Споделена история от Тинейджърски

Как да си хвана гадже?
Здравейте!
Момче съм и съм на 15 години. Имам проблем, и то голям. Не умея много добре да общувам с другите, но много искам да си намеря приятелка, а това, че не знам как да привлеча вниманието на някое момиче ми пречи. Знам, че ще кажете, че всичко идва от самосебе си, но според мен не е така. Ако може някой да ми даде съвет, какво да правя или да ми кажете някои фрази, с който да "омая", така да се каже някое момиче.
Благодаря предварително!

Коментари

1-50 от 160

1.   ооо :д излизай често навън и като си харесаш момиче започни да й се усмихваш а след това можеш да отидеш при нея и започваш разговор:здравей! защо толкова красиво момиче като теб седи само? сигурно чакаш приятелят си? ... и ако каже че няма гадже започваш: на колко си? как се казваш? къде учиш? и т. н. :д помоли я да ти даде скайп или фейсбук за да си пишете. а иначе ако харесваш някоя вече позната-гушкай я-от онези дълги прегръдки :д усмихвай се мноого! и така :д накарай някак момичето да ти има доверие -да е сигурна че няма да искаш само секс от нея! иначе е лесно да си хванеш някво 12 годишно лапе ама мисля че търсиш нещо повече... :зайде късмет и съжалявам че има правописни грешки и няма запетаи! а и още нещо-карай я да се чувства специална например както стана при мен: аз и гаджето ми седяхме на една поляна и той изведнъж ме бутна леко... аз легнах и той нали легна върху мен.. целуна ме по бузката и ми се усмихна...! това няма как да го забравя!!! прави й комплименти но не прекалено! :д

2.   Първо трябва да бъдеш сериозен и да се бориш за това, което искаш. Срамуваш ли се - губиш голяма част от шанса си.

3.   Едно време ловяхме гугутки с една пластмасова щайга или кашон обърнат с дъното нагоре и подпрян на клечка. За клечката пък е вързано въженце, другият край на което е в ръката на някой от нас, скрит в храстите. До пространството под кашона пък води "пътечка" от трохи или житени зрънца.
Гугутката каца наблизо, започва да кълве зрънца от пътечката и неусетно, следвайки я, попада под кашина или щайгата. Тогава е достатъчно само леко да дръпнеш въженцето за да махнеш подпиращата клечка и кашонът се захлупва върху жертвата.
Пробвай и ти!

4.   Бъди себе си.

5.   Ами ти трябва да я търсиш, освен ако не си известен или си постигнал много. Питай я за телефонния номер, скайп, файсбук. Може да попиташ някоя твоя братовчедка, сестра да те запознае с някое момиче. Иначе успех.

6.   Бъди мил. Може и да ти се струва странно. Нормално е. Повярвай ми ако си мил с едно момиче и покажеш какъв си наистина тя ще ти се отблагодари със същото. Трикът "лошото момче" няма да ти донесе стабилни връзки а само главоболия.

7.   Здравей и аз имам същия проблем, но съм момиче и съм на 13. Ще ти кажа моето момичешко мнение. Бъди мил изпрати и любовно писмо ако не можеш да и го кажеш в очите купи и любовен подарък например роза или плюшено мече. Дано да съм ти помогнала

8.   Ще ти разкажа за една моя връзка или по-точно как за почна тя... Видях едно момиче във фейсбук, след това я видях в даскало и се влюбих в нея. Пратих и приятелство и тъй като тя се прави малко на важна ме пита дали се познаваме, аз и отговорих не и и казах, че съм я добавил, защото е симпатична. Същата вечер и писах. (здравей, как си, какво правиш). На другата вечер тя ми писа и така заочнахме и в даскало да си говорим. След малко повече от седмица я попитах дали искам да излезем, тя се съгласи и излязахме на следващата вечер. Вечерта отново се уговорихме да излезем и след това вече и казах, че я харесвам и така ... дано да съм ти помогнал.

