Споделена история от Тинейджърски

Аз съм би.
Като за начало, аз съм на 16 г. И се чувствам адски самотен. От малък се интересувам от момчета. Влечат ме повече от момичетата. Оказа се обаче, че в последната година се влюбих в 3 момичета. И 3-те ме отрязаха. Строен и слаб съм. Съвсем нормално се държа в училище. Бих казал, че никога те оставам незабелязан. Но явно съм обречен на самота. Понякога мисля, че никога няма да намеря подходящия човек. Нито момче, нито момиче. Правил съм секс веднъж, но не беше истинско. Искам да намеря подходящия човек, било то момче или момиче, което ще бъде нежно и романтично и ще ми се усмихва и ще ми казва, че се нуждае от мен, че го правя щастлив. Нуждая се просто някой да се нуждае от мен. А не да бъда самотен...

Коментари

1.   Не съм сигурна дали ще намериш такова момче но все пак успех в любовта!! :)

2.   Аз съм момиче на 16 и се чувствам по-абсолютно същия начин. Всички момчета, с които съм била от 2 години насам, са ме разочаровали. Сякаш всички се интерсуват главно от външността ми или пък просто им омръзвам. Бисексуална съм, също като теб, но май предпочитам момчета. Бях влюбена в една приятелка, но и тя ми разби сърцето. Както и да е, чувствам се много самотна. Имам нужда само от един единствен човек, който да ме дарява с любов, усмивки, на когото ще съм нужна... Ама, уви.

5.   Здравей!
Ако имаш възможност прочети историята /и коментарите към нея/ "Гей", която се намира на осем позиции под твоята. В момента твоята е на 129-то място /когато историите се сортират чрез функцията"Подреди по последно коментирали"/, а историята "Гей" се намира на 137-мо място. Сигурен съм, че написаното там ще ти помогне.
Поздрави!

8.   Аз съм на 15, момче. Чувствам се самотен както теб, не съм грозен, нито тъп или задръстен.. Няма да казвам защо момичетата не ме харесват особено. Така де, мислех си, че съм влюбен в най-добрия си приятел, но после, така да кажа го смених с друг, не е любов, просто страст, но както и да е. Харесвам си сега едно момиче, но явно ще ме одреже, както и да е, направо ми писна. Няма да намеря едно момиче и тва е, колкото за момче, не знам дали бих искал, секс не, просто някакво романтично ми е, и аз не знам. Просто няма думи да опиша колко нещастен се чувствам, не само до това, просто всичко ми е объркано...