Споделена история от Тинейджърски

Има ли смисъл според вас?
Момчета и момичета добър ден! Запознах се с едно момиче в интернет и писали сме си 5-6 пъти да са, не повече. Аз много я харесах на външен вид адски е сладичка и секси. Същевременно и е много мила на чат. Всичко е супер. Освен че съм й казвал да излезнем около 2 пъти (от 1 град сме) тя първия път каза че е навита и имала работа на другия ден и ми каза ако искам да си оставя номера за да ми звънне като се освободи. Ест дадох си го, макар че знаех, че няма да ми звънне. Тъпото е че я видях онлайн на въпросния ден, към 3 и във фб беше он и постваше някви нещица. Но нито ми писа, нито звънна.

СЛед около 2 седмици ми писа и вика "здрасти" пита ме как съм бил дрън дрън... и пак се стигна до това аз да я поканя да се видим, защото много искам повярвайте ми. Тя каза че заминавала за около 10-15 дена и като се върне тогава можело. Тя сега си е заминала и се връща до няколко дни, но пак си има скайп и фб ама изобщо не ми пише, аз като й пиша ми отговаря де. Но тя никога не се сеща ебаси...

Мислите ли че някога ще излезне с мен? И какво да направя че да не излезна досаден с този си въпрос? Защото аз ако я попитам пак вече ще я ядосам 100%... ама как иначе бе ма*ка му?

Коментари

1.   Пич, просто никога не можем да разберем какво им е на момичетата в главата. Може просто да си играе с теб, да и харесва вниманието, което и даваш, може нещо да се притеснява, да е несигурна, кой знае к'во е. Ама да те успокоя - ти поне като и пишеш, тя ти отговоаря. При мен има само мълчание. След първата среща си писахме малко и оттогава я няма ник'ва. А не е да не и беше приятно на срещата, то се виждаше, аз не съм некой идиот, който си въобразява само, до някаква степен всеки може да усети това. Така че и аз съм доста объркан като теб. Виж сега к'во ще ти кажа.
ВЕЧЕ НЕ Я ТЪРСИ, а ако тя ти пише, НЕ Я ПИТАЙ ЗА СРЕЩА!
Нека тя да ти предложи, пък, ако не го направи, търси си друга. Няма да се унижаваш я. То хубаво се правят на трудни и интересни, ама кво е т'ва, идва време, в което вече хич не е интересно.

Успех, пич!

2.   Досаден си станал, успокой топката

3.   Хаха... и аз се държа по същия начин с едно момче.. не ЗНАМ ЗАЩО, повярвай ми нямам представа... харесва ми донякъде, понякога се държи тъпо, ама пак ми харесва. Постоянно ме пита дали искам да излезем, а аз все извъртам нещата..

4.   Абсолютно същият случай с мен. Според мен, трябва да си директен и прям. Питаш я дали иска някаква връзка с теб или дали иска да има нещо общо с теб. В противен случай, ще те мотае постоянно.

На една която харесвах, ме мота цял месец, ВЪПРЕКИ, че и казах, че я харесвам поне 3 пъти в Интернет и я бях виждал няколко пъти. Тя сама предложи да излезем, след това постоянно се правеше, че е заета и казваше, че имала, , по-важни" работи за вършене. Накрая като исках просто да говоря с нея, тя ми каза, че не искала да си мисля, че ще се получи нещо между нас. Обиди ме като ми каза, че съм зарибявал всяка жена и ме изкара, че съм някакъв ненормалник.

Общо взето, може да ти намеква, че не те харесва. Питай я дали иска нещо с теб да има общо или не. Ако няма точен и ясен отговор до ден да кажем, зарежи я и търси друга. Няма смисъл да си губиш времето с разни ненормални жени, които не знаят какво искат.

5.   До номер 3, това което правиш е ужасно. Един ден, някой мъж може да си играе така с твоите чувства и ще разбереш колко е отвратително. Ако не дадеш ясен отговор на момчето, може да се стигне до сериозна разправия и разменени обиди, освен ако не е загуби и интерес до тогава.

6.   Не я съди, че не ти пише! Аз съм момиче и винаги чакам да ми пишат приятелки или приятели, ако те не се сетят аз не се занимавам да им пиша освен ако не ми потрябват (звучи все едно съм използвачка, но наистина не е така, не ме познавате и не ме съдете).

7.   ми номер 3, каква е тайната момче да излезе с момиче като теб?

8.   Според мен за да не ви мотат момичетата и да ви правят на луди в чата, няма да си разкривате чувствата в чата, защото това е върховна простотия.. четох по-горе коментарите и ако ви мотаят просто я попитайте дали ще иска среща с вас и ако отговори положително, няма да и давате номера си веднага, а просто напишете" ден, час и къде да се чакате "(притеснете я малко).. , ако ви отговори положително.. тогава вече може вече да си размените телефонните номера за всеки случай ако ли не-просто зарежете. Целта ми е да ви обясня, че никога не се разкриват чувства в чат, а на живо! Иначе няма никакъв смисъл. Разкриването на чувства в чата е глупаво, защото по този начин партньора ви няма да ви повярва и няма как да разбере, че не го лъжете, докато ако сте на живо по този начин може да се развият нещата много по-добре и не се притеснявайте ако правите грешки.. , ако тя/той ви харесва ще се направи на ударен и ще ви даде още шансове.. повярвайте ми! ;)