Споделена история от Тинейджърски

Как да си хвана гадже?
Здравейте!
Момче съм и съм на 15 години. Имам проблем, и то голям. Не умея много добре да общувам с другите, но много искам да си намеря приятелка, а това, че не знам как да привлеча вниманието на някое момиче ми пречи. Знам, че ще кажете, че всичко идва от самосебе си, но според мен не е така. Ако може някой да ми даде съвет, какво да правя или да ми кажете някои фрази, с който да "омая", така да се каже някое момиче.
Благодаря предварително!

Коментари

51-100 от 160

80.   Здравейте аз съм момче на 17 години и харесвам едно момиче много но не знам как да и го кажа помогнете

84.   Аз съм момиче на 11години и си харесвам момче на 14години с другите ми приятели се шегуваме, че сме гаджета с момчето, но това е на игра. Той дори ме прегърна и аз естествено, но това беше за играта. Преди време той ме харесваше, но аз тогава го отблъснах. Немога да разбера дали той ме харесва в момента. Поне някои от другите ми приятели така предполагат. Аз много си го харесвам и се надявам нештата между нас да потръгнат, а и между другото двамата сме заинтересовани към едни и същи неща. Как точно да разбера дали ме харесва?

86.   Просто му предложи да сте гаджета

88.   Да ви кажа че има срамежливи хора които са харесали п... Някое яко момиче ако мога така да се изкажа и немогат да изразят чуствата си

94.   бъди себе си

95.   Бъди себе си. Бъди мил. Покажи отношение като и подариш цветя и просто се отпусни и говори. Момичетата не хапят спокойно :)

96.   Здравейте, аз съм момче на 17. Има едно момиче с което имаме общо хоби така да се каже и се познаваме като приятели от 10-тина години ( тя е на 16). От известно време започна да ми се върти главата по нея и май съм хлътнал здравата, мисля си, че и тя ме харесва също (хващал съм я да ме зяпа и винаги крастосваме погледи щом забележа). Срамежливо момиче е и нее като други да сменя гаджета през ден, дори мисля че нее имала. Проблемът е, че не знам как да подходя (ясно ми е, че трябва да направя първата стъпка, но не знам как точно). Бих искал ако може някой да помогне как да и покажа че я харесвам без да изглежда очевидно и да разбера дали и тя ме харесва така както аз. От там нататък мисля че мога да се оправя щом всичко е сигурно

97.   Еееееееееееееееееееех, деца...
XII

102.   Нема пари йок

103.   Емммм... Номер 1 - след това можеш да отидеш при нея и започваш разговор:здравей! защо толкова красиво момиче като теб седи само? сигурно чакаш приятелят си?
- Не мисля според мен е много тъпо и досадно постоянно ми го правят иии -_-

104.   Здравей, много си хубава, мога ли да се запозная с теб? Ако каже да, каниш я на среща, и и казваш, обичам те, постоянно си мисля за теб, искам да те гушкам, да галя нежно косичката ти, да усещам ароматът ти, ти си най хубавото момиче на света, ти си моето слънчице, много си сладка, ти си моето момиче, искам да те направя най щастливата жена на света, позволи ми да сбъдна мечтите ти.

108.   Здрасти аз съм момче на 13. Имам същия проблем като тебе и не мога да кажа на едно момиче колко я харесвам. Малко съм срамежлив но един приятел ме подкрепи да го призная. Най-големият проблем е че тя живее в Стара Загора а аз във Сливен. Това е най гадното написах нещо като реч колко е красива. Все още не ми е писала но пробвай и ти ако можеш : )

109.   За да си хванеш гадже не трябва да използваш тъпи неща като"Заболялите като падна от секси град"! Момичето ще стане и няма да ти говори повече. Съдбата сама ще ши го покоже. Шрябва да търсиш такова момиче, че като говориш снея тя да те разбира, да е нежна, мила, състрадателна.Нищо друго немога да ти кажа освен да бъдеш нежен, защото ние сме чуствителни, и да бъдеш себе си и да вярваш че можеш!
успех :)

