Споделена история от Тинейджърски

Как да привлека вниманието му отново?
Ето я накратко моята история, МОЛЯ ВИ прочетете я и ми дайте съвет!

От около преди 1 година, започнах да изпитвам симпатии към едно момче, с 3 години по-голям от мен. Всичко започна, когато той ми прати покана за приятелство във фейсбук. Тогава за първи път го видях. В продължение на 3/4 месеца си пишехме, докато накрая не решихме да излезем. Естествено, той беше с негов приятел, съответно и аз с моя близка. Всичко мина добре. Последваха още няколко излизания с компания. Междувременно по скайп, разбрахме за чувствата си един към друг. Един ден, докато си пишехме (колко ни е скучно), той ми предложи да излезем само двамата. Така и направихме. Аз доста бях хлътнала по него и сещате се, държах се като едно малко глупаво момиченце, за което сега доста съжалявам. В продължение на няколко дни, той твърдеше, че ме харесва, но изведнъж сякаш нещо се случи. Спряхме да излизаме, много рядко си пишехме. С течение на времето, разбрах, че просто е един от бройкаджиите и постепенно го забравих, но изведнъж той пак се появи. Не, че сме си писали или сме излизали, ами започнахме да се срещаме съвсем случайно. Макар и нищо да не е станало и само да се поздравявахме моите чувства отново се върнаха. Сега имам чувството, че са дори по-силни. В момента той си има гадже (една от бройките му предполагам) и заедно понякога идват в училището в което аз и моите приятелки ходим. Когато ги гледам ми става адски гадно. Имам чувството, че нарочно се натискат пред мен. Не знам как да постъпя, чувствам се доста объркана, нали знаете тинейджърски му работи.

Коментари

1.   Според мен трябва да го забравиш и да не му обръщаш внимание, защото той точно това иска да го ревнуваш и след което да бъдеш една от сигурно дългия му списък с момичета. Не падай на неговото ниво. Късмет!

2.   От авторката: до 1.. знам, че си права и се опитвам да го направя, но нищо не се получава. Все едно съм обсебена от него. Постоянно за това мисля и през деня и през нощта. Не знам дали съм влюбена или просто го харесвам, но определено ситуацията не ми допада. Между другото съм на 14!

3.   Забрави го! За какво ти е? Той не се задържа с никоя. Най-добрия начин да го забравиш е да си намериш друг! Не му обръщай внимание, не си заслужава. Накрая само ти ще си патиш. :)