката! Може просто да му е трудно да говори за това, опитай се да го разбереш. Дай му време. Ако видиш, че нещата вървят на зле, и той не се е променил, бягай. Но преди това му дай шанс. Хората се променят!!! Ако сега го изоставиш, може по-късно много да съжаляваш! Нищо не губиш поне да опиташ! Късмет! :)

6.   Виждал съм такива "пичове" дето бият момичета.
Не разбирам защо обаче те (момичетата) стоят като кученца до тях и не смеят да мръднат защото били влюбени в побоиниците си.

Знаела тя , че гаджето и е ............. (не знам как да нарека такъв индивид) ама е влюбена в тоя голям мъж, който бие жени.

Не знам смешно ли е това или трагично.
В момента нямам приятелка (не ми е ясно защо даже и на покана за кафе ми отказват последно време), а един съсед циганин и ма прекрасно русо девойче за приятелка и я смила от бой, ама тя си стои при него и си го обича.(сигурно я кефи как мирише :)))))
Такива пародии се разиграват днешно време.
Така, че моме стига си се чудила и бягай от тоя изрод докато не попаднеш под ударите на лабилната му психика.

7.   Това жените сте големи кучета, носите на бой еебане и психическо натоварване. Ще се оправиш. Ама тоя мъж никога няма да се оправи.