110.   Здрaвей, aз съм нa 15 (момиче) до сегa не съм имaлa сериознa връзкa, но могa дa ти кaжa, че лично нa мен (и нa повечето мои приятелки) би ми хaресaло мило, грижовно, възпитaно момче, което дa ни зщитaвa, жените обичaт дa им прaвят мaлки подaръци и комплименти. Aко си нaмериш някоя и не знaеш кaк дa и кaжеш че я хaресвaш, просто я зaведи нaпример нa кино и след филмa кaто си тръгвa, първият път я целуни по бузaтa, следвaщият път между бузaтa и устните 3ия път я погледни в очите, приближи увоите устни към нейните, зaдръж зa момент и ще видиш, че ще се слепят кaто мaгнит :) нaдявaм се дa съм помогнaлa, успех aз тaкa си предстaвям първaтa целувкa

111.   Да бе и третит път ще получи шамар.

112.   аххахахахахахха това ма разби номер 111 но до 110 мерси за идеята и на номер 1 момче сам и също съм нямал приятелка а съм на 15 :( ако не както каза 111 ще ям шамара :D :D

113.   До номер 110.. Е чакайте малко бе момичета.. аз да не съм милионер.. 3 пъти да ви водя на кино че да ви целуна един, път... е ще заведа 1 път и даже филм няма да гледаме ;)

114.   .. Няма думи, с които да омаеш едно интелигентно момиче.. просто бъди себе си и също така не се престаравай прекалено много преди да разбереш, че то наистина те харесва, защото може просто да те възприема като приятел... ии не искай да имаш гадже просто за да казваш че имаш гадже... все някога ще срещнеш някое момиче, в което да се влюбиш... така че не бързай толкова!

115.   Пич виж какво купи й скъпо бижу аз така направих.

116.   тцтцт 115... никога не купувай нищо и не харчи излишни пари за момиче, което не си сигурен, че те харесва. ако пък те харесва само заради парите, значи тя нее за теб. ;) първо бъди сигурен, че те харесва заради личността ти, не заради притежанията!

117.   Здравейте, аз съм момче на 13 (януари ще правя 14) и ми се иска да имам приятелка. Моля Ви помогнете. Харесвам едно момиче с, което сядам в час по английски.
Благодаря предварително!

118.   бъди общителен с нея! едно от най-важните неща е да я накараш да се смее! винаги ще гледа с други очи към теб, отколкото да се срамуваш и да те мисли за някой задръстеняк! :)

119.   Аз съм момиче на 12 и моето мнение е следното : бъди мил с нея усмихвай и се, много често общувай с нея, купи и някакво подаръче а ако стане за по нататък от опит мога да ти кажа да си доказваш чувствата, а не само да и го казваш!

Късметт :)

121.   Ами аз съм момиче на 12 съм и аз искам да си хвана гадже но аз си имам цел... така да се върнем на теб бъди естествен набележи си момиче и започни по малко да я заговаряш после започни да се интересуваш от нея прави и комплименти и в един момент ти ще разбереш сам кой ще я целунеш след това на следващия ден и признай подари и роза и и предложи... мисля че бях полезна късмет

122.   Хора, аз имам същия проблем като вас. Харесвам едно момиче, но то нито е популярно, нито е най-красивото според повечето, които точат лиги по някоя само заради задника й. опитвам се да я заговоря, но се вцепенявам, когато се опитам да я заговоря. Тя ме мисли за някой, който не показва чувствата си, но аз съм чувствителен според другите момичета. Моля пишете!!!

126.   Единствения съвет, който мога да дам е ти да чакаш да те свалят, защото има по голяма вероятност момче да каже глупост от колкото момиче. Но това не значи да си седиш и чакаш, а да се обличаш по добре и да се вазползваш от всичко и най вече внимавай.

127.   здравеите и аз сам на 14 години и не мога да си хвана гадже да малко сам пълен и това ли е проблема???

128.   Здравейте. Аз съм момиче на 12. Знам, знам, ще кажете, че съм малка. Така е. :DDD И аз всъщност съм съгласна... Ами, аз бях на лагер и харесах едно момче... Понеже имахме дискотека всяка вечер, забелязах, че танцуваше супер (аз също танцувам що - годе добре, ходя на уроци по хип хоп вече) Харесах го, но не за гадже, а просто за приятел, но така и не успяхме да се запознаем... :( Но добрата новина е, че на следващия лагер пак ще го срещна. Как да го впечатля?

