Споделена история от Тинейджърски

Толкова много го обичам
Здравейте, искам да ви споделя как се чувствам!
Още преди 2 години, когато го видях за първи път го харесах толкова много, че не знам дали ще мога да ви го опиша ... от тогава не съм имала дори една нощ в която да заспя без да мисля за него! От едни град сме, не се виждаме често, ни като излезем в обща компания не си говорим особено. Само когато го видя почвам да усещам сърцето си, да тупти в корема ми и в главата ми, почвам да треперя, а когато го погледна в очите направо ми идва да му скоча и да го нацелувам .. :D (ако не и нещо повече .. в буквалния смисъл!). не знам дали съм толкова влюбена в самия него или в представите, които съм си изградила за него в сънищата ми ...

Проблема е там, че той обича друго момиче от както се помни. За сметка на това пък тя не му обръща никакво внимание, а той тича по нея като малко кученце .. :X просто не знам какво трябва да направя! Не мига да го забравя, сравнявам всяко момче с него, не мога да харесвам никой друг! Направо с една дума съм ВМАНИАЧЕНА .. Той не е нищо особено ... обикновенно момче (като всички останали), но има нещо в него, което ме кара да настръхвам (дори когато го видя отдалеч)! Обичам го, а дори нямам представа защо!

Моля ви за съвет, а не да ме хейтвате колко съм глупава, че вече 2 години не мога да го изкарам от главата си - знам, че съм глупачка, че го обичам толкова много, но просто няма как да спра чувствата, които изпитвам!

Коментари

1.   И аз съм така обичам едно момче ходихме 1 месец но нз как се влубих в него от първия миг, той твърдеше, че ме обича, че аз см неговия живот.
но нз кво стана аз ли го нараних, или съдбата не ни искаше заедно и се разделихме той ме заряза без никакво обияснение, мина 1 година от както не го бях виждала но наскоро го видях отново беше си същия
когато го видях сърцето ми заби така сякаш щеше да изкочи от гърдите ми
само той уме да забавя и да ускорява пулса на сърцето ми, той е човека който обичам но нз защо продължавам след като той ме нарани толкова
не мога да го изтрия нито от ума, нито от сънищата такамо ли от сърцето си
обичам го

2.   Не си глупава да не можеш да се отървеш от мисълта за него. Казваш, че момичето, което той обича, не изпитва същото към него? Тогава какво чакаш? Кажи му, покажи му своите чувства, поискай от него да ти даде шанс, ако се наложи обясни му, че виждаш какво изпитва към другото момиче и кажи, че просто искаш да опитате. Рискувай!

3.   От Авторката
Благодаря ви за съветите!
До 2: Не знам как да му го кажа, не се виждаме често, но и не съм сигурна дали ще намеря смелост да му кажа какво чувствам! Той е признавал чувствата си на другото момиче няколкократно, но тя все го е отблъсквала.. дори след единия път когато и е казал, че я харесва (има-няма 5 след това) тя почнала да се целува с друго момче пред него! Направо ми иде да и изскубя косите като я видя, но до някаква степен се радвам, че тя не го иска, защото си оставам с малка надежда, че той може и да ме забележи! Как може да не го иска.. той е толкова хубав :хх

4.   Най-добре се оттегли щом той толкова много я харесва. Разбира се, след време ще осъзнае, че тя не е за него, но не се знае след колко време. Ти също ще го забравиш. Аз обичах едно момче 4 години.. той постоянно ме обиждаше, може би в много рядки случаи се държеше добре с мен. Последната година плачех, плачех, той харесваше друга, която не му обръщаше внимание.. мислех и аз като теб, че никога няма да го забравя, даже бях отишла след 7-ми клас в същото училище, в което и той щеше да учи, само за да съм с него! Но там срещнах друго момче. Така ще стане и при теб. Ако искаш му кажи за чувствата ти към него, просто за да ти олекне, а пък той нека си чупи главата с нея.
*Яса

5.   Не се отказвай! Имате шанс стига да му признаеш чувствата си! Аз имах този шанс, пропуснах го и много съжалявам за това до ден днешен!