Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм, но той...
Здравейте! Имам проблем! Много голям! Ще бъда максимално кратка. Харесвам момче.
От един клас сме, но той е гадже само с популярните момичета от класа. При това когато даскалката му се скара, той я псува! Има горе-долу добри оценки, но е мнооооооого красив, но той не се интересува от мен. Имам му скайпа, но не ме е приел. Ето моите въпроси:
1. Как да го накарам да ме харесва?
2. Как да стана извесна в класа си?
3. Защо не се инетерува от мен а мама казва че съм най-хубавата в класа.
(нося очила)
Благодаря на всички, които отделят време за мен

Коментари

1.   Мила не искам да бъда груба, но не можеш да накараш някой да те хареса на сила, колкото и да ти се иска. Така че те съветвам да потърсиш друго момче, което наистина ще те обича и то без ти да го караш. Пожелавам ти късмет!

2.   Не струва, намери си друг.

3.   Мила, не притеснявай сигурна съм, че и тебе някой тайничко те харесва, винаги бъде себе си и точния човек ще те намери... ;) Но може и да си правиш косата когато отиваш на даскало, да се гримираш, да обличаш хубави дрехи и той със сигорнос ще те забележи, но аке не на ли ти казах, бъди себе си и точния човек ще те намери ;Pp

5.   Здравей миличка.
Ти си кратка, но аз ще отделя време да ти обясня
1. Той псува госпожата за мен това е невъзпитано и грозно и не бих си харесала такова момче.
2. Красив е ...е какво от това щом е надменен и прост
3. Сигурна съм, че си красива. Не трябва майка ТИ да ти го казва миличка, а ти да си го вярваш
4. Защо ти е да си най-популярна в класа...?
5. Ходи само с ЯКИТЕ ОТ КЛАСА, значи ли това, че е с цялото училище- да мила то(й е лигльо, който се натиска на всяка пача.
6. Един съвет - не е за тебе
7. Тй ще се подиграе с теб
8. Намери си момче с амбиции, да е добро, възпитано и умно, а не някакъв тъпак
Това е моето мнение. АКО искаш да поговориш с някои пиши ми скайпа ти. Целувки и успех
Ако искаш да си поредната бройка БЪДИ.... ще ти обясня и как да те хареса, но от мене искам да знаеш ще спи с теб и ще те зареже... ако това искаш ТВОЙ си е избора.... НО ако искаш да си щастлива намери си някой, който да те ХАРЕСВА повече от колкото ти него.

От Цвети

6.   Пак съм Цвети- проблема не е голям миличка, но вярвам, че така го виждаш. Не знам на колко си, но все пак е хубаво да почнеш да живееш в реалността. Ти ще харесваш много момчета, ще те харесват, дори ще плачеш и ще плачат за теб. Но от мене запомно, а то е ако с един човек не се получи ...помни, че е за добро. Не ти трябва това момче от личин опит ти казвам. Той не е за теб ако ти си красива, умна и забавна, а аз съм сигурна, че си такава.

7.   1. Няма как да го накараш да те хареса..
2. Ами ходи полугола и си слагай 1 тон грим.. казвам го с ирония
3. Нали знаеш че ако и ти си майка за теб твоето дете ще е най хубавото? .. момчето просто не те харесва, по добре се откажи докато е време

8.   Винаги майките казват, че децата са им най-прекрасни, най-красиви, най-умни, най-добри и т. н.
Можеш да му привлечеш вниманието като бъдеш себе си. Не се преструвай на някой друг за да те хареса.

9.   АЗ пак съм Цвети просто разбери за него не си струва и подкрепям номер 8, коята е казала "Можеш да му привлечеш вниманието като бъдеш себе си. Не се преструвай на някой друг за да те хареса". Бъди това, което си. Също миличка ако един мъж не те цени значи не те заслужава. Не прекалявай с грима, малко грим, чиста и спретната, усмахнаа и бодра, весела засмяна и вярваща в себе си ще успееш.

10.   Няма как да го накараш насила да те харесва. Той си харесва чалгарските момичета дето ходят голи. И какво е готиното да псуваш госпожата? Най-много да си навлече някоя забележка. Браво че има добри оценки ама се пак. По-добре си намери някой по земен.

//G-StarRAWW// 12 години

11.   Не се занимавай с него, няма смисъл. Дори и да тругнете ти ще се влюбиш, а той не и ще ти разбие сърцето като види по-красива.

12.   Повярвай ми, не искаш да се забъркваш с такива задници! Аз го направих и много страдах. Вярвай ми, това, че е много красив го прави дори още по-голям идиот.

13.   Послушай какво ти е написала Цвети! Но ако все пак държиш ето няколко съвета:
1. Как да го накараш да те хареса- според описанието ти той е пълен тъпак и простак, такива не е трудно да ги впечатлиш. Слаба ли си? Слагай една къса пола, високи ботуши, дантелено боди, палто с животнски мотив, изруси си косата и е твой! Няма да се влюби в теб, но ще те хареса.
2. Как да станеш известна- в гимназията се сава известен ако дружиш с правилните хора. Опитай да се присламчиш към групичката готини в класа ти. Оставяй ги да те обиждат и използват, целта оправдава средствата а ти искаш да станеш част от тях. Нищо, че не са ти приятелки и не можеш да ги понасяш, те биха могли да те поканят на оня купон за богоизбрани където ще е Той...Важно е да общуваш с никой друг освен тази групичка, към нормалните се отнасяй с пренебрежение, най-добре ги обиждай и унижавай. От богато семейтво ли си? Ако да готините сами ще те потърсят да станеш част от тайфата им.
3. Забрави какво казва мама! Според моята аз съм умна колкото нобелов лауреат! От очилатковци никой не се интересува. Махай очилата и слагай цветни лещи! Не забравай и ноктопластика, солариум и бяло руса коса!
4. Преди да последваш съветите ми се замисли дали си струва и колко от себе си си готова да изгубиш за да спечелиш един невъзпитан малък пикльо!!!!!
5. Пожелвам ти успех!