А, и късмет на автора! xDDD

129.   Как изглеждаш, авторе?

131.   Извода ми от всички коментари. Купуваш 2 кашона мечки от някоя разпродажба(със сърца да са! ) Купуваш и 200-300 рози... Избираш си 200 момичета от твоя град и изпращаш на всяка по едно с по една роза и картичка(в нея телефонния ти номер) И така готов си даже ще имаш и избор... :D
ПП : Не съм държал за правописа! Извинявам се! :D

132.   Оххх аз съм на 11 и искам да си хвана гадже о и само да кажа-момиче съм и та така искам гаджв но майка ми не ми позволява тъй като съм била още много мялка!! Забога аз съм на 11 мога и сама да се оправям!! Ако някой знае как да си хвана гадже ще съм ви благодарна и то много. Някой хора ми казват бъди себе си еми окей себе си съм и пак нищо не става!!! Както казах ще съ ви благодарна ако ми помогнете.

133.   Трябва да действаш според ситуацията. Примерно аз как се запознах с една красавица от училище: виждахме се всеки ден, но не я виждах да се усмихва и веднъж я заговорих и тя се усмихна и и казах, че трябва да го прави по-често и така започнахме да си говорим и всичко се случи :Д успех

134.   С лада или мотор Ковровец (за коври! ).

135.   Човек просто бъди себе си не се излагай и се помъчи да се стараеш да да впечетлиш, дръж негативните неща на страна.
Мисли за нея и постояно и се обждайдаи често или си пиши с нея, но не я тормози. Мисли пъро за нея а после за себе си.
:D

138.   Хора, историята е от толкова време, че момчето може вече и да е скъсало с това момиче :D

139.   Напротив, номер 138, не си напълно прав ;) Искам да благодаря на всички, които досега дадоха коментар по темата :) и не благодаря на тези, които я използваха за лична изгода :D Ще се радвам на още полезни съвети от всеки и още веднъж благодаря на всички, които се опитаха да помогнат с нещо :)

145.   Здравейте аз имам пък друг проблем харесам си някое момиче тъкмо да започнем връзка и някоя нейна приятел/ка и наговорят някакви щурптии за мен и тя веднага си променя мнението за мен и вече няколко пати та с различни момичета все ще се намери кой да обърка работа!!! Много се дразня от това нещо и заради някой хора се карам с други а това не е добре не знам какво да правя с тези момичета все някой ще провали работата

146.   Послушай 2,4, 6,15,17,38 , 41,43,44,67,58 и всичко ти е готово остава само да си намериш момиче а не някоя кифла. Никога не прави това което са писали 7,42.
Трудно е да си намериш свястно момиче. Аз пък не мога да си намеря свястно момче, но такъв е живота. Труден.

148.   ок братле, сега ще ти дам малко опит, споко на 15 съм, не съм кой знае какъв майстор и точно както теб ме е срам от момичетата, трябва да знаеш че това е само началото, от тук ти избираш как да бъде с момичетата, може да останеш спамежлив или да избягаш от това мъчение, до миналата година не можех да продумам на момиче а сега, амии как да кажа, гледам да сме на саме с момичето, ако например те е срам да сваляш някоя пред приятелите ти, опитай когато сте на саме, например, преди 3 дни една приятелка ме попита дали съм саднат, а аз и казах че не съм, в онзи случай бяхме много хора и тя каза че друг път не млъквам, :D това е нормално, обаче никой не го осмисля, това е за срама, а за свалянето, амиии.... например ако не се познавате търсиш общ интерес, например музика, и важното е да си съгласен с нея, например 1 приятелка харесва рамщайн, аз ги мразя, защото и сестра ми и брат ми (който са по големи) ги слушат, обаче който ме е питал знае че ги харесвам, значи ако си намерил общ интерес, там 2/3 дена се опознавате, в смисал какво харесва и какво не, после я питаш за приятел, и ако няма имаш перфектен шанс :) минаваш на следващ етап! прегръдки, всички смятат че това отнема време, да ама не... защото след втория ден решаваш дали да бъдете приятели или нещо повече, и след предръдка, един съвет, :целувка по бузата, или ще има шамар, или ако те зяпне все едно се е дрогирала и прошепваш нщ романтично, каквото и да е, и я целуваш по устата :D това е от мен, всичко с което мога да ти помогна <3 peace and love

