Споделена история от Тинейджърски

Как да си хвана гадже?
Здравейте!
Момче съм и съм на 15 години. Имам проблем, и то голям. Не умея много добре да общувам с другите, но много искам да си намеря приятелка, а това, че не знам как да привлеча вниманието на някое момиче ми пречи. Знам, че ще кажете, че всичко идва от самосебе си, но според мен не е така. Ако може някой да ми даде съвет, какво да правя или да ми кажете някои фрази, с който да "омая", така да се каже някое момиче.
Благодаря предварително!

Коментари

151-160 от 160

295.   Здравейте аз съм на 11 и харесвам едно момиче от класа но целият клас знае че я харесвам и не знам дали тя ме харесва. Помогнете моля!!!

297.   Аз си харесвам едно момиче и съм на 9 но как да я накарам да ме харесва

Help

298.   Момиче съм на 15 години, имам ниско самочувствие. Всичките ми приятелки си имят гаджета, съученичките ми и те. Не умения да общувам с хората. МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТИ

300.   Здравейте, аз съм момче на 12. Харесвам момиче от класа ми от три години. Ние сме добри приятели. Тя знае, че я харесвам. Правя какви ли не неща за нея, но тя постоянно си сменя решението за кой харесва от класа. Сега харесва най-добрия ми приятел. Преди беше с едно момче, което ме биеше именно, защото я харесвам. Моля кажете как да постъпя, защото не ни остава много време в един клас.

302.   Здравей!
Без да съм злобна искам да ти кажа, че една много успешна стъпка към процъфтяваща връзка би била да се научиш да пишеш грамотно и правилно!
Успех за напред!
Поздрави :)

305.   Аз съм момче на 15 и ще ви кажа,че всъщност всички момичета са различни и ни омайват по-всички начини възможни за тях , за да ни объркат. Да някои са красиви,други са умни, а някои просто са объркващи и ти взимат ума. Според мен понякога момичетата искат да ни изпитат в такъв смисъл да видят да ли сме интелигентни или пък забавни,а може би да ли сме силни. Аз всъщност нямам гадже, но знам как се чувства едно момче когато види хубаво момиче. Момчето първо е заслепено от красотата на момичето, след това и се запечатва в съзнанието му. И честно да ви кажа вярвайте в мечти те си. Въпреки това е трудно да говориш с едно момиче. Да ви кажа ,че съм пробвал всички варианти за спечелване на гадже , но така и така не се получи,нито с подарък,нито с разкриване на чувствата си,нито с писане по фейзбук . Аз вече не знам какво да правя. Дано на някой съм помогнал.

306.   Номер 16 и аз съм така на 16 Години съм и ми се налага да прекравам време в Англия.Срамежлив съми си търся приятелка.Но искам да е момиче на което може да се има доверие.Рядко има такива в нешо време са рвдкост.Мерси

307.   толкова съм грозен че всички момичета ме харесват само като приятел. докато другите ми приятели си имат. Дори и по грозните си имат гадже. аз съм 09

309.   Аз съм момче на 12 и харесвам момиче с 5 месеца по-малко от мен. Познавам я от 4-5 години и леко се дразним по между ни, но примерно когато я предизвикват или я заяждат винаги и давам по едно рамо. Може ли някой да ми каже какво да правя? Как да й предложа да станем гаджета. Ние с нея ходим често на партита на един мой приятел който знае, че я харесвам и с нея се виждаме само 5-6 пъти в годината.

310.   Не се променяй заради момиче. Тя трябва да те харесва такъв какъвто си. Ако искаш да промениш нещо обаче, то тогава се опитай да бъдеш по-разговорлив и самоуверен. Късмет!

151-160 от 160