Споделена история от Тинейджърски

Нямала съм истинска целувка
Здравейте, аз съм момиче на почти на 17 досега съм нямала истинско гадже а много ми се иска вече, нямала съм истинска целувка. Вече се страхувам и си мисля, че има нещо в мен дайте съвет. Когато си харесам момче се опитвам да му привлека вниманието и когато това стане аз се отдръпвам. Когато стане това което съм искала винаги се плаша и отблъсквам момчето как да се престраша. Хубаво момиче съм, умна, амбициозна и искам стабилно момче до мен. Чувствам се вече самотна и искам някой до мен, който да е зад гърба ми и аз да си почина от това да върша всичко и да запълвам празнината..

Коментари

1.   Знам как се чувстваш, въпреки че съм по-малка от теб. Е, чак да ме изгаря отвътре, че съм самотна не, но все пак ми става леко неприятно, когато виждам влбени двойки навсякъде около мен, но какво да се прави.. ти поне си успяла да привлечеш вниманието на момчетата около теб, но аз дори и това не успях.. винаги любовта ми е била несподелена и съм плакала.. един се държеше лошо с мен, нагрубяваше ме, а аз го харесвах 4 години. Всеки ден плачех. Хм.. аз мисля, че трябва да си по-смела. Не трябва да се отдръпваш така, може би не харесваш момчето достатъчно? А относно целувката - аз се целувах за пръв път на 14 /още съм на 14/ с момче, което не харесвах.. ей така, от отчаяние. Повярвай ми, не е много хубаво, когато е без чувства. Всеки човек си има половинка, която рано или късно среща, просто някои по-късно я срещат. Ти също ще я срещнеш, просто бъди по-смела. Страха е най-големия враг на човека. Успех!
*Яса

2.   Един съвет от момче - ако първата целувка за теб искаш да е специална, изчакай точният момент. Сигурен съм, че за теб той ще дойде скоро! И аз като теб дълго време бях самотен, но не исках да изневерявам на себе си - аз не исках първата ми целувка да е от игра на шише, от танци в дискотека или от нещо подобно; аз исках първата ми целувка да е със специално момиче и съм щастлив, че и така се получи! За да те успокоя - бях малко над 20 годишен, но си струваше да изчакам толкова дълго. По начина, по който се изразяваш, мисля, че си не само хубава и амбициозна, но и много интелигентно момиче, така че ако искаш първата ти целувка да бъде специална, изчакай, не изневерявай на себе си! Този момент ще дойде и тогава ще бъдеш много щастлива!

Джак

3.   Аз също съм на 16 и никога не съм си имала гадже. Чудя се дали вината е в мен и вече започвам да се притеснявам. Е, дано скоро това се промени при двете ни. :)

4.   "Когато си харесам момче се опитвам да му привлека вниманието и когато това стане аз се отдръпвам."
Ти сама си отговаряш ;)

5.   Офф някой кат почнат искам първата ми целувка да е със специалния човек дрън дрън... Кво толкова една целувка е тва със този който обичаш или не обичаш кво значение има, не е секс а неква целувка.... А колкото до авторката ти сама си проваляш нещата!!!!

6.   Номер 5: Пълен ръб си, само да ти кажа. Целувката е много по-интимна от секса, защото е свързана с чувства. Говоря за истинската нежна целувка, а не за някакви лигавения и езици, дълбоко вкарани в гърлото.

Към авторката: Бъди по-уверена в себе си. Там му е цаката. Не се страхувай да си поискаш целувка. ;)