154.   Здравейте, аз съм момче на 14 и харесвам до преди 3 години най-добрата си приятелка. Но вече не се виждаме и наскоро се срещнахме на улицата и си обменихме 6 годишно бипше приятелство за 3 седмици и много почнах да я харесвам, но проблема е, че тя има тонове нови приятели, които аз не познава и заради, които 3 пъти се оговорихме да излезем някъде по фейсбук и 3 пъти се развалиха уговорките. Така, че да продължавам ли да се опитвам или е била загубена кауза от самото начало?
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

156.   Според мен е най-важно държанието. Също съм момиче и знам как аз бих искала момчето което харесвам да се отнася с мен. Усмивката също е наистина важна! ;)

157.   Аз съм момче на 16 и от опит мога да ти кажа, че най-важно е да можеш да разсмееш едно момиче истински. В смъсил трябва да имаш много добро чувсво за хумор. Също така момичетата обичат да говорят много за себе си, така че темата на разговора трябва да се върти около нея. Винаги когато говориш с някоя я гледай в очите. Не е лошо да прочетеш за езика на тялото за да виждаш признаци ако те харесва.

П. П Дано съм ти бил полезен

159.   За Свети Валентин купи на някое момиче, което харесваш мече! Дори да не те хар, 100 % ще се зарадва и ще й привлечеш вниманието.. пък и момичетата харесват повече обвързани пичове. И аз съм момиче бтв.

161.   Първо отстъпи място на желанията и целите ти и напълно премахни срамежливото момче в теб! Малко са момичетата, които правят първата крачка, а и това е все пак работа на мъжете..! Ами можеш да срещнеш ''бъдещото си гадже'' буквално навсякъде и, като я срещнеш просто я заговори.. , ако се чудиш все пак, какво да кажеш е прочети в интернет, какви теми евентуално можеш да развиеш така да се каже или някои от клишираните фрази.. , това са написани неща за такива, като теб! Но знай, че нищо от назубреното от интернет няма да ти помогне, защото всичко си идва от само себе си - според ситуацията и атмосферата, в която се намирате!

162.   ами пич ако си си "хванал" вече гадже може ли ме "упътиш" как и аз да сваля една съученичка че вече не знам как да подходя

168.   Съгласен съм че нещата стават от самосебе си. Наистина не трябва да се прайте на някви супер яките а покажете на едно момиче какви сте наистина. аз сам на 12години и все още нямам приятелка но разбрах че трябва да си мил и да си оверен в себе си. В моя случай има 2 момичета които са приятелки и се сприяделих с тях. Засега съм само приятел с тях. но оставете мен, няма да ви занимавам с мен а както и някои други момчета и момичета пишят как да се справиш. Според мен е най-добре, момиче да ти обясни как да се справиш. НЕ ГЛЕДАЙТЕ
само външния вид. съжелявам за правописните грешки. дано да съм помогнал и УСПЕХ НА сички

170.   благодаря, но не

174.   Здравейте аз съм на 12 години и си харесвам едно момиче. Тя е с червена коса и я познават всички пети класове. Мен ме познават също толкова колкото и нея. Ще имаме зелено училище и това е единственият ми шанс. Гаджето и е от моя клас, а с него се мразим много. Как може да ми стане гадже? Моля дайте идеи.

175.   Не я гушкай нито такива неща ще станете много добри приятели и накрая когато искаш да минеш на по-горно ниво тя ще ти каже че не може защото я е страх да не се скарате и да не те загоби като приятел!!!Така се случи с мен и една съученичка!!!

176.   Ей хора и аз имам проблем с момичетата, като остана на саме с някоя директно зацепвам. Моля Ви помощ. На 14 съм а вече съм харесъл едно.

51-100 от 160