Споделена история от Тинейджърски

На 16 години съм, приятелят ми е на 23
Здравейте на всички!
На 16 години съм, приятелят ми е на 23. От година сме заедно.

И сега към проблема:
Много трудно допускам хора до себе си... И съм много, ама много чувствителна. С приятеля ми се караме постоянно за глупости. За нещо, което е казал. Има любов, определено... НО
той започва да се чувства пренебрегнат и нежелан, понеже аз съм много дръпната и причината са нашите скандали. Как ви се струва мъж на 23 години да е на сухо цяла година? Точно това ми показва, че наистина ме обича. Не припира и не казва нищо, но аз усещам, че се чувства така. Просто при всеки следващ скандал аз се отдалечавам все повече и повече, въпреки че преди това съм го искала, след скандала не съм същият човек.

Дано разбирате какво имам предвид. В мен ли е проблема?

Коментари

1.   Кой знае какъв дечко си и ти....
Ама сигурно и той не е койзнае колко умен, че се влачи още с теб.
А разправят, че жените съзрявали по-рано... като физика може би, но като ум....

2.   Прекалено голяма възрастова разлика имате за тези години. Ако ти беше над 20, а той със 7 години по-голям, имаше шанс, но така тийнейджърка с млад мъж... гледате в различни посоки, наистина не знам какво бъдеще може да има тази връзка.

3.   В почти същото положение съм, аз съм на 17 а той на 23...

4.   Глупости аз бях точно като теб!!! на същите години тръгнах с приятеля ми, сега сме вече 3 години и половина заедно, (аз съм на 19 той на 26 )родителите му ни купиха апартамент, правим ремонт и сме си мн щастливи!! относно проблема ти : ние с приятеля ми сме си обещали да не се караме за глупости, за разни битови неща и кой какво бил казал-компромисите са варианта!!! Ако се обичате истински ще измислите вариант за всяка ситуация и няма да се карате :) пожелавам ти мн щастие :) покажи му че го обичаш по някакъв мил и приятен начин за да не се чувства отблъснат, това е мн важно!

5.   4, пропусна само да споделиш, че имаш и стабилни родители, при които винаги можеш да се прибереш (не са ти били крошета вместо това), че си имаш някой лев настрана, професия, образование може би, но хайде - да ви е честито, дано е така и след 10 г., защото всяка влюбена двойка изкарва 3. 5 г. заедно, особено ако няма битови проблеми, благодарение на старите, но не всяка двойка изкарва 7, 10 години. И докато при нас това би значило просто слъзлива раздяла, при вас ще има и детски сополи, а при авторката и съдилища, защото баба и дядо знаят, какво е най-доброто за малкото и никой съд няма да се трогне от слъзливата история на авторката и няма да даде детето на една вечено безработна и неосигурена, без доходи, без спестявания и място, където да отиде

6.   ДО НОМЕР 5 :Какво имаш предвид под 'детски сополи "??? и не нямам родители на който да разчитам но се справяме отлично!! догодина се записвам да уча, в момента работя в магазина на приятеля ми изкарваме си пари и така!!!

7.   аз пък съм на 16 той на 24 и нямаме никакви проблеми ама явно ти не си толкова зряла. при всеки е различно. мене детството ми еба майката и да кажем че ми се наложи да израстна по-бързо, може би за това аз нямам проблеми...

8.   Да ти кажа, че аз съм на 15 години, почти 16 така да се каже и човекът, който искам до себе си е със 7 години по-голям от мен. За съжаление на този етап няма как да сме заедно, не бих искала да го лишавам от нищо, защото сега не мога да му дам секс. Обещахме си след 2,3 години, но се страхувам, че нещата ще се променят. С всеки изминал ден се отдалечаваме един от друг и ме боли. Радвай се, защото моите родители не биха приели такава връзка. Ти си щастливка :)

9.   №7 "детството ми еба майката" За много зряла ли се имаш?

Към авторката:
Или ти си твърде затворена и свенлива, или твоят човек не може да те предразположи. С бившата ми приятелка (и тя беше на 16) също имахме такъв проблем, докато не промених подхода си и осъзнах, че не става изведнъж. Тогава всичко се оправи. И вие ще се справите, по писането ти разбирам, че си интелигентно момиче, не някоя глезла. Дръж мъжа и умната ;)

М23