Споделена история от Тинейджърски

Защо не разбира, че всичко беше шега?
Той е много важен за мен, а дори не иска да ме изслуша!
На 15 съм, той на 16, а се държи като пълната лигла! Обичам го, заедно сме от 4 месеца, но се познаваме от доста повече, просто не бяхме близки. Сега, когато всичко беше наред се скарахме заради един шибан смс, който приятелят ми видя.
Преди 2 седмици ходих със сестра си и още няколко човека на море. Закачах се с един 22 годишен, но нищо сериозно. Както и да е, той си контузи кракът и преди да тръгнем ми вика " имахме възможност, ама ей го". Разменихме си номерата, 2-3 дни по-късно ми прати съобщение, че ходил на лекар и кракът му вече бил добре. Пита ме дали искам да се видим и аз му писах "ми аз толкова дни ти бях навита, пък ти да се контузиш". После ми звънна и му казах, че имам приятел, той отговори, че знае и просто му било приятно да говори с мен. Оттогава съобщения не сме си пращали.
Проблемът е, че не го бях изтрила и като бях у приятелят си той е намерил съобщението... Гледаше като треснат, сподели ми какво е видял. Казах му, че всичко е било на шега, а той ми подхвърли нещата и ми вика да съм изчезвала... попита дали вече курвите се наричат шегаджийки.
Така сме вече няколко дни, не ми отговаря, не ми вдига телефона... Защо постъпва така? Ако твърдите, че обичате половинката си няма ли да и дадете шанс поне да обясни, не е ли доверието едно от най-важните неща, независимо дали си на 15, 25 или 50? Има ли смисъл да се опитвам въобще?

Коментари

1.   Отиди до тях и поговорете като сериозни хора. Дано те разбере, кофти му е станало. Ще му мине.

2.   Още сте много малки, напълно нормално ти се е разсърдил. Всеки дейста първосигнално. Дай му малко време, да те потърси той, ако разбираше си важна за него, ако пък не те потърси - ти си потърси друг :D

3.   Не може ли да отидеш до тях и да поговорите? И да не ти отвори вратата, отиди на другия ден пак, ако трябва и на по-другия. Все някога ще трябва да говори с теб. Обясни му цялата история, че нещата не са такива, за каквито ги мисли той. Ако трябва ще спреш да поддържаш връзка с 22-годишния. Все пак всеки заслужава втори шанс! Късмет!
*Яса