9.   Аз съм момиче на 13..
:) Като момиче мога да ти кажа, че ние обичаме да знаем, че можем да разчитаме на определеното момче.. , че е до нас.. , че е с нас не заради некви негови интереси, а защото ни обича ( : Харесай си момиче и й покажи, че не си от момчетата, които мислят с онова долу, а, че ще си не само нейно гадже, а и истински приятел.. надявам се да помогна :)

11.   На 17 години съм и нямам гадже момче и кво да напраа : Д?

13.   Просто буди мил-в началото я поздравявай и й се усмихвай-но в никакъв случей не се прави на много як или нещо такова-бъди себе си-покани я на среща, или кино-заведи я на хубав ресторант-купи й цветя-облечи най хубавите си дрехи-И ТАКА СЛЕД 2-3 СРЕЩИ НА 4-ТАТА Й КАЖИ ЧЕ Я ХАРЕСВАШ И Й ПРЕДЛОЙИ ДА СТАНЕТЕ ГАДЖЕТА. И ТАКА-Е УСПЕХ.

14.   Ако не си много готин не се изхвърляй прекалено високо защото само ще пострадаш... Не гледай дали момичето е известно щото ако е така да знаеш има много желаещи и надали ще се съгласи. Инъче бъди мил (но не прекалено много и не и досаждай )защото ако се държиш гадно с нея тя дори и да те е харесвала ЩЕ СПРЕ ако я закачаш прекалено много или още по лошо ако я удряш за да те забележи тя няма да иска да се занимава с теб. Затова просто бъди мил (но не лигав)и и казвай че е хубава говори с нея често.. питай я дали искате да излезете някой път но не само двамата защото може да се уплаши и да ти откаже, момичетата са много притеснителни и като разберат че някой ги харесва се чувстват странно но се пак се кефят много:Д. Успех!

15.   Аз също съм момиче на 13 и си падам по големи, колкото теб, но не мога да си намеря никой, а много искам (ако искаш да се запознаем :)) Това, което мога да ти кажа е, че за да Ни впечатлиш, според мен, разбира се, трябва да си нежен, да ни заговаряш, да не се отваряш (някой момичета като мен мразят лигльовци и отворенгяси, които само се фукат с мускулите си) да ? казваш колко е красива, но не да се натрапваш и да я изслушваш (все пак никой не обича да го прекъсват) и за друго не се сещам! Надявам се да съм помогнала поне малко.
П. П. Честно, не знам за теб, но аз много мразя така наречените к**** и момчетата (фукльовците). Те са най-желани и заради тях момичета и момчета като нас не биват забелязвани. Това трябва да се промени! УСПЕХ!

16.   Здравейте, аз съм момиче на 13 и искам да си хвана гадже, но все не става. Казват да бъдеш себе си... е аз се държа като себе си и нищо не става!!! Моля, дайте ми съвет, благодаря предварително.

17.   Тук само 13 годишни ли има?? :О
Недей да предлагаш на всяка която ти падне пред очите. Като ти хареса някоя я заговори. Цветя, ресторант, кино??? НЕ, не си в някой филм от 90-те :) Аз съм момиче и ако някой ми подарява любовни картички, плюшени мечета и т. н ще помисля, че е луд. :д Колкото и смешно да е, момчетата сега не са чак толкова мили. Дръж се нормално, все едно си с някоя близка приятелка, прави и комплименти, но не прекалявай! Успех

18.   Е първо трябва да знаем дали някое момче те интересува. Ако е това значи трябва да си около него и да му обръщеш внимание. Но ако още не си си паднала по някого излез с приятели и се запознавай с нови хора но не прекалявай за да не попаднеш на някоя грешна компания. Забавлявай се и бъди себе си, но трябва да знаеш, че не всички момчета са подходящи за това не се залепяй за първия който то обърне внимание. ПЪРВО ТРЯБВА ДА ГО ОПОЗНАЕШ.
УСПЕХ!!!

19.   Здравейте, аз съм момиче на 14 г. и искам да си хвана гадже. Как да привлеча вниманието на момче към мен? И с какво да не го отблъсквам? Моля помогнете!!!

20.   Не знам дали сега си имаш гадже, но и аз имам същия проблем. Аз съм момиче, ама проблема ми е че си харесвам много по-големи, а те не ми обръщат никакво внимание. Нека да не се отказваме.

