Споделена история от Тинейджърски

Той ме заряза точно на рожденният ми ден
Здравейте Аз съм от Пловдив и съм на 16. Имах приятел който е на 22.. Бяхме заедно от 1 година и половина. Когато всичко вървеше повече от перфектно нещо стана, нещо се провали. Той е турчин а, аз съм българка толкова много трудности преживяхме заедно след всичката тази борба със тяхните и наще ние пак бяхме заедно след това брат ми почина той ми беше упората във всичко заклеваше ми се постоянно, че ме обича и никога няма да ме остави. Много го обичах и аз и все още го обичам, но.. Преди 2 седмици той замина за Германия да работи с негов приятел. В началото всичко беше много добре постоянно се чувахме казваше ми колко му липсвам как не може без мен и след това нещо стана. Той започна да ме лъже ходил е по публичните домове пушил е марихуана, а не беше пушил от година и половина.. И вчера точно на рожденния ми ден той реши да скъса с мен ей така каза ми да не го търся да си намеря друг да не го чакам, искал да ме забрави, да ме изхвърли от живота си сякаш не съм съществувала.. Не знам все още какво да правя всичко ми се струва като сън. Едни ми казват, че ме пробва, а други, че просто е искал да се оттърве от мен. Не знам, но го обичам страшно много и не знам трябва ли да се откажа или да продължа да го търся?

Коментари

1.   Ами ти какво си мислеше? когато сте тръгнали ти си била на 14
стига вече, сега ще си намери някоя 15 годишна, и ти ще си намериш споко.
Ще го преживееш :)

2.   Не са му се давали пари за подарък. За друго, по-полезно нещо ги е наместил.
Хората стават все по-практични и безцеремонни от ден на ден! Мисля, че повечето са така и няма връзка с произхода му.

3.   О, а чак сега дочетох, че питаш дали да го търсиш!
?????
Просто не мога да повярвам, че съществува толкова загубено момиче :(( Ужас, ужас, срамота.

4.   Според мен - късай с него тотално и си продължавай да живееш пълноценно. На 16 си - до 2-3 месеца ще срещнеш друг и ще забравиш за този.

Аз лично не мога да уважавам човек, който не би искал да ме зарадва и приятно да ме изненада на рождения ми ден. Ако беше свестен и искаше да те оставиш, щеше да изчака да мине рождения ти ден. Ако искаше да те пробва, нямаше да е точно на тоя ден.
Забравяй го и се радвай на лятото :)
Ана

5.   Потърси го само още веднъж, после никога повече не се връщай назад. Кажи му всичко, което искаш, което чувстваш, или просто те тревожи. Дай му шанс да се поправи, предупреди го, че го търсиш за последен път и ако просто те е пробвал, се е прецакал жестоко. Ако мислиш, че няма да е изслуша му напиши есемес, или пък в някоя социална мрежа. Има шанс и да му е писнало от теб, така ли е- забрави го. Живота продължава, дала си много, той е дал много, изчерпало се е.

6.   ЗДравей!
Какво да ти кажа аз съм в подобна ситуация като твойта и съм на 16. Влюбена съм лудо в моя съсед, който до скоро си имаше приятелка. Той излизаше със мен уж защото ме харесва, но ходеше и при нея. Аз го излъгах, че съм на 19, че уча висше, и че си имам гадже, но това е пълна лъжа, но той май се хвана. Сега наскоро Той скъса със неговата приятелка Същност Онзи ден ми го каза поиска да спи със мен, не че го иска за първи път де, но все пак...

Попринцип винаги го питах какво ще се промени ако го направим понеже аз съм девствена той казваше, че времето ще покаже всичко.... А сега като бившата му го заряза той ми каза, че губи интерес към жените че иска просто така да си излизаме и че НИКОГа нее мислил за нещо по сериозно със мен

АЗ го оставих минаха 3 дни вичи опитвам се да не мисля за него съветвам те и теб да направиш същото ако те ценеше нямаше да го направи това на рождения ти ден нито да те пробва на този ден... Аз много тежко го изживявам защото съм влюбена в него от 4 години и силно се надявах на нещо но уви

Забрави го е моят съвет спри да мислиш за него излизай със твоите приятелки, той не те заслужава а произхода няма никакво значение за мен!

7.   млада госпожице оставете момчето ако то ви желае да знаете че пак ще ви потърси но... ако наистина изписва нещо ако ли не мисля че пътя ви е другаде

8.   Здравей! Радвай се, че те е зарязал. С турци работа да си нямаш. Те като цяло са толкова гадно племе. Всичко ти обещават аз за теб всичко ще дам и се възползват от теб по какъвто и да е начин, а когато дойде време да ти направят 1 малка услуга искат за всичко пари. А уж до вчера са ти се клели. И не дай си боже се ожениш за такъв ще те задължи няма и да пита даже да смениш вярата и си до тук. А и да ти кажа само истинските турци имах познат уж приятел та той ми е разказвал, че при тях жената задължително трябва да е девствена преди брака иначе може и да те изхвърлят а ако не си и не те изхвърлят ще му донесеш яко неприятности и може даже да се откаже неговото семейство от него а той няма да предпочете теб пред родата вярвай ми. Той ако е стока няма да ти разваля рождения ден. Никакво тестване не е това. Те са друга култура нищо, че живее в България. РАДВАЙ СЕ!!!

9.   Не го търси изобщо!

10.   с турци да си нямаш работа послушай номер 7 и ще ти се изяснят нещата