Споделена история от Тинейджърски

Майка ми и нейните любовници
Не знам какво да правя.. чувствам се отвратително.. Става дума за майка ми.. Постоянно сменя любовник след любовник.. майка ми и баща ми са разведени а аз живея при майка ми.. така де тя постоянно излиза наляво надясно и не се връща по цели нощи и ми е ясно какво прави.. Постоянно като вляза в скайп намирам хронологии които ми се иска да не чета но искам да знам какво става. Чувствам се ужасно... сякаш майка ми е някаква марионетка или проститутка на повикване. Не не е такава но се държи така. Много ми е болно. Даже когато си намери някои по постоянен партньор веднага го води в къщи... Чувам ги как правят секс как крещят. Много ми е кофти и ме е срам от майка ми. Направо се отвращавам. Кажете ми съвет. Да поговоря ли с нея, открито ли да и кажа всичко това или да си мълча :(

Коментари

1.   Поговори с нея- това е моят съвет!!! Разкажи и че не ти е приятно и как се чувстваш след поредната бройка, която води във вас. Като прочетох това, което си написала ми стана адски болно, че майка ти няма задръжки и се държи по толкова грозен начин...все пак има дъщеря, която и тя ще стане един ден майка!!!

2.   Поговори си с нея! Кажи и "какъв пример ми даваш''. Обясни че се срамуваш и ти е неудобно, неловко и т. н. Тя като възрастен би трябвало да те разбере и да вземе мерки. Ако ти създава проблеми за това се махни.. Пиши как се развиват нещата :)).

3.   Да, говори с нея, но не за това каква е тя или какво (не) искаш да прави, а как се чувстваш то от цялата работа. Успех!

4.   Ако можеш да отидеш за известно време при баща си, маика ти след известно време ще си даде сметка за примера които ти дава и особено за развратния живот който тя води, след като почнеш да и липсваш.

5.   Мерси за съветите, ще пробвам да поговоря с нея, но ще ми е малко неудобно... дано ме разбере и не се обиди :(

6.   майка ти е гадна да но ти да бъдеш по-добра от нея.

7.   Ти на колко си години?

8.   Майка ти има право на личен живот. Това, че има любовници не я прави лоша майка ако се грижи достаъчно за теб. Когато пораснеш достатъчно /т. е натрупаш житейски опит/ще я разбереш.

9.   До 8. Майката има право на личен живот, но не и да води любовниците си в къщи и да се чука с тях и да крещи в другата стая, докато детето и е в апартамента. И какви са тези любовници, които един хотел не могат да платят, ами помияри.