21.   Аз съм момче на 10 макар че съм малък харесвам едно момиче което изобщо не ме отразява и не сме приятели. моля помогнете.

22.   Аз съм момче на 7 може да съм малък но във училище има много красиви момичета аз си падам по едно момиче от момичетата но то не ме харесва моля напишете как да я накарам да ме харесва

23.   До 21 - Имате ли общи приятели, въобще някакъв начин, по който да се запознаете?

25.   Стани по-общителен, запознавай се с нови хора, така ще ти е по-лесно и спокойно аз също съм от групата ''forever alone'' Момиче на 14 ;)

26.   Здравейте! Аз съм момче на 12 години. Искам да Ви попитам как да свля едно красиво момиче. Но преди това ще Ви призная един голям ПРОБЛЕМ- моите най-добри приятели са влюбени в нея. Тя има гадже. Моля Ви, помогнете! Благодаря предварително за съветите Ви.

27.   До автора- може ли скайп? Аз имам абсолютно същия проблем.

28.   Охх за къде бързашш :) Остави го то само ще си дойде, не си мисли че като имаш "гадже" нещо се променя. И аз като тебе бързах и изгорях на 15 ( момиче съм и сега съм на 18) не те прави нито по-снециалрн нито по-зрял, напротив любовта те прави по-глупав :)

29.   Аз съм момче на 13 години и мямам гадже помогнете ми как да си хвана аз не съм такув да ми е за секс, а по нормалнин причини за кадже моля помогнете ми. И ако има някое хубаво момиче тук да пише благодаря предварително!

35.   Човече, аз за малко да си хвана, ама една моя приятелка много му се натискаше и тоя почна да ходи с нея. Така че моето е много по-гадно.

37.   здравейте, аз съм момче на 15 и моят проблем е малко по различен. когато си набележа момиче все започвам да се чудя дали ще стане работата дали ще съм си загубил напразно времето ако не се получи, защото последните ми опити бяха неуспешни и не искам пак да стане така. (проблемите не бяха от мен а от момичетата, които ме прецакаха и не искам пак да попадна на такива, как да разбера дали са свесни или не? ) почти надделявам над срама си но по някой път не мога като се срещнем на живо, не знам какво да кажа, става ми скучно, разтрепервам се... помагайте(малко разтеглих локуми, дано ви не мързи да почетете малко ;д)

38.   Виж сега всичко си зависи от тебе, ама се прави на важен, говори с небрежен глас и я гледай в очите. При мене минава, обаче никое момче не го прави. Дано да съм от полза. Късмет.

41.   Бъди готин и се дръж мило с момичето което харесваш. Не и се натрапвай много, но и не бъди много срамежлив. И в никакъв случей не се опитвай да я обарваш на първа среща. Ако искаш момичетата да те забележат излизай по честичко :) Успех с търсенето на гадже :) иии се дръж милооо :)

42.   ами казвай да на всичко което тя ти казва или обича. ако нещо не и харесва и ти казвай че не ти харесва

43.   Бъди добър и мил, обаче най-важното е да дадеш на момичето сигурност. Моето гадже флиртува със всички и вече се чудя как да го отрежа. Не бъди женкар, усмхвай се и я целувай, обаче не на първата секунда а поне малко след това. Не я насилвай да прави нещо, което не иска. Успех! :)

44.   Ами няма какво да се чудиш и да мислиш. Проблема ти идва от това явно че харесваш момичета с които не си съвпадате. Когато харесваш момиче не я закачай или обиждай както правят повечето момчета които не знаят какво да правят. Покажи й че се интересуваш от нея и че тя е важна за теб. Разбира се ако е някоя кифла каквото и да правиш те са материални. За да се получат нещата добре а не само за 1-2 седмици се изисква търпение. Когато намериш момиче което е за тебе нещата които трябва да правиш идват сами. Просто и казвай че е хубава и не обръщай внимание на останалите. Не е нужно да й подаряваш разни неща, но и да й подариш не е в излишък! Просто покажи чувствата си и тя ще разбере :)

45.   Абе дечковци .. На 12-13 сте .. Каква ще ви е тази любов .. За вас има сайтове за игри ..

46.   просто бъди. Себе си :)

48.   Харесвах си едно момче но тои харесвал сестра ми много кофти и тя същто го харесвала, но знаеше, че и аз го харесвам.
Тои дори и предложил да станат гаджета но тя естесвено отказала тои си играеше сас чуствата ми. Но аз бях глупачка не.
Знам привличам бедствия.
И до сега не сам срешнала подходяштият които каквото иска да казва любовта няма вазраст :) :) :) успех.

49.   оле кви гаджета бе, ма вие сте толкова малки... и като си намерите някойнякоя какво ще се промени, по-добре изчакайте малко докато се появи някой, който наистина те обича...

51.   Да правилно малки са, но ако иска да си опита късмета.
Eдин момичешки съвет:
1. Трябва да бъдеш честен!!
2. И ОТКРОВЕН
Е КЪСМЕТ!!! :-)

56.   поканй я на среща като и каж че искаш да се видите и после и признаеш ЧУВСТВАТА КЪМ НЕЯ
при мен деиства сменил см около 4, 5 момичета

57.   според мен трябва да си мил, нежен, да знаеш кога да говориш и кога да мълчиш, когато иска да плаче предложи и рамо(:)), когато не и се говори не говори и ти! с моето гадже се разбираме перфектно по тези въпроси! той винаги знае кога дами говори и кога да ми даде да му плача на рамото!!! той е стахотен!!! малко трудно го спечелих, защото си имаше гадже кога се влюбих в него. по едно време се бях отказала(защото те се обичаха) и точно тогава той я заряза, защото я видя с друг! мина седмица, две, и най-накрая той ме заговори! пойска ми номера след две седмици непрестанни разговори по facebook и skype. нашите само ми се караха за голямата сметка на телефона. след 2 днитой ми предложи. връската ни продължава вече 4 години!!! много съм щастлива с него! ее аз ви разказах как той се държи с мен и как аз с него!!! дано да съм помогналаа! :))))))))))

58.   Трябва да бъдеш самоуверен а не да си някакъв срамежливко и излизай често навън не се затваряй у вас така няма как да си намериш приятелка. Успех :) :)

59.   има един проблем - 99 % от момичетата в моя град са "курви" с извинение а другите не се намират никъде. повечето момичета които съм се заигравал са от други градове като ходя по екскурзии и като се прибера в къщи всичко приключва и започвам да се садвам... дайте помощ как мога да различа кои са наистина свестните и нормални момичета.?

61.   Аз предлагам да харесаш някоя а после му мисли.
ако жсе пак си набелязал нещо оопиттай да прекарваш повече време с нея и близо до нея.

62.   Аз съм на 13 момиче и едно момче ме сваля от доста време и аз му отвръщам но ме сваля от близо 4 месеца и още не мие предложил, какво да правя? Вече започвам да се колебая дали ме харесва

65.   Едно момче яко е хлътнало по най-добрата ми приятелка а аз го харесвам. Какво да права сегааа???

67.   Здравей аз съм на 15 и ще ти помогна да хванеш гадже.
_ Така трябва да си мил, да и се усмихваш и да я заговаряш, да и помагаш в нужда.
_Не трябва да си груб с нея, да не я зарязваш, да я защитаваш.
_Ами това беше от мен чао чао

68.   Пробвай с ласо :D

69.   Значи ок аз сам на 15 (момче) разбах как да горе-долу да се хвана приятелка но имам ощте един проблем- как да и предложа? Мога да бъда мнооого мил и всичко останало по горе, но как да и предложа?
Моля помогнете? Пък и не излизам много имам си много приятели но просто се застояшвам повече на пц-то :Д надявам се да помогнете!

70.   Здравейте!
Аз се казвам Росен и съм на 9 години и искам да си хвана приятелка не искам да ми търсите защото аз я харесвам а незнам какво да правя може ли един съвет?

76.   Оффф боже. Чак толкова ли сте западнали. Аз съм момче на 14. Ако си представим готиността и хубостта в едно по десетобалната система аз съм 4. Но някак си успях да си хвана гадже 10-ка. Преди не вярвах в чудеса, но сега вече е различно. Истината е, че хората не избират кого да харесват. Това става от самосебе си. Дано да съм помогнал.

1-